Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area E
Area F
Area G
Area H
Area J
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadetkinje -24
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -33
J001
293
8
NINA GABRIĆ (JASTREB)
562
2
ANA MIŠERIĆ (VG)
546
ANDREA BARTULAC (GACKA)
263
SARA MURVIĆ (ZAPRSC)
83
ENA KNEZIĆ (FOX)
J002
525
1
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
102
10
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
380
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
49
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
20
TEODORA RADAK (BANJICA)
J003
384
6
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
569
10
MARIJA BOROVIĆ (VG)
289
LORENA KABIĆ (JASTREB)
557
DANIA SALZER (METALC)
58
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
412
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
198
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
511
LANA KOPJAR (OSVI)
441
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
J010
293
0
NINA GABRIĆ (JASTREB)
546
22
ANDREA BARTULAC (GACKA)
J011
263
1
SARA MURVIĆ (ZAPRSC)
83
8
ENA KNEZIĆ (FOX)
J012
102
2
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
380
4
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
J013
49
0
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
20
0
TEODORA RADAK (BANJICA)
J014
569
4
MARIJA BOROVIĆ (VG)
289
11
LORENA KABIĆ (JASTREB)
J015
557
11
DANIA SALZER (METALC)
58
10
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
J016
412
14
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
198
2
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
J017
511
1
LANA KOPJAR (OSVI)
441
13
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
J030
546
9
ANDREA BARTULAC (GACKA)
83
0
ENA KNEZIĆ (FOX)
J031
380
7
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
49
5
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
J032
289
0
LORENA KABIĆ (JASTREB)
557
6
DANIA SALZER (METALC)
J033
412
7
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
441
2
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
J042
546
4
ANDREA BARTULAC (GACKA)
380
0
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
J043
557
5
DANIA SALZER (METALC)
412
2
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
J048
546
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
557
0
DANIA SALZER (METALC)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. DANIA SALZER, METALAC
3. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin