Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Marjana 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje +51
Mlađe kadetkinje -24
1074
97
7
JOZEFINA KRIŠTO (TKDKBB)
119
19
KARLA DRAŠKOVIĆ (SIBENIK)
Medalists
1. KARLA DRAŠKOVIĆ, JURAJ DALMATINAC
2. JOZEFINA KRIŠTO, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -27
2060
33
6
LARISSA MURACCHIOLI (MARJAN)
99
4
MATEA MILIĆ (MONTR)
2061
92
0
DARIJA SUČIĆ (TKDKBB)
238
0
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
2075
33
0
LARISSA MURACCHIOLI (MARJAN)
238
8
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
2. LARISSA MURACCHIOLI, Marjan
3. DARIJA SUČIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. MATEA MILIĆ, Monter
Mlađe kadetkinje -30
2001
165
0
KARMEN JELOVIĆ (TKDGUSA)
42
0
MARIJETA DROPULJIĆ (MARJAN)
93
KATARINA KAPULICA (TKDKBB)
118
NORA LOKAS (SIBENIK)
297
IVA UDILJAK (POSKOK)
2002
31
2
ANĐELA MRŠA (OLYMKN)
172
0
NADALINA JERČIĆ (TKDGUSA)
215
MIA TUKIĆ (MARJAN)
233
INES BADROV (MAG-LI)
162
EMA KEGALJ (TKDGUSA)
2003
298
1
ANICA TROGRLIĆ (POSKOK)
26
5
ENA GRUBŠIĆ (MARJAN)
104
LUCIJA TOMAŠ (MONTR)
147
LORENA ORLOVIĆ (MAG-LI)
183
MARIJA LUKAČEVIĆ (TKDGUSA)
226
FIONA ARSEKIN (KOCUNAR)
161
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
138
MARTA MATIĆ (MAG-LI)
25
ELA DRMIĆ (MARJAN)
2020
165
0
KARMEN JELOVIĆ (TKDGUSA)
93
0
KATARINA KAPULICA (TKDKBB)
2021
118
6
NORA LOKAS (SIBENIK)
297
7
IVA UDILJAK (POSKOK)
2022
31
0
ANĐELA MRŠA (OLYMKN)
215
2
MIA TUKIĆ (MARJAN)
2023
233
2
INES BADROV (MAG-LI)
162
3
EMA KEGALJ (TKDGUSA)
2024
26
3
ENA GRUBŠIĆ (MARJAN)
104
1
LUCIJA TOMAŠ (MONTR)
2025
147
5
LORENA ORLOVIĆ (MAG-LI)
183
6
MARIJA LUKAČEVIĆ (TKDGUSA)
2026
226
2
FIONA ARSEKIN (KOCUNAR)
161
3
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
2027
138
4
MARTA MATIĆ (MAG-LI)
25
2
ELA DRMIĆ (MARJAN)
2052
93
0
KATARINA KAPULICA (TKDKBB)
297
0
IVA UDILJAK (POSKOK)
2053
215
4
MIA TUKIĆ (MARJAN)
162
0
EMA KEGALJ (TKDGUSA)
2054
26
10
ENA GRUBŠIĆ (MARJAN)
183
1
MARIJA LUKAČEVIĆ (TKDGUSA)
2055
161
5
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
138
2
MARTA MATIĆ (MAG-LI)
2070
93
0
KATARINA KAPULICA (TKDKBB)
215
3
MIA TUKIĆ (MARJAN)
2071
26
7
ENA GRUBŠIĆ (MARJAN)
161
5
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
2080
215
2
MIA TUKIĆ (MARJAN)
26
3
ENA GRUBŠIĆ (MARJAN)
Medalists
1. ENA GRUBŠIĆ, Marjan
2. MIA TUKIĆ, Marjan
3. EMA JURIČEVIĆ, Gusar
3. KATARINA KAPULICA, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
Mlađe kadetkinje -33
1001
220
2
ELENA GRZUNOV (DONAT)
274
6
GABRIELA JERKOVIĆ (POSKOK)
37
IVONA JELIĆ (OLYMKN)
1002
11
12
EMA VULJAN (MARJAN)
100
0
ANTEA MILIĆ (MONTR)
95
PETRA LUKAČ (TKDKBB)
1003
259
12
KLARA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
268
2
ANĐELA BRNAS (POSKOK)
227
LARA POLITEO (KOCUNAR)
179
KAROLINA ZOLOTA (TKDGUSA)
14
IVA RUNJIĆ (MARJAN)
1004
285
0
LAURA LUKIĆ (POSKOK)
116
4
LANA LOKAS (SIBENIK)
1
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
175
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
12
ENA KURTIĆ (MARJAN)
1005
302
14
TANJA ČULIĆ (MARJAN)
98
3
MARIJA UGLEŠIĆ (MONTR)
261
IVA TOMIĆ (POSKOK)
292
LEA GRBEŠIĆ (IM)
13
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
1023
274
4
GABRIELA JERKOVIĆ (POSKOK)
37
1
IVONA JELIĆ (OLYMKN)
1024
11
6
EMA VULJAN (MARJAN)
95
2
PETRA LUKAČ (TKDKBB)
1025
259
4
KLARA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
227
6
LARA POLITEO (KOCUNAR)
1026
179
0
KAROLINA ZOLOTA (TKDGUSA)
14
0
IVA RUNJIĆ (MARJAN)
1027
116
3
LANA LOKAS (SIBENIK)
1
2
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
1028
175
0
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
12
0
ENA KURTIĆ (MARJAN)
1029
302
13
TANJA ČULIĆ (MARJAN)
261
1
IVA TOMIĆ (POSKOK)
1030
292
2
LEA GRBEŠIĆ (IM)
13
14
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
1055
274
1
GABRIELA JERKOVIĆ (POSKOK)
11
10
EMA VULJAN (MARJAN)
1056
227
3
LARA POLITEO (KOCUNAR)
14
7
IVA RUNJIĆ (MARJAN)
1057
116
1
LANA LOKAS (SIBENIK)
175
2
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
1058
302
0
TANJA ČULIĆ (MARJAN)
13
12
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
1071
11
5
EMA VULJAN (MARJAN)
14
6
IVA RUNJIĆ (MARJAN)
1072
175
1
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
13
13
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
1081
14
1
IVA RUNJIĆ (MARJAN)
13
10
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
Medalists
1. NIKA KARABATIĆ, Marjan
2. IVA RUNJIĆ, Marjan
3. PETRA ČAGALJ, Gusar
3. EMA VULJAN, Marjan
Mlađe kadetkinje -36
2004
176
5
TEA GRABOVAC (TKDGUSA)
15
4
DORA LUČIĆ (MARJAN)
145
ANDREA KASALO (MAG-LI)
2005
290
1
ANA MARIJA SUŠIĆ (POSKOK)
18
7
TEA BOŽIĆ (MARJAN)
94
IVANA KAPULICA (TKDKBB)
2006
299
2
MAGDALENA ŠITUM (POSKOK)
27
3
PETRA ŠAVIJA (MARJAN)
252
ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK)
269
IVANA BUŠIĆ (POSKOK)
16
NIKA KOZLICA (MARJAN)
2007
170
0
MERI BEOVIĆ (TKDGUSA)
212
0
TANJA ČULIĆ (MARJAN)
254
FILIPA BAŠIĆ (POSKOK)
2008
295
12
DIJANA MRŠIĆ (IM)
221
0
KATINA BLASLOV (DONAT)
105
KLARA RUIĆ (MONTR)
2009
284
0
MARTINA MILARDOVIĆ (POSKOK)
28
0
MIRTA KOVAČIĆ (MARJAN)
201
SARA PIDRO (BUGOJNO)
137
LANA MIŠIĆ (MAG-LI)
19
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
2028
176
7
TEA GRABOVAC (TKDGUSA)
145
6
ANDREA KASALO (MAG-LI)
2029
18
2
TEA BOŽIĆ (MARJAN)
94
4
IVANA KAPULICA (TKDKBB)
2030
27
4
PETRA ŠAVIJA (MARJAN)
252
2
ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK)
2031
269
0
IVANA BUŠIĆ (POSKOK)
16
10
NIKA KOZLICA (MARJAN)
2032
170
13
MERI BEOVIĆ (TKDGUSA)
254
1
FILIPA BAŠIĆ (POSKOK)
2033
295
4
DIJANA MRŠIĆ (IM)
105
8
KLARA RUIĆ (MONTR)
2034
284
6
MARTINA MILARDOVIĆ (POSKOK)
201
2
SARA PIDRO (BUGOJNO)
2035
137
0
LANA MIŠIĆ (MAG-LI)
19
12
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
2056
176
5
TEA GRABOVAC (TKDGUSA)
94
3
IVANA KAPULICA (TKDKBB)
2057
27
0
PETRA ŠAVIJA (MARJAN)
16
4
NIKA KOZLICA (MARJAN)
2058
170
5
MERI BEOVIĆ (TKDGUSA)
105
2
KLARA RUIĆ (MONTR)
2059
284
6
MARTINA MILARDOVIĆ (POSKOK)
19
3
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
2072
176
6
TEA GRABOVAC (TKDGUSA)
16
7
NIKA KOZLICA (MARJAN)
2073
170
2
MERI BEOVIĆ (TKDGUSA)
284
11
MARTINA MILARDOVIĆ (POSKOK)
2081
16
2
NIKA KOZLICA (MARJAN)
284
7
MARTINA MILARDOVIĆ (POSKOK)
Medalists
1. MARTINA MILARDOVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. NIKA KOZLICA, Marjan
3. MERI BEOVIĆ, Gusar
3. TEA GRABOVAC, Gusar
Mlađe kadetkinje -39
1020
251
1
LENA KRAGIĆ (ENERGY)
96
3
IVA KAPULICA (TKDKBB)
228
KARLA LONČAR (GACKA)
1021
108
6
REA KOZLICA (MARJAN)
257
2
RAFAELA ČUTURA (POSKOK)
245
ANA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
1022
177
0
ZARA SLADOJEVIĆ (TKDGUSA)
7
0
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
146
BARBARA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
91
KIARA LJUBIĆ (MARJAN)
262
MANDA PEKAS (POSKOK)
1051
96
0
IVA KAPULICA (TKDKBB)
228
3
KARLA LONČAR (GACKA)
1052
108
2
REA KOZLICA (MARJAN)
245
0
ANA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
1053
7
2
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
146
0
BARBARA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
1054
91
2
KIARA LJUBIĆ (MARJAN)
262
0
MANDA PEKAS (POSKOK)
1069
228
1
KARLA LONČAR (GACKA)
108
0
REA KOZLICA (MARJAN)
1070
7
5
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
91
0
KIARA LJUBIĆ (MARJAN)
1080
228
4
KARLA LONČAR (GACKA)
7
2
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
Medalists
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. PAOLA TOMRECAJ, TK Zadar
3. REA KOZLICA, Marjan
3. KIARA LJUBIĆ, Marjan
Mlađe kadetkinje -43
2016
288
6
PETRA REBIĆ (POSKOK)
122
9
ANA TUTMAN (MARJAN)
236
VERONIKA VISKOVIĆ (ENERGY)
120
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
155
SANDRA BRADARIĆ (MARJAN)
2017
136
0
RINA PERAK (SIBENIK)
22
1
MILA MASTELIĆ (MARJAN)
273
LUCIJA GRANČIĆ (POSKOK)
250
ANTONIA VILOVIĆ (ST-KWAN)
24
AURORA TROGRLIĆ (MARJAN)
2044
122
3
ANA TUTMAN (MARJAN)
236
1
VERONIKA VISKOVIĆ (ENERGY)
2045
120
1
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
155
0
SANDRA BRADARIĆ (MARJAN)
2046
22
7
MILA MASTELIĆ (MARJAN)
273
0
LUCIJA GRANČIĆ (POSKOK)
2047
250
0
ANTONIA VILOVIĆ (ST-KWAN)
24
9
AURORA TROGRLIĆ (MARJAN)
2066
122
0
ANA TUTMAN (MARJAN)
120
3
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
2067
22
0
MILA MASTELIĆ (MARJAN)
24
2
AURORA TROGRLIĆ (MARJAN)
2078
120
10
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
24
1
AURORA TROGRLIĆ (MARJAN)
Medalists
1. LUCIJA DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
2. AURORA TROGRLIĆ, Marjan
3. ANA TUTMAN, Marjan
3. MILA MASTELIĆ, Marjan
Mlađe kadetkinje -47
2018
117
3
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
276
0
DORA LONČAR (POSKOK)
121
PETRA MRŠIĆ (MARJAN)
20
JELENA SKOKO (MARJAN)
296
MARIJA PETRUŠIĆ (POSKOK)
126
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
266
CHIARA IVAS (VODICE)
2019
156
0
SARA BRADARIĆ (MARJAN)
72
0
ANAMARIJA MEŠTROVIĆ (OLYMKN)
291
MAJA VIDAK (IM)
2048
117
2
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
121
0
PETRA MRŠIĆ (MARJAN)
2049
20
3
JELENA SKOKO (MARJAN)
296
1
MARIJA PETRUŠIĆ (POSKOK)
2050
126
2
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
266
0
CHIARA IVAS (VODICE)
2051
156
0
SARA BRADARIĆ (MARJAN)
291
1
MAJA VIDAK (IM)
2068
117
7
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
20
6
JELENA SKOKO (MARJAN)
2069
126
4
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
291
7
MAJA VIDAK (IM)
2079
117
1
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
291
6
MAJA VIDAK (IM)
Medalists
1. MAJA VIDAK, Imotski
2. IRA LAMBAŠA, JURAJ DALMATINAC
3. TEREZA BERAČ, JURAJ DALMATINAC
3. JELENA SKOKO, Marjan
Mlađe kadetkinje -51
3003
76
12
ANA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
239
10
LENA BAN (ENERGY)
255
FRANKA SABLJO (POSKOK)
109
MAJA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
286
KLARA TOLIĆ (POSKOK)
3041
76
13
ANA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
255
1
FRANKA SABLJO (POSKOK)
3042
109
12
MAJA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
286
2
KLARA TOLIĆ (POSKOK)
3070
76
1
ANA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
109
10
MAJA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
Medalists
1. MAJA ŽIVALJIĆ, Marjan
2. ANA ŽIVALJIĆ, Marjan
3. KLARA TOLIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. FRANKA SABLJO, POSKOK - POSUŠJE
Mlađe kadetkinje +51
3028
271
0
KATARINA DROBNJAK (POSKOK)
154
9
SARA LUCIĆ (MARJAN)
3029
191
6
TEA VULETIĆ (KOCUNAR)
211
7
EMANUELA BERIŠA (MARJAN)
3063
154
0
SARA LUCIĆ (MARJAN)
211
3
EMANUELA BERIŠA (MARJAN)
Medalists
1. EMANUELA BERIŠA, Marjan
2. SARA LUCIĆ, Marjan
3. TEA VULETIĆ, KOCUNAR
3. KATARINA DROBNJAK, POSKOK - POSUŠJE