Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
LJETNI JASTREB LIMAČ KUP 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KICK - muški
KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
TEST SNAGE - muški
TEST SNAGE - ženski
TEST BRZ.REAKCIJE - muški
TEST BRZ.REAKCIJE - ženski
TEŽINE / UZRASTI
TEST SNAGE- Mali školarci
TEST SNAGE- Mlađi kadeti
TEST SNAGE - Kadeti
TEST SNAGE - Tate
TEST SNAGE- Mali školarci
A025
58
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
89
0
SHAHBAZ MOHAMMAD ALI NEZHAD (REFUGEE)
16
BILAL KHALAF (REFUGEE)
A026
58
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
16
0
BILAL KHALAF (REFUGEE)
Osvajači medalja
1. FRANKO GRKINIĆ, Jastreb
2. BILAL KHALAF, Croatia Refugee Team
3. SHAHBAZ MOHAMMAD ALI NEZHAD, Croatia Refugee Team
3. ----
TEST SNAGE- Mlađi kadeti
A027
39
0
MUSTAFA ALSATTUF (REFUGEE)
13
0
AZZEDIN KHALAF (REFUGEE)
A028
19
0
MAHMOUD AL-FAHEL (REFUGEE)
10
0
AHMAD ABDO (REFUGEE)
A029
13
0
AZZEDIN KHALAF (REFUGEE)
10
0
AHMAD ABDO (REFUGEE)
Osvajači medalja
1. AZZEDIN KHALAF, Croatia Refugee Team
2. AHMAD ABDO, Croatia Refugee Team
3. MUSTAFA ALSATTUF, Croatia Refugee Team
3. ----
TEST SNAGE - Kadeti
A030
52
0
BORNA MILOVAC (JASTREB)
25
0
MOHAMMED ALSATTUF (REFUGEE)
81
ADZIJA GANJOLA (TKDBESA)
A031
54
0
FILIP KNEZOVIĆ (JASTREB)
72
0
SHAHROKH MOHAMMAD ALI NEZHAD (REFUGEE)
42
MOHAMMED KHALAF (REFUGEE)
A032
52
0
BORNA MILOVAC (JASTREB)
81
0
ADZIJA GANJOLA (TKDBESA)
A033
72
0
SHAHROKH MOHAMMAD ALI NEZHAD (REFUGEE)
42
0
MOHAMMED KHALAF (REFUGEE)
A034
81
0
ADZIJA GANJOLA (TKDBESA)
72
0
SHAHROKH MOHAMMAD ALI NEZHAD (REFUGEE)
Osvajači medalja
1. ADZIJA GANJOLA, Team BESA
2. SHAHROKH MOHAMMAD ALI NEZHAD, Croatia Refugee Team
3. BORNA MILOVAC, Jastreb
3. MOHAMMED KHALAF, Croatia Refugee Team
TEST SNAGE - Tate
A035
91
0
BENIN BERIŠAJ (JASTREB)
90
0
KARLO GRGINIĆ (JASTREB)
92
DEJAN VINKOVIĆ (JASTREB)
A036
91
0
BENIN BERIŠAJ (JASTREB)
92
0
DEJAN VINKOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. BENIN BERIŠAJ, Jastreb
2. DEJAN VINKOVIĆ, Jastreb
3. KARLO GRGINIĆ, Jastreb
3. ----