Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
ITF TAEKWON-DO PRVENSTVO HRVATSKE 2022
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Sparring - Ml. kadeti
Sparring - Ml. kadetkinje
Sparring - St. kadeti
Sparring - St. kadetkinje
Sparring - Juniori
Sparring - Juniorke
Sparring - Seniori
Sparring - Seniorke
Forme - Ml. kadeti
Forme - Ml. kadetkinje
Forme - St. kadeti
Forme - St. kadetkinje
Forme - Juniori
Forme - Juniorke
Forme - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Starije kadetkinje - Žuti 8.,7. kup
Starije kadetkinje - Zeleni 6.,5. kup
Starije kadetkinje - Plavi 4.,3. kup
Starije kadetkinje - Crveni 2.,1. kup
Starije kadetkinje - Žuti 8.,7. kup
C
164
0
LEONORA VUKOREPA (ZRINSKI)
104
0
TIA LOPAC (ISTRA)
C013
104
0
TIA LOPAC (ISTRA)
23
0
LAURA PAPA (FORMA)
C014
26
0
KLARA JURKOVIĆ (FORMA)
164
0
LEONORA VUKOREPA (ZRINSKI)
C015
149
0
ANGELA KARIN (VODICE)
262
0
NINA PERKOVIĆ (FUTMED)
21
KORANA GAGULA (FORMA)
C016
104
0
TIA LOPAC (ISTRA)
26
0
KLARA JURKOVIĆ (FORMA)
C017
149
0
ANGELA KARIN (VODICE)
21
0
KORANA GAGULA (FORMA)
C018
26
0
KLARA JURKOVIĆ (FORMA)
21
0
KORANA GAGULA (FORMA)
C
149
ANGELA KARIN (VODICE)
262
NINA PERKOVIĆ (FUTMED)
Medalists
1. KLARA JURKOVIĆ, FORMA
2. KORANA GAGULA, FORMA
3. TIA LOPAC, Istra - Pula
3. ANGELA KARIN, HBD Vodice
Starije kadetkinje - Zeleni 6.,5. kup
C019
239
0
HELI ŠAVKO (BUZET)
8
0
KATARINA OREŠKI (FUTMED)
Medalists
1. KATARINA OREŠKI, Futura Medulin
2. HELI ŠAVKO, Buzet
3. ----
3. ----
Starije kadetkinje - Plavi 4.,3. kup
C020
282
0
IRIS PETROVIĆ (RIJEKA)
179
0
PETRA NIKOLIĆ (SOKOLGR)
C021
123
0
MAGALI PALISKA (RIJEKA)
254
0
NATALIA VIŽINTIN (BUZET)
C022
179
0
PETRA NIKOLIĆ (SOKOLGR)
123
0
MAGALI PALISKA (RIJEKA)
Medalists
1. MAGALI PALISKA, RIJEKA
2. PETRA NIKOLIĆ, Sokol Gradište
3. NATALIA VIŽINTIN, Buzet
3. IRIS PETROVIĆ, RIJEKA
Starije kadetkinje - Crveni 2.,1. kup
C023
177
0
EMA MATINAC (SOKOLGR)
54
0
MARINA MAGLIĆ (RIJEKA)
168
CHIARA ROSANDA (FUTMED)
C023A
54
0
MARINA MAGLIĆ (RIJEKA)
168
0
CHIARA ROSANDA (FUTMED)
Medalists
1. CHIARA ROSANDA, Futura Medulin
2. MARINA MAGLIĆ, RIJEKA
3. EMA MATINAC, Sokol Gradište
3. ----