Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASSADOR CUP
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets B (male)
Younger cadets B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Juniors B (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
Seniors B (female)
Small olympics - A (male)
Small olympics - A (female)
Small olympics - B (male)
Small olympics - B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniors A (male) -48
Juniors A (male) -51
Juniors A (male) -55
Juniors A (male) -59
Juniors A (male) -63
Juniors A (male) -68
Juniors A (male) -73
Juniors A (male) +78
Juniors A (male) -48
G043
82
0
PETAR RADEV (NERON)
170
0
DANIEL LEFKOVITS (SATKD)
Medalists
1. DANIEL LEFKOVITS, Slovak national team
2. PETAR RADEV, Neron
3. ----
3. ----
Juniors A (male) -51
G020
482
10
MUHAMED GJOKAJ (BES)
663
15
NIKOLIN RAMAJ (ORKAAS)
G021
176
17
SAMUEL KUKURA (SATKD)
571
7
NIKOLA ANIĆ (TIGAZ)
G053
663
3
NIKOLIN RAMAJ (ORKAAS)
176
6
SAMUEL KUKURA (SATKD)
Medalists
1. SAMUEL KUKURA, Slovak national team
2. NIKOLIN RAMAJ, ORKA AS
3. NIKOLA ANIĆ, Tigar Zagreb
3. MUHAMED GJOKAJ, BESA
Juniors A (male) -55
G022
199
5
CLAUDIJO ZELEMBRZ (BUDOGRA)
457
8
MUATEZ FILAN (TKDJALE)
G023
272
13
GABRIELE MANUEDU (OLBIA)
71
11
LUKA GRGIĆ (OMEGA)
G054
457
13
MUATEZ FILAN (TKDJALE)
272
12
GABRIELE MANUEDU (OLBIA)
Medalists
1. MUATEZ FILAN, AKADEMIJA JALE
2. GABRIELE MANUEDU, Centro Taekwondo Olbia
3. CLAUDIJO ZELEMBRZ, Asia Budo Graz
3. LUKA GRGIĆ, Omega
Juniors A (male) -59
H016
201
0
FAISAL WALI (BUDOGRA)
13
0
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
766
FILIP BESEDNIK (METALC)
H047
13
0
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
766
0
FILIP BESEDNIK (METALC)
Medalists
1. FILIP BESEDNIK, METALAC
2. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac
3. FAISAL WALI, Asia Budo Graz
3. ----
Juniors A (male) -63
H004
646
0
KRISTIJAN ŠEJIĆ (OMEGA)
484
0
DAVID ARAPAJ (BES)
H005
111
0
DAVIDE TURILLI (FS_TS)
106
0
DONALDO DIZDARI (TGSTKD)
H006
99
5
BORIS RIMAC (GRACAC)
37
17
IVAN HORVAT (TKD KAR)
255
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
H031
646
2
KRISTIJAN ŠEJIĆ (OMEGA)
111
15
DAVIDE TURILLI (FS_TS)
H032
37
14
IVAN HORVAT (TKD KAR)
255
0
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
H060
111
0
DAVIDE TURILLI (FS_TS)
37
0
IVAN HORVAT (TKD KAR)
Medalists
1. DAVIDE TURILLI, FREE SPIRIT TRIESTE
2. IVAN HORVAT, Karlovac
3. KRISTIJAN ŠEJIĆ, Omega
3. DOMINIK ŠARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
Juniors A (male) -68
H017
730
0
MATEJ IVANAC (OGULIN)
83
0
SVETISLAV SLAVEV (NERON)
581
ANTONIO SVRAČAK (SOLARIS)
H048
730
6
MATEJ IVANAC (OGULIN)
581
2
ANTONIO SVRAČAK (SOLARIS)
Medalists
1. MATEJ IVANAC, Ogulin
2. ANTONIO SVRAČAK, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----
3. ----
Juniors A (male) -73
H018
231
15
IGOR KOZINA (TKD KAR)
459
1
IBRAHIM MEDARIĆ (TKDJALE)
481
MARIO GEGAJ (BES)
H049
231
3
IGOR KOZINA (TKD KAR)
481
0
MARIO GEGAJ (BES)
Medalists
1. IGOR KOZINA, Karlovac
2. MARIO GEGAJ, BESA
3. IBRAHIM MEDARIĆ, AKADEMIJA JALE
3. ----
Juniors A (male) +78
H041
458
3
IRFAN MUHADRI (TKDJALE)
573
12
ILIJA ARAMBAŠIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. ILIJA ARAMBAŠIĆ, Tigar Zagreb
2. IRFAN MUHADRI, AKADEMIJA JALE
3. ----
3. ----