Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
AKADEMIJA JALE
Asia Budo Graz
Baghada team
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Čigra
Dan-Gun
DINAMICO
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FAVORIT
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
Futura
GACKA
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
KT Shqiponja
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpico Trieste
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Polisportiva Barbagia di Ollolai
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub Silla
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Thunder Taekwondo Club
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK ENERGY
TK Prana Karlovac
TKD "ČAPLJINA"
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
TKD PANTAR
tkd" OLYMPIC ART"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Top Gym Sport
UTE
Velebit
Zagreb
Zaprešić_
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti A -27
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađe kadetkinje B -39
Kadetkinje A -47
Kadeti B -41
Juniori A -63
Juniorke B -59
Mali olimpijci - A -26
Mali olimpijci - A -30
Mali olimpijci - A -33
Mali olimpijci - A -26
B001
452
5
MIHOVIL HUSAINA (MAKSMR)
639
11
DAVOR MLINAC (OMEGA)
434
MARKO VREBAC (GRACAC)
396
MATEO GOLDAŠIĆ (TKD KAR)
624
MIHAEL KLAIĆ (METALC)
319
FILIP KOVAČ (MAKSMR)
674
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
233
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
675
NIKOLA ANIĆ (ST-KWAN)
B018
639
17
DAVOR MLINAC (OMEGA)
434
9
MARKO VREBAC (GRACAC)
B019
396
2
MATEO GOLDAŠIĆ (TKD KAR)
624
13
MIHAEL KLAIĆ (METALC)
B020
319
2
FILIP KOVAČ (MAKSMR)
674
6
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
B021
233
5
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
675
0
NIKOLA ANIĆ (ST-KWAN)
B049
639
15
DAVOR MLINAC (OMEGA)
624
3
MIHAEL KLAIĆ (METALC)
B050
674
14
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
233
8
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
B072
639
7
DAVOR MLINAC (OMEGA)
674
8
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
2. DAVOR MLINAC, Omega
3. LUCIO MATUZIĆ, Karlovac
3. MIHAEL KLAIĆ, METALAC