Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Marjana 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -30
1006
187
0
MARINO STORIĆ (VODICE)
230
0
HARUN OMERAGIĆ (MAG-LI)
260
JOSIP MANDURIĆ (POSKOK)
169
MATE VULIĆ (TKDGUSA)
281
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
190
LORENCO STIPIŠIĆ (KOCUNAR)
141
JOSIP BARUN (MAG-LI)
264
MARIN RUŽIĆ (VODICE)
204
ZEJD HASKIĆ (BUGOJNO)
1031
230
3
HARUN OMERAGIĆ (MAG-LI)
260
5
JOSIP MANDURIĆ (POSKOK)
1032
169
9
MATE VULIĆ (TKDGUSA)
281
8
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
1033
190
0
LORENCO STIPIŠIĆ (KOCUNAR)
141
0
JOSIP BARUN (MAG-LI)
1034
264
0
MARIN RUŽIĆ (VODICE)
204
0
ZEJD HASKIĆ (BUGOJNO)
1059
260
0
JOSIP MANDURIĆ (POSKOK)
169
6
MATE VULIĆ (TKDGUSA)
1060
141
0
JOSIP BARUN (MAG-LI)
264
12
MARIN RUŽIĆ (VODICE)
1075
169
17
MATE VULIĆ (TKDGUSA)
264
9
MARIN RUŽIĆ (VODICE)
Medalists
1. MATE VULIĆ, Gusar
2. MARIN RUŽIĆ, HBD Vodice
3. JOSIP MANDURIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. JOSIP BARUN, Magone Livno
Mlađi kadeti -33
1007
216
2
JASMIN AGIĆ (DONAT)
232
8
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
243
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
159
ANTE PETRINA (TKDGUSA)
84
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
1008
194
5
ANTE LOZIĆ (TKDGUSA)
4
4
KARLO USKOK (TK ZD)
143
ANEL JAHJEFENDIĆ (MAG-LI)
129
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
267
ŠIMUN BARIĆ (VODICE)
1035
232
4
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
243
5
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
1036
159
1
ANTE PETRINA (TKDGUSA)
84
5
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
1037
194
0
ANTE LOZIĆ (TKDGUSA)
143
0
ANEL JAHJEFENDIĆ (MAG-LI)
1038
129
9
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
267
5
ŠIMUN BARIĆ (VODICE)
1061
243
7
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
84
0
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
1062
194
8
ANTE LOZIĆ (TKDGUSA)
129
1
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
1076
243
12
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
194
5
ANTE LOZIĆ (TKDGUSA)
Medalists
1. MARIN SERŠIĆ, St-kwan
2. ANTE LOZIĆ, Gusar
3. LUKA ĆUBELIĆ, Marjan
3. ANDRIJA VLAHOV, JURAJ DALMATINAC
Mlađi kadeti -36
1009
142
0
MARKO BRDAR (MAG-LI)
85
6
JOSIP MEŠIN (MARJAN)
107
DAVID BATINIĆ (OLYMKN)
200
ABDULAH LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
193
TOMA BATISTIĆ (KOCUNAR)
1010
203
13
HARUN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
249
8
MARIN LEKO (ST-KWAN)
150
DAVID KELAVA (MAG-LI)
253
ANDREJ ZLOPAŠA (POSKOK)
272
NIKOLA GLAVOTA (POSKOK)
1039
85
0
JOSIP MEŠIN (MARJAN)
107
0
DAVID BATINIĆ (OLYMKN)
1040
200
1
ABDULAH LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
193
3
TOMA BATISTIĆ (KOCUNAR)
1041
203
7
HARUN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
150
8
DAVID KELAVA (MAG-LI)
1042
253
5
ANDREJ ZLOPAŠA (POSKOK)
272
2
NIKOLA GLAVOTA (POSKOK)
1063
85
8
JOSIP MEŠIN (MARJAN)
193
2
TOMA BATISTIĆ (KOCUNAR)
1064
150
0
DAVID KELAVA (MAG-LI)
253
0
ANDREJ ZLOPAŠA (POSKOK)
1077
85
8
JOSIP MEŠIN (MARJAN)
253
2
ANDREJ ZLOPAŠA (POSKOK)
Medalists
1. JOSIP MEŠIN, Marjan
2. ANDREJ ZLOPAŠA, POSKOK - POSUŠJE
3. TOMA BATISTIĆ, KOCUNAR
3. DAVID KELAVA, Magone Livno
Mlađi kadeti -39
1011
279
3
ANTE GRBAVAC (POSKOK)
214
4
MARIN ŠEGVIĆ (MARJAN)
1012
153
0
LUKA JURIČ (MAG-LI)
46
5
MATE STIPIĆ (MARJAN)
1013
217
2
KARLO SMOLIĆ ANTIŠIN (DONAT)
86
8
FRAN POLITEO (MARJAN)
184
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
1014
282
1
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
87
4
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
202
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
1015
248
1
NIKOLA ANIĆ (ST-KWAN)
208
2
ANTE GLAVINIĆ (MARJAN)
79
TOMISLAV JELIĆ (MARJAN)
1043
214
3
MARIN ŠEGVIĆ (MARJAN)
46
2
MATE STIPIĆ (MARJAN)
1044
86
3
FRAN POLITEO (MARJAN)
184
0
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
1045
87
10
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
202
0
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
1046
208
2
ANTE GLAVINIĆ (MARJAN)
79
1
TOMISLAV JELIĆ (MARJAN)
1065
214
2
MARIN ŠEGVIĆ (MARJAN)
86
3
FRAN POLITEO (MARJAN)
1066
87
4
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
208
3
ANTE GLAVINIĆ (MARJAN)
1078
86
0
FRAN POLITEO (MARJAN)
87
0
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
Medalists
1. KRISTIJAN PERAJICA, Marjan
2. FRAN POLITEO, Marjan
3. ANTE GLAVINIĆ, Marjan
3. MARIN ŠEGVIĆ, Marjan
Mlađi kadeti -43
1016
113
0
RINO GRGURINOVIĆ (MARJAN)
174
0
PETAR ŠARIĆ (TKDGUSA)
219
BRUNO GOČMANAC (DONAT)
1017
209
3
BORNA BELIČKA (MARJAN)
247
2
MAURO FRANIČEVIĆ (ST-KWAN)
293
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
1018
277
0
MILAN VUJEVIĆ (POSKOK)
167
0
MARIN KRIŽANAC (TKDGUSA)
88
IVAN LEMO (MARJAN)
1019
49
5
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
244
1
DOMAGOJ VUKOVIĆ (ST-KWAN)
41
NINO ŠIPEK (OLYMKN)
1047
113
3
RINO GRGURINOVIĆ (MARJAN)
219
0
BRUNO GOČMANAC (DONAT)
1048
209
3
BORNA BELIČKA (MARJAN)
293
3
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
1049
277
3
MILAN VUJEVIĆ (POSKOK)
88
15
IVAN LEMO (MARJAN)
1050
49
16
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
41
0
NINO ŠIPEK (OLYMKN)
1067
113
1
RINO GRGURINOVIĆ (MARJAN)
209
2
BORNA BELIČKA (MARJAN)
1068
88
6
IVAN LEMO (MARJAN)
49
4
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
1079
209
0
BORNA BELIČKA (MARJAN)
88
3
IVAN LEMO (MARJAN)
Medalists
1. IVAN LEMO, Marjan
2. BORNA BELIČKA, Marjan
3. JOZO PROJIĆ, Marjan
3. RINO GRGURINOVIĆ, Marjan
Mlađi kadeti -47
2010
39
3
MIHAJLO BUBONJA (OLYMKN)
114
5
DUJE HAJDUK (MARJAN)
197
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
222
ZORAN KARAULA (MAG-LI)
246
MARKO IVIČEVIĆ (ST-KWAN)
2011
115
0
XING YU CHEN (SIBENIK)
229
8
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
50
ŠIME DOMIĆ (MARJAN)
258
MARTIN CRNOGORAC (POSKOK)
265
DINO IVAS (VODICE)
2036
114
2
DUJE HAJDUK (MARJAN)
197
4
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
2037
222
4
ZORAN KARAULA (MAG-LI)
246
2
MARKO IVIČEVIĆ (ST-KWAN)
2038
229
2
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
50
3
ŠIME DOMIĆ (MARJAN)
2039
258
1
MARTIN CRNOGORAC (POSKOK)
265
3
DINO IVAS (VODICE)
2062
197
4
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
222
3
ZORAN KARAULA (MAG-LI)
2063
50
2
ŠIME DOMIĆ (MARJAN)
265
1
DINO IVAS (VODICE)
2076
197
3
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
50
1
ŠIME DOMIĆ (MARJAN)
Medalists
1. LUKA JURJEVIĆ, Obrovac
2. ŠIME DOMIĆ, Marjan
3. ZORAN KARAULA, Magone Livno
3. DINO IVAS, HBD Vodice
Mlađi kadeti -51
2074
231
0
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
182
0
MIHOVIL RABOTEG (TKDGUSA)
Medalists
1. STEFAN GRBIĆ, GACKA
2. MIHOVIL RABOTEG, Gusar
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti +51
2012
178
0
DUJE ŠINKOVIĆ (TKDGUSA)
256
0
KARLO TOPIĆ (POSKOK)
75
LUKA ŠIMIĆ (MARJAN)
2013
225
5
JAKOV MRŠIĆ (MARJAN)
278
0
TONKO SABLJIĆ (POSKOK)
48
MARIO PROJIĆ (MARJAN)
2014
198
1
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
270
0
MARKO DIVIĆ (POSKOK)
210
DUJE GOVORKO (MARJAN)
2015
205
1
DAVID KRMEK (MARJAN)
102
3
ROKO MAJIĆ (MONTR)
139
STIPE ANTUNOVIĆ (MAG-LI)
2040
256
3
KARLO TOPIĆ (POSKOK)
75
7
LUKA ŠIMIĆ (MARJAN)
2041
225
0
JAKOV MRŠIĆ (MARJAN)
48
1
MARIO PROJIĆ (MARJAN)
2042
198
2
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
210
7
DUJE GOVORKO (MARJAN)
2043
102
7
ROKO MAJIĆ (MONTR)
139
1
STIPE ANTUNOVIĆ (MAG-LI)
2064
75
1
LUKA ŠIMIĆ (MARJAN)
48
0
MARIO PROJIĆ (MARJAN)
2065
210
1
DUJE GOVORKO (MARJAN)
102
0
ROKO MAJIĆ (MONTR)
2077
75
2
LUKA ŠIMIĆ (MARJAN)
210
0
DUJE GOVORKO (MARJAN)
Medalists
1. LUKA ŠIMIĆ, Marjan
2. DUJE GOVORKO, Marjan
3. MARIO PROJIĆ, Marjan
3. ROKO MAJIĆ, Monter