Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Marjana 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -33
C001
210
14
SLAVO JUKIĆ (POSKOK)
78
2
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
194
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
141
LUKA ZEBIĆ (ST-KWAN)
4
ZEJD OMERAGIĆ (MAG-LI)
C002
221
7
NIKOLA KULIĆ (KOCUNAR)
97
5
KARLO JELAČA (MARJAN)
154
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
150
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
68
TEO ŠAFRANKO (MARJAN)
C003
162
27
ROKO ŠOLIĆ (GUSAR)
46
1
FRANKO ĆIRIĆ (MARJAN)
179
ANTONIO BEŠLIĆ (POSKOK)
126
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
201
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
C004
227
12
JERE POLITEO (KOCUNAR)
231
0
MATE STIPIĆ (MARJAN)
16
ŠIMUN VIDIĆ (MAG-LI)
134
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
38
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
C014
210
2
SLAVO JUKIĆ (POSKOK)
194
7
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
C015
141
7
LUKA ZEBIĆ (ST-KWAN)
4
9
ZEJD OMERAGIĆ (MAG-LI)
C016
221
8
NIKOLA KULIĆ (KOCUNAR)
154
20
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
C017
150
14
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
68
5
TEO ŠAFRANKO (MARJAN)
C018
162
13
ROKO ŠOLIĆ (GUSAR)
179
10
ANTONIO BEŠLIĆ (POSKOK)
C019
126
5
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
201
2
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
C020
227
16
JERE POLITEO (KOCUNAR)
16
2
ŠIMUN VIDIĆ (MAG-LI)
C021
134
5
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
38
4
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
C040
194
13
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
4
1
ZEJD OMERAGIĆ (MAG-LI)
C041
154
17
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
150
4
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
C042
162
9
ROKO ŠOLIĆ (GUSAR)
126
11
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
C043
227
4
JERE POLITEO (KOCUNAR)
134
7
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
C058
194
7
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
154
5
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
C059
126
6
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
134
2
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
C067
194
5
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
126
2
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
Medalists
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. IVAN GABRIJEL JUKIĆ, Imotski
3. FRANE MARUŠIĆ, Gusar
3. MARKO GRBEŠIĆ, Imotski