Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASSADOR CUP
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets B (male)
Younger cadets B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Juniors B (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
Seniors B (female)
Small olympics - A (male)
Small olympics - A (female)
Small olympics - B (male)
Small olympics - B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniors B (male) -55
Juniors B (male) -59
Juniors B (male) -63
Juniors B (male) -73
Juniors B (male) +78
Juniors B (male) -55
G009
490
4
MARIO ŽURA (SCOMBAT)
259
3
MARTIN PEDIĆ (ZADAR)
24
KAROL LEGEMZA (TAEKWON)
G010
8
17
LAZAR SARAILIC (RALE)
532
5
LUKA MUTAK (TKD PRA)
200
MUSTAFA HOSSAINI (BUDOGRA)
G039
490
0
MARIO ŽURA (SCOMBAT)
24
14
KAROL LEGEMZA (TAEKWON)
G040
8
20
LAZAR SARAILIC (RALE)
200
7
MUSTAFA HOSSAINI (BUDOGRA)
G064
24
8
KAROL LEGEMZA (TAEKWON)
8
7
LAZAR SARAILIC (RALE)
Medalists
1. KAROL LEGEMZA, Black Tiger Snina
2. LAZAR SARAILIC, Fast Kick
3. MARIO ŽURA, Scardona Combat
3. MUSTAFA HOSSAINI, Asia Budo Graz
Juniors B (male) -59
H043
768
9
AJDIN PAJALIC (BIHAĆ)
512
8
JOSIP MILINA (FORTECA)
Medalists
1. AJDIN PAJALIC, TKD BIHAĆ
2. JOSIP MILINA, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Juniors B (male) -63
H022
652
3
DOMAGOJ SPELIC (TKD KAR)
808
7
MIRZA HAMZIĆ (BIHAĆ)
H023
565
12
ELHAN KAZAZ (TIM BOS)
486
0
DUJE RAČUNICA (SCOMBAT)
H053
808
11
MIRZA HAMZIĆ (BIHAĆ)
565
7
ELHAN KAZAZ (TIM BOS)
Medalists
1. MIRZA HAMZIĆ, TKD BIHAĆ
2. ELHAN KAZAZ, TIM BOSNA
3. DOMAGOJ SPELIC, Karlovac
3. DUJE RAČUNICA, Scardona Combat
Juniors B (male) -73
H024
761
16
EMILIO PRAVDIĆ (ORKAAS)
364
3
DOMAGOJ STRELJAK (TKD KAR)
467
IVAN RAK (LEKENIK)
H054
761
14
EMILIO PRAVDIĆ (ORKAAS)
467
5
IVAN RAK (LEKENIK)
Medalists
1. EMILIO PRAVDIĆ, ORKA AS
2. IVAN RAK, Lekenik
3. DOMAGOJ STRELJAK, Karlovac
3. ----
Juniors B (male) +78
H025
466
6
TOMISLAV SREČIĆ (LEKENIK)
635
11
DRAGAN NIKOLIĆ (RADNIK)
90
ALEX WILHELM (KUKKIWO)
H055
635
17
DRAGAN NIKOLIĆ (RADNIK)
90
5
ALEX WILHELM (KUKKIWO)
Medalists
1. DRAGAN NIKOLIĆ, Radnik
2. ALEX WILHELM, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. TOMISLAV SREČIĆ, Lekenik
3. ----