Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AKADEMIJA JALE
Asia Budo Graz
Baghada team
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Čigra
Dan-Gun
DINAMICO
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FAVORIT
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
Futura
GACKA
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
KT Shqiponja
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpico Trieste
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Polisportiva Barbagia di Ollolai
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub Silla
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Thunder Taekwondo Club
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK ENERGY
TK Prana Karlovac
TKD "ČAPLJINA"
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
TKD PANTAR
tkd" OLYMPIC ART"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Top Gym Sport
UTE
Velebit
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -39
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -41
F001
572
13
PATRIK PALIKUĆA (TIGAZ)
496
1
NIKO LONČAR (SCOMBAT)
F002
513
0
LUKA ĆOSOVIĆ (FORTECA)
398
0
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
F003
108
1
JOSIP NIKŠIĆ (ČAPLJIN)
747
15
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
658
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
F004
671
6
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
311
0
VITALE ALESSANDRO (SENIOR)
630
LOVRO JELENČIĆ (RADNIK)
F005
438
0
IVAN MURAR (GRACAC)
232
13
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
492
MARIN VLAIĆ (SCOMBAT)
F023
572
14
PATRIK PALIKUĆA (TIGAZ)
398
12
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
F024
747
14
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
658
13
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
F025
671
8
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
630
7
LOVRO JELENČIĆ (RADNIK)
F026
232
4
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
492
1
MARIN VLAIĆ (SCOMBAT)
F049
572
7
PATRIK PALIKUĆA (TIGAZ)
747
17
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
F050
671
6
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
232
4
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
F064
747
20
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
671
7
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. GIOVANNI SLANEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. JURE ĆURIĆ, ORKA AS
3. PATRIK PALIKUĆA, Tigar Zagreb
3. FRANKO JOSIP SKOKO, Karlovac