Sparring - Ml. kadeti
Mlađi kadeti -30
1. NIKO STOJKOVSKI, Istra - Pula |
2. ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC, HBD Vodice |
3. MIHAEL VLAKUTIN, Futura Medulin |
3. DAMJAN DEVIĆ, Istra - Pula |
|
|
|
Mlađi kadeti -34
1. LUKA GRABAR, Istra - Pula |
2. NARDO MARELIĆ, HBD Vodice |
3. ŠIME ŠTEFANAC, HBD Vodice |
3. LIAM CVITIĆ, Istra - Pula |
|
|
|
Mlađi kadeti -38
1. VITO LAZARIĆ, Istra - Pula |
2. TIN PETRIĆ, Istra - Pula |
3. SEBASTIJAN ŠTAJDOHAR, Sokol Gradište |
|
|
|
|
Mlađi kadeti +42
1. NIKO DEVIĆ, Istra - Pula |
2. ROMAN DODIK, RIJEKA |
3. ANTONIO BABIĆ, Sokol Gradište |
3. MATEJ PETROVIĆ, Sokol Gradište |
|
| |
Sparring - Ml. kadetkinje
Mlađe kadetkinje -30
1. LEA SAVANA JERMAN, Buzet |
2. LARISA KNEŽEVIĆ, Buzet |
|
|
|
|
|
Mlađe kadetkinje -34
1. NINA IVAS, HBD Vodice |
2. ENEA FURLAN HORVAT, RIJEKA |
3. TARA BOŽIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI |
3. KATJA IVEZIĆ, FORMA |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -42
1. ANA GORNIK, Futura Medulin |
2. LEONA BEBEK, Futura Medulin |
3. ULA PEZER, RIJEKA |
3. IVA UDOVIČIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI |
|
|
|
Mlađe kadetkinje +42
1. PETRA GOLOJKA, Buzet |
2. PAOLA KATUNAR, RIJEKA |
|
|
|
| |
Sparring - St. kadeti
Stariji kadeti -35
1. KARLO VIŠNJIĆ, HBD Vodice |
2. NARDO ŠKUGOR, HBD Vodice |
|
|
|
|
|
Stariji kadeti -40
1. DAVID VRETENAR, Istra - Pula |
2. FILIP TOMAŠIĆ, RIJEKA |
3. NOA ŠVEGER, Buzet |
3. ROBERT ŠUMANOVAC, Zrinski Bošnjaci |
|
|
|
Stariji kadeti -45
1. FILIP MIGLES, FORMA |
2. IVAN PAIĆ, FORMA |
|
|
|
|
|
Stariji kadeti -50
1. PATRICK PETRIĆ, Istra - Pula |
2. TOMA BABIĆ, HBD Vodice |
|
|
|
|
|
Stariji kadeti -55
1. BORNA ŠARIĆ, Istra - Pula |
2. MARIN VULETIĆ, Istra - Pula |
|
|
|
|
|
Stariji kadeti -60
1. GABRIJEL JUKIĆ, Sokol Gradište |
2. IVAN ZUBAK, Sokol Gradište |
|
|
|
|
|
Stariji kadeti +60
1. DOMAGOJ TOKIĆ, FORMA |
2. ANTONIO DIZDAREVIĆ, FORMA |
|
|
|
| | | |
Sparring - St. kadetkinje
Starije kadetkinje -40
1. BEATA IVAS, HBD Vodice |
2. EMA MATINAC, Sokol Gradište |
3. KLARA JURKOVIĆ, FORMA |
3. KORANA GAGULA, FORMA |
|
|
|
Starije kadetkinje -45
1. IRIS PETROVIĆ, RIJEKA |
2. PAULA JAKOVAC, RIJEKA |
3. IVONA ŽIVKOVIĆ, FORMA |
|
|
|
|
Starije kadetkinje -50
1. PETRA NIKOLIĆ, Sokol Gradište |
2. HELI ŠAVKO, Buzet |
|
|
|
|
|
Starije kadetkinje -55
1. MAGALI PALISKA, RIJEKA |
2. LUCIJA DUNDOVIĆ, RIJEKA |
3. PAOLA IVANA MEDVED, RIJEKA |
|
|
|
|
Starije kadetkinje +55
1. ANGELA KARIN, HBD Vodice |
2. NATALIA VIŽINTIN, Buzet |
3. LEONORA VUKOREPA, Zrinski Bošnjaci |
|
|
| | | |
Juniori -51
1. LEON ŽAJGAR, TITKD ALFA BROD |
2. IVAN UDOVIĆ, Istra - Pula |
|
|
|
|
|
Juniori -57
1. MATAN KATALINIĆ, Istra - Pula |
2. NOA JAKLIN, Istra - Pula |
3. SANDI STENTA, Istra - Pula |
3. BORNA PAVLOVIĆ, Sokol Gradište |
|
|
|
Juniori -63
1. MATEJ SARVAŠ, RIJEKA |
2. KARLO KATINIĆ, RIJEKA |
3. MORIS TRBULIN, Istra - Pula |
3. MATEJ VARGA, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI |
|
|
|
Juniori -69
1. MICHAEL STENTA, Istra - Pula |
2. JOSIP UDOVIČIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI |
|
|
|
|
|
Juniori +75
1. IVANO ČELIĆ, Istra - Pula |
2. STJEPAN ANDRIĆ, TITKD ALFA BROD |
3. ILIJA JEMRIĆ, Zrinski Bošnjaci |
3. DINO IVAS, HBD Vodice |
|
| | | |
Juniorke -52
1. IVA BROČIĆ, Zrinski Bošnjaci |
2. ANTONIJA IVANČIČEVIĆ, Zrinski Bošnjaci |
3. LUNA ANTOLIĆ, RIJEKA |
|
|
|
|
Juniorke -58
1. ANA JOVIĆ, RIJEKA |
2. ZOA VIVODA, RIJEKA |
3. PAOLA DUNDOVIĆ, RIJEKA |
3. DIANA JAKOVAC, RIJEKA |
|
|
|
Juniorke -64
1. ANAI RAŽNJEVIĆ, RIJEKA |
2. MARTINA GRABAR, Istra - Pula |
|
|
|
|
|
Juniorke +70
1. DORA COTIĆ, Buzet |
2. ANTONELA LAKOTA, Sokol Gradište |
3. KLARA SOLAREVIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI |
|
|
| |
Seniori -71
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, TITKD ALFA BROD |
2. ADRIAN BARIĆ, RIJEKA |
3. DOREN MARKO MANTILLA, RIJEKA |
3. LUKA LIBRIĆ, FORMA |
|
|
|
Seniori +85
1. DEAN VIRAG, Istra - Pula |
2. EMANUEL PASTUOVIĆ, FORMA |
|
|
|
| |
Seniorke -75
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, Istra - Pula |
2. KRISTINA BERNOBIĆ, Buzet |
|
|
|
| | | |