Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Klubska liga TKD kluba Monter - 3. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađe kadetkinje B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađe kadetkinje A -47
Mlađe kadetkinje A -51
Mlađe kadetkinje A +51
Mlađe kadetkinje A -27
A012
11
2
MIRTA VUŠKOVIĆ (ENERGY)
17
4
ANA TALAJA (MONTR)
14
MIA PERIĆ (MONTR)
A023
17
3
ANA TALAJA (MONTR)
14
2
MIA PERIĆ (MONTR)
Medalists
1. ANA TALAJA, Monter
2. MIA PERIĆ, Monter
3. MIRTA VUŠKOVIĆ, TK ENERGY
3. ----
Mlađe kadetkinje A -30
A013
48
10
ANA MARKOVINA (MONTR)
20
0
PETRA VUČIČIĆ (MONTR)
68
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
A024
48
2
ANA MARKOVINA (MONTR)
68
4
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
Medalists
1. PETRA BAŠIĆ, Monter
2. ANA MARKOVINA, Monter
3. PETRA VUČIČIĆ, Monter
3. ----
Mlađe kadetkinje A -33
A004
63
2
EMA ĆOSIĆ (MONTR)
31
10
MARIJA RATKOVIĆ (MONTR)
A005
15
0
LEA VOJNA PRIŽMIĆ (MONTR)
46
1
KATE VLAJIĆ (MONTR)
A006
64
4
LEA JURENIĆ (MONTR)
19
6
CARMEN TAFRA (MONTR)
13
EMA ČOVIĆ (MONTR)
A016
31
0
MARIJA RATKOVIĆ (MONTR)
46
0
KATE VLAJIĆ (MONTR)
A017
19
0
CARMEN TAFRA (MONTR)
13
0
EMA ČOVIĆ (MONTR)
A026
46
10
KATE VLAJIĆ (MONTR)
19
0
CARMEN TAFRA (MONTR)
Medalists
1. KATE VLAJIĆ, Monter
2. CARMEN TAFRA, Monter
3. MARIJA RATKOVIĆ, Monter
3. ----
Mlađe kadetkinje A -36
A017
70
15
LUCIJA BIOČIĆ (MONTR)
55
6
JELENA ILJAZOVIĆ (MONTR)
Medalists
1. LUCIJA BIOČIĆ, Monter
2. JELENA ILJAZOVIĆ, Monter
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -39
B007
32
16
KATARINA ZOLTNER (MONTR)
40
10
ELEONORA MARINČIĆ (MONTR)
35
NAOMI MEŠIN (MONTR)
B021
32
10
KATARINA ZOLTNER (MONTR)
35
5
NAOMI MEŠIN (MONTR)
Medalists
1. KATARINA ZOLTNER, Monter
2. NAOMI MEŠIN, Monter
3. ELEONORA MARINČIĆ, Monter
3. ----
Mlađe kadetkinje A -43
B003
4
12
KARLA KUŠTRE (ENERGY)
62
14
KRISTINA STRIZREP (MONTR)
16
LARA GRBAC (MONTR)
10
TONKA RADANOVIĆ (ENERGY)
36
MARIJETA GRUBIĆ (MONTR)
B012
62
17
KRISTINA STRIZREP (MONTR)
16
5
LARA GRBAC (MONTR)
B013
10
5
TONKA RADANOVIĆ (ENERGY)
36
28
MARIJETA GRUBIĆ (MONTR)
B025
62
15
KRISTINA STRIZREP (MONTR)
36
4
MARIJETA GRUBIĆ (MONTR)
Medalists
1. KRISTINA STRIZREP, Monter
2. MARIJETA GRUBIĆ, Monter
3. LARA GRBAC, Monter
3. TONKA RADANOVIĆ, TK ENERGY
Mlađe kadetkinje A -47
B008
5
34
MATEA ŠOLIĆ (ENERGY)
84
8
DORA KURTOVIĆ (MONTR)
45
MARE KUDUZ (MONTR)
B022
5
32
MATEA ŠOLIĆ (ENERGY)
45
22
MARE KUDUZ (MONTR)
Medalists
1. MATEA ŠOLIĆ, TK ENERGY
2. MARE KUDUZ, Monter
3. DORA KURTOVIĆ, Monter
3. ----
Mlađe kadetkinje A -51
B009
53
10
ANA PAOLA SVAGUŠA (MONTR)
33
3
KARLA LONČAR (MONTR)
58
BRUNA JUGOVIĆ (MONTR)
B023
53
12
ANA PAOLA SVAGUŠA (MONTR)
58
6
BRUNA JUGOVIĆ (MONTR)
Medalists
1. ANA PAOLA SVAGUŠA, Monter
2. BRUNA JUGOVIĆ, Monter
3. KARLA LONČAR, Monter
3. ----
Mlađe kadetkinje A +51
B018
18
5
PETRA KULIĆ (MONTR)
44
32
PETRA AMIŽIĆ (MONTR)
Medalists
1. PETRA AMIŽIĆ, Monter
2. PETRA KULIĆ, Monter
3. ----
3. ----