Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
ITF TKD prvenstvo Hrvatske 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Sparring - Ml. kadeti
Sparring - Ml. kadetkinje
Sparring - Kadeti
Sparring - Kadetkinje
Sparring - Juniori
Sparring - Juniorke
Sparring - Seniori
Sparring - Seniorke
Patterns - Ml. kadeti
Patterns - Ml. kadetkinje
Patterns - Kadeti
Patterns - Kadetkinje
Patterns - Juniori
Patterns - Juniorke
Patterns - Seniori
Patterns - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Sparring - Ml.kadeti -24
Sparring - Ml.kadeti -27
Sparring - Ml.kadeti -30
Sparring - Ml.kadeti -33
Sparring - Ml.kadeti -36
Sparring - Ml.kadeti -43
Sparring - Ml.kadeti -47
Sparring - Ml.kadeti -24
A073
215
0
LOREN RIGGI (BAK)
20
0
MAROJE CAPURSO (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. LOREN RIGGI, BAK
2. MAROJE CAPURSO, Shark Dubrovnik
3. ----
3. ----
Sparring - Ml.kadeti -27
309
0
MAROJE CAPURSO (DUBROVN)
148
0
KARLO MALIŠA (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. MAROJE CAPURSO, Shark Dubrovnik
2. KARLO MALIŠA, IN-NAE
3. ----
3. ----
Sparring - Ml.kadeti -30
B071
132
0
DORIAN MAKSIMČUK (IN-NAE)
278
0
ANTE PILIČEK (TKD VK)
Osvajači medalja
1. ANTE PILIČEK, Vinkovci
2. DORIAN MAKSIMČUK, IN-NAE
3. ----
3. ----
Sparring - Ml.kadeti -33
A053
136
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
222
0
TIO POPOVIĆ (BAK)
A054
130
0
DOMINIK LIPOVAC (IN-NAE)
264
0
LUKAS NAKIĆ (TKD VK)
A078
136
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
264
0
LUKAS NAKIĆ (TKD VK)
Osvajači medalja
1. FABIJAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
2. LUKAS NAKIĆ, Vinkovci
3. TIO POPOVIĆ, BAK
3. ----
Sparring - Ml.kadeti -36
B072
198
2
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
200
3
MATEJ LEŠIĆ (ZRINSKI)
Osvajači medalja
1. MATEJ LEŠIĆ, Zrinski Bošnjaci
2. ROBERT ŠUMANOVAC, Zrinski Bošnjaci
3. ----
3. ----
Sparring - Ml.kadeti -43
A055
183
4
JAN HAMAČEK (SLATINA)
76
11
ŠIME BAČELIĆ (SOLARIS)
251
MIHAEL ŠTEFANKO (PUNTAR)
A079
76
11
ŠIME BAČELIĆ (SOLARIS)
251
2
MIHAEL ŠTEFANKO (PUNTAR)
Osvajači medalja
1. ŠIME BAČELIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
2. MIHAEL ŠTEFANKO, PUNTAR
3. JAN HAMAČEK, Slatina
3. ----
Sparring - Ml.kadeti -47
B073
217
9
RICARDO ČEK (BAK)
167
1
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. RICARDO ČEK, BAK
2. STJEPAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
3. ----
3. ----