Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
A.S.D. TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
BANIJA PANDAS
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Goldstars
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Radnik
RUGVICA
Sajnami
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadetkinje -24
Mlađi kadetkinje -47
Mlađi kadetkinje +51
Kadeti A -45
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A +59
Kadeti B -61
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -47
Juniori -55
Juniori -63
Mlađi kadeti -43
G013
297
1
EROL MUJKIC (JASTREB)
446
4
SAID ORMANOVIĆ (TKDOLC)
G014
176
1
IVAN DRGALIĆ (NA)
192
12
LIN KOVACIC (TKD KBK)
G015
298
2
FILIP GOJSALIĆ (JASTREB)
581
9
MARKO OSMOKROVIĆ (FOX)
G016
428
0
MIHAEL PAVLEK (METALC)
18
0
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
G017
528
1
JAN PINTAR (JASTREB)
364
13
RICHARD BRISKAR (KOSICE)
G018
57
0
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
157
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
G019
80
1
LUCAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
333
4
TIAN KRANJEC (PANTAR)
G019.1
91
10
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
594
3
FRAN GABRIĆ (JASTREB)
G029
446
0
SAID ORMANOVIĆ (TKDOLC)
192
12
LIN KOVACIC (TKD KBK)
G030
581
4
MARKO OSMOKROVIĆ (FOX)
428
6
MIHAEL PAVLEK (METALC)
G031
364
4
RICHARD BRISKAR (KOSICE)
57
5
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
G032
333
0
TIAN KRANJEC (PANTAR)
91
8
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
G041
192
12
LIN KOVACIC (TKD KBK)
428
4
MIHAEL PAVLEK (METALC)
G042
57
7
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
91
4
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
G047
192
6
LIN KOVACIC (TKD KBK)
57
2
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. NIKOLA UGARKOVIĆ, RUGVICA
3. MIHAEL PAVLEK, METALAC
3. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR