Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"Dunav-Borca"
AKADEMIJA JALE
Alisca Taekwondo Klub
ARANY TIGRIS - HUNGARY
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Club Galati Romania
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
Budapesti Honved Sportegyesulet
BUGOJNO
C.S. KWAN Cluj-Napoca
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DONAT
Dragon
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hungarian Poomsae Team
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jaguar Academy Mures
Jastreb
JOPA
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lola
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MARSONIA
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Mogyoród KSK
MTK SK
neryo
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD klub Kang
Tkd Orašje
Tkd Ulcinj
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti A -49
Kadetkinje A -41
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -26
Male olimpijke - A -22
Kadeti A -49
D006
566
6
MITJA DINEJ DOBRIČ (TKDKANG)
812
18
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
491
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
D007
507
24
DAVID MIHIC (PANTERA)
292
9
AMAR KLISURA (TKDJALE)
712
VALENTINO ANDRIJEVIĆ (TKD_BJE)
D008
364
25
MELHIOR GÁL (TAJFUN)
775
3
SEMIR JUSIC (TIM BOS)
492
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
678
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
350
PETER CISARIK (ILYO KE)
D028
812
23
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
491
10
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
D029
507
0
DAVID MIHIC (PANTERA)
712
0
VALENTINO ANDRIJEVIĆ (TKD_BJE)
D030
364
21
MELHIOR GÁL (TAJFUN)
492
0
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
D031
678
25
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
350
32
PETER CISARIK (ILYO KE)
D053
812
6
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
507
4
DAVID MIHIC (PANTERA)
D054
364
9
MELHIOR GÁL (TAJFUN)
350
28
PETER CISARIK (ILYO KE)
D070
812
3
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
350
38
PETER CISARIK (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. PETER CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
3. MELHIOR GÁL, Tájfun SE
3. DAVID MIHIC, Pantera
Kadetkinje A -41
E004
849
3
LARA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
103
55
MARTINA SCARABELLO (ANTONIO)
506
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
681
ANDREA BARTULAC (GACKA)
667
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
E034
103
31
MARTINA SCARABELLO (ANTONIO)
506
41
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
E035
681
19
ANDREA BARTULAC (GACKA)
667
0
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
E064
506
24
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
681
19
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Osvajači medalja
1. MARTA OSTERMANN, Pantera
2. ANDREA BARTULAC, GACKA
3. MARTINA SCARABELLO, Centro Taekwondo Alessandria
3. SPELA SOSTARIC, TKD-KBK-MARIBOR
Mali olimpijci - A -24
A036
41
12
FILIP BENCETIĆ (TKD KAR)
509
25
JAN IVANOVIC (PANTERA)
A037
574
10
JAKOV PRIŽMIĆ (FORTECA)
642
31
DAVUD SARAČ (NUR)
A038
696
29
TONI MIHALIĆ (OZALJ)
131
18
LEONARDO FORTE (DIAFANO)
A039
836
26
ADAM JANDRAS (JASTREB)
679
7
LAZAR CENKIĆ (LOLA)
A068
509
25
JAN IVANOVIC (PANTERA)
642
41
DAVUD SARAČ (NUR)
A069
696
5
TONI MIHALIĆ (OZALJ)
836
21
ADAM JANDRAS (JASTREB)
A098
642
10
DAVUD SARAČ (NUR)
836
10
ADAM JANDRAS (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DAVUD SARAČ, NUR KAKANJ
2. ADAM JANDRAS, Jastreb
3. JAN IVANOVIC, Pantera
3. TONI MIHALIĆ, Ozalj
Mali olimpijci - A -26
A029
229
4
JOSIP OSOJNIČKI (TKD KAR)
825
13
BRUNO HRGIĆ (JASTREB)
A030
697
20
BRUNO LATIN (OZALJ)
395
0
FLAVIO GARONNA (DIAFANO)
A031
612
26
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
272
6
MIHAILO VOJINOVIĆ (TKD DVM)
A032
886
10
LUKA DUKIĆ LUKAČ (ČIGRA)
251
22
RENE KAMRADA (KUKKIWO)
A033
613
39
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
546
38
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
A034
876
6
TOMA SOBOČAN (ČIGRA)
392
26
EDOARDO BURATO (ANTONIO)
A035
785
17
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
752
38
BOŽIDAR PILIPOVIC (LJUBIJA)
A035A
680
0
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
905
0
MICHELE VITACOLONNA (DIAFANO)
A051
825
0
BRUNO HRGIĆ (JASTREB)
697
20
BRUNO LATIN (OZALJ)
A052
612
7
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
251
2
RENE KAMRADA (KUKKIWO)
A053
613
30
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
392
8
EDOARDO BURATO (ANTONIO)
A054
752
70
BOŽIDAR PILIPOVIC (LJUBIJA)
905
0
MICHELE VITACOLONNA (DIAFANO)
A080
697
34
BRUNO LATIN (OZALJ)
612
18
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
A081
613
27
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
752
7
BOŽIDAR PILIPOVIC (LJUBIJA)
A104
697
30
BRUNO LATIN (OZALJ)
613
11
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. BRUNO LATIN, Ozalj
2. KARLO BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
3. JAKOV ŽILIĆ, TK Prana Karlovac
3. BOŽIDAR PILIPOVIC, Ljubija-Prijedor
Male olimpijke - A -22
A044
614
34
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
508
13
LENA MIHIC (PANTERA)
729
MIA PARANOS (TKD KAR)
A045
673
16
MARIJA BRNARDIĆ (TKD KAR)
109
36
ALEXANDRA RAILEANU (BT.C.GL)
734
ANA RENDULIĆ (TKD KAR)
A074
614
28
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
729
8
MIA PARANOS (TKD KAR)
A075
109
42
ALEXANDRA RAILEANU (BT.C.GL)
734
4
ANA RENDULIĆ (TKD KAR)
A101
614
42
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
109
22
ALEXANDRA RAILEANU (BT.C.GL)
Osvajači medalja
1. KLARA BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
2. ALEXANDRA RAILEANU, Black Tiger Club Galati Romania
3. MIA PARANOS, Karlovac
3. ANA RENDULIĆ, Karlovac