Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Ljetni Jastreb limač kup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Jastreb
Karlovac
Radnik
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KICK - Vrtićanci A (13/14)
KICK - M. školarci (11/12)
KICK - M. školarke (11/12)
KICK - M. kadeti (08-10)
KICK - M. kadetkinje (08-10)
FAMILY KICK - Vrtićanci A (13/14)
FAMILY KICK - Vrtićanke A (13/14)
FAMILY KICK - M. školarke (11/12)
FAMILY KICK - M. kadeti (08-10)
INTELIKICK - Ml. kadeti (08-10)
KICK - Vrtićanci A (13/14)
1009
10
0
JAKOV MATOVINA (JASTREB)
12
0
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
11
NIKO KRANJČEC (JASTREB)
1011
12
0
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
11
0
NIKO KRANJČEC (JASTREB)
Medalists
1. RENE JANDROKOVIĆ, Radnik
2. NIKO KRANJČEC, Jastreb
3. JAKOV MATOVINA, Jastreb
3. ----
KICK - M. školarci (11/12)
1010
29
0
VIKTOR STILINOVIĆ (JASTREB)
1
0
KARLO ŠTROK (JASTREB)
31
IVAN MARIJIC (JASTREB)
1012
26
0
NOA LEŽAJA (JASTREB)
22
0
GABRIJEL PETRUŠIĆ (TKD KAR)
25
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
1013
29
0
VIKTOR STILINOVIĆ (JASTREB)
31
0
IVAN MARIJIC (JASTREB)
1014
22
0
GABRIJEL PETRUŠIĆ (TKD KAR)
25
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
1017
31
0
IVAN MARIJIC (JASTREB)
25
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
Medalists
1. IVAN MARIJIC, Jastreb
2. ROBERT BREZONJIĆ, Jastreb
3. VIKTOR STILINOVIĆ, Jastreb
3. GABRIJEL PETRUŠIĆ, Karlovac
KICK - M. školarke (11/12)
1015
19
0
MIA PARANOS (TKD KAR)
36
0
NICOLE SEKO (JASTREB)
1016
28
0
MATEA RAIĆ (JASTREB)
24
0
KORINA JANDRAS (JASTREB)
1020
19
0
MIA PARANOS (TKD KAR)
28
0
MATEA RAIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MIA PARANOS, Karlovac
2. MATEA RAIĆ, Jastreb
3. NICOLE SEKO, Jastreb
3. KORINA JANDRAS, Jastreb
KICK - M. kadeti (08-10)
1018
13
0
MARKO MEĐERAL (RADNIK)
35
0
VITO HOLJEVAC (JASTREB)
1019
41
0
KRISTIJAN KARABOGDAN (TKD KAR)
27
0
NOA PRADEGAN (JASTREB)
1023
13
0
MARKO MEĐERAL (RADNIK)
27
0
NOA PRADEGAN (JASTREB)
Medalists
1. NOA PRADEGAN, Jastreb
2. MARKO MEĐERAL, Radnik
3. KRISTIJAN KARABOGDAN, Karlovac
3. VITO HOLJEVAC, Jastreb
KICK - M. kadetkinje (08-10)
1021
32
0
AYDA TASOTI BUCI (JASTREB)
23
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
1022
42
0
AJDIN ANUMŠA (JASTREB)
40
0
AMADEA PAVKOVIĆ (TKD KAR)
1024
23
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
40
0
AMADEA PAVKOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. AMADEA PAVKOVIĆ, Karlovac
2. LAURA KOZIĆ, Jastreb
3. AJDIN ANUMŠA, Jastreb
3. AYDA TASOTI BUCI, Jastreb
FAMILY KICK - Vrtićanci A (13/14)
1001
7
0
MARKO LOZO (JASTREB)
43
0
KARLO ŠTROK (JASTREB)
1002
4
0
MATEO ŠEBALJ (JASTREB)
9
0
DANIEL SEKO (JASTREB)
1005
7
0
MARKO LOZO (JASTREB)
4
0
MATEO ŠEBALJ (JASTREB)
Medalists
1. MARKO LOZO, Jastreb
2. MATEO ŠEBALJ, Jastreb
3. KARLO ŠTROK, Jastreb
3. DANIEL SEKO, Jastreb
FAMILY KICK - Vrtićanke A (13/14)
1003
8
0
IVA ENGLMAN (JASTREB)
5
0
ENA RENGEL (JASTREB)
1004
6
0
ANA JURIĆ KAVELJ (JASTREB)
3
0
CVITA KOKIĆ (JASTREB)
1006
5
0
ENA RENGEL (JASTREB)
3
0
CVITA KOKIĆ (JASTREB)
Medalists
1. CVITA KOKIĆ, Jastreb
2. ENA RENGEL, Jastreb
3. ANA JURIĆ KAVELJ, Jastreb
3. IVA ENGLMAN, Jastreb
FAMILY KICK - M. školarke (11/12)
1007
34
0
KIM CUZELA PILJAC (JASTREB)
30
0
MATEA RAIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MATEA RAIĆ, Jastreb
2. KIM CUZELA PILJAC, Jastreb
3. ----
3. ----
FAMILY KICK - M. kadeti (08-10)
1008
2
0
KARLO ŠTROK (JASTREB)
38
0
PETAR PAVLIĆ (JASTREB)
Medalists
1. PETAR PAVLIĆ, Jastreb
2. KARLO ŠTROK, Jastreb
3. ----
3. ----
INTELIKICK - Ml. kadeti (08-10)
1025
14
0
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
37
0
JAN LAKATOŠ (JASTREB)
15
LUKA BREZOVEC (RADNIK)
1025A
17
0
ERIK RASONJA (RADNIK)
44
0
ISMET AJDIN (JASTREB)
39
ADAM JANDRAS (JASTREB)
1027
14
0
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
15
0
LUKA BREZOVEC (RADNIK)
1027A
44
0
ISMET AJDIN (JASTREB)
39
0
ADAM JANDRAS (JASTREB)
1030
14
0
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
44
0
ISMET AJDIN (JASTREB)
Medalists
1. ISMET AJDIN, Jastreb
2. MIHAEL NIKOLIĆ, Radnik
3. ADAM JANDRAS, Jastreb
3. LUKA BREZOVEC, Radnik