Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Kick - muški
Kick - ženski
Family kick - muški
Family kick - ženski
Test snage - muški
Test snage - ženski
Intelikick - muški
Intelikick - ženski
Kyorugi - muški
Kyorugi - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Intelikick (M) - Kadeti
Intelikick (M) - Juniori
Intelikick (M) - Kadeti
G001
90
0
GABRIEL POLDRUHÁK (TAEKWON)
352
0
MARIN KLARIĆ (JASTREB)
523
LUKA LENERT (ZELJO)
348
JAN PTIČAR (JASTREB)
347
IVAN VARGA (JASTREB)
756
0
NINO KOLEGA (BKEGLEV)
0
345
EUGEN PLEŠKO (JASTREB)
339
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
477
RIAD KOZIC (ZELJO)
643
NIKO NOGIĆ (NA)
346
ISMET AJDIN (JASTREB)
341
BORNA MARINKOV (JASTREB)
597
PATRIK LIJAK (LOTUS)
757
TOMA IVIČIĆ (BKEGLEV)
351
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
340
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
524
FARIS KORJENIC (ZELJO)
G003
90
0
GABRIEL POLDRUHÁK (TAEKWON)
523
0
LUKA LENERT (ZELJO)
G002
348
0
JAN PTIČAR (JASTREB)
347
0
IVAN VARGA (JASTREB)
G004
756
0
NINO KOLEGA (BKEGLEV)
345
0
EUGEN PLEŠKO (JASTREB)
G005
339
0
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
477
0
RIAD KOZIC (ZELJO)
G006
643
0
NIKO NOGIĆ (NA)
346
0
ISMET AJDIN (JASTREB)
G007
341
0
BORNA MARINKOV (JASTREB)
597
0
PATRIK LIJAK (LOTUS)
G008
757
0
TOMA IVIČIĆ (BKEGLEV)
351
0
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
G009
340
0
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
524
0
FARIS KORJENIC (ZELJO)
G010
90
0
GABRIEL POLDRUHÁK (TAEKWON)
347
0
IVAN VARGA (JASTREB)
G011
756
0
NINO KOLEGA (BKEGLEV)
477
0
RIAD KOZIC (ZELJO)
G012
643
0
NIKO NOGIĆ (NA)
597
0
PATRIK LIJAK (LOTUS)
G013
757
0
TOMA IVIČIĆ (BKEGLEV)
340
0
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
G014
90
0
GABRIEL POLDRUHÁK (TAEKWON)
756
0
NINO KOLEGA (BKEGLEV)
G015
597
0
PATRIK LIJAK (LOTUS)
757
0
TOMA IVIČIĆ (BKEGLEV)
G017
90
0
GABRIEL POLDRUHÁK (TAEKWON)
757
0
TOMA IVIČIĆ (BKEGLEV)
Medalists
1. TOMA IVIČIĆ, TCZ Ban Keglević
2. GABRIEL POLDRUHÁK, Black Tiger Snina
3. PATRIK LIJAK, LOTUS
3. NINO KOLEGA, TCZ Ban Keglević