Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
A.S.D. TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
BANIJA PANDAS
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Goldstars
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Radnik
RUGVICA
Sajnami
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadetkinje -43
Kadetkinje B +59
Juniori -63
Juniori -68
Seniorke -67
Mlađi kadeti -47
F015
343
0
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
331
11
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
F016
457
1
MATEO MATIJAŠ (TKDDS)
358
5
DANIJEL BANKO (FUTURA)
F017
229
3
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
580
7
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
F018
547
3
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
424
5
FILIP CAVOR (METALC)
F032
331
7
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
358
2
DANIJEL BANKO (FUTURA)
F033
580
5
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
424
0
FILIP CAVOR (METALC)
F044
331
7
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
580
2
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. ANTON RAMAJ, ORKA AS
2. FILIP MILOŠEVIĆ, Fox
3. DANIJEL BANKO, Futura
3. FILIP CAVOR, METALAC