Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
AKADEMIJA JALE
Asia Budo Graz
Baghada team
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Čigra
Dan-Gun
DINAMICO
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FAVORIT
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
Futura
GACKA
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
KT Shqiponja
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpico Trieste
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Polisportiva Barbagia di Ollolai
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub Silla
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Thunder Taekwondo Club
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK ENERGY
TK Prana Karlovac
TKD "ČAPLJINA"
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
TKD PANTAR
tkd" OLYMPIC ART"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Top Gym Sport
UTE
Velebit
Zagreb
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Kadeti A -45
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadetkinje B -51
Juniori A -63
Mlađi kadeti B -33
D001
122
2
CORDA GIUSEPPE (DINAMIC)
597
14
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
D002
749
13
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
243
2
MATIJA MARINC (TKD KAR)
D003
442
2
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
507
13
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
D004
762
5
PATRIK STOJAK (DANGUN)
776
17
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
D005
120
3
COSSU MATTEO (DINAMIC)
625
6
FILIP KUŠEC (RADNIK)
D006
149
4
SEBASTIAN MARIN (I.T.T.)
356
17
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
D007
269
0
NIK BERGANT (SILLA)
244
0
MLADEN FORETIĆ (FORTECA)
D008
290
3
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
786
10
ROKO ŠOLIĆ (GUSAR)
D027
597
9
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
749
0
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
D028
507
19
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
776
12
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
D029
625
8
FILIP KUŠEC (RADNIK)
356
20
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
D030
269
12
NIK BERGANT (SILLA)
786
3
ROKO ŠOLIĆ (GUSAR)
D055
597
3
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
507
10
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
D056
356
8
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
269
17
NIK BERGANT (SILLA)
D069
507
3
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
269
15
NIK BERGANT (SILLA)
Medalists
1. NIK BERGANT, Taekwondo klub Silla
2. GABRIJEL IKANOVIĆ, Forteca Korčula
3. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
3. ADNAN ALAGIĆ, Jastreb