Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Nis Open 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Pioniri 1 A
Pionirke 1 A
Pioniri 1 B
Pionirke 1 B
Pioniri 2 A
Pionirke 2 A
Pioniri 2 B
Pionirke 2 B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A -37
3028
355
2
FROSINA RAEVSKA (TKBUTEL)
260
15
MILICA BULAT (GALEBBG)
Medalists
1. MILICA BULAT, Galeb
2. FROSINA RAEVSKA, butel
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
2001
28
3
CRISTIANA MONETTI (ALEXAND)
212
1
EIRINI LOUVROU (ASPOSEI)
2002
372
0
HELENA BOGDANOVIC (GALEBBG)
428
1
ИВА ПОПОВСКА (BOREC)
2003
281
0
ANELIA ASENOVA (HEREY)
393
0
MIRJANA PAVLOVIC (GALEBBG)
2004
339
0
ELENI ANTHIA MASTORI (ASPOSEI)
181
0
NICOLE FUMIĆ (BIST)
2015
28
0
CRISTIANA MONETTI (ALEXAND)
428
15
ИВА ПОПОВСКА (BOREC)
2016
281
1
ANELIA ASENOVA (HEREY)
339
2
ELENI ANTHIA MASTORI (ASPOSEI)
2029
428
12
ИВА ПОПОВСКА (BOREC)
339
0
ELENI ANTHIA MASTORI (ASPOSEI)
Medalists
1. ИВА ПОПОВСКА, BOREC MKD
2. ELENI ANTHIA MASTORI, AS POSEIDONAS A.TOUMPAS
3. CRISTIANA MONETTI, POHION
3. ANELIA ASENOVA, HEREYA
Kadetkinje A -51
3008
424
5
DESPINA JOVCEVSKA (KATALEA)
261
3
MINA RISTOVIC (GALEBBG)
174
MAGDALENA METODIEVA (ALEXAND)
3009
43
1
ANTONIA IOANNOU (ASPOSEI)
356
5
ANJA SIMIĆ (ELIT)
407
MAGDALENA JOSIFOSKI (FENIKS)
3022
424
6
DESPINA JOVCEVSKA (KATALEA)
174
4
MAGDALENA METODIEVA (ALEXAND)
3023
356
2
ANJA SIMIĆ (ELIT)
407
5
MAGDALENA JOSIFOSKI (FENIKS)
3032
424
7
DESPINA JOVCEVSKA (KATALEA)
407
16
MAGDALENA JOSIFOSKI (FENIKS)
Medalists
1. MAGDALENA JOSIFOSKI, Feniks
2. DESPINA JOVCEVSKA, Petrovec
3. ANJA SIMIĆ, Elit
3. MAGDALENA METODIEVA, POHION
Kadetkinje A -55
3010
218
1
TEREZA KUZMANOVIC (ILINDEN)
1
19
ANASTASIJA STOIČKOV (RAMIN)
410
MARIE ILIEVA (TKD FIT)
3011
178
1
KATARINA NEŠIĆ (RAMIN)
447
24
SERDJA STEVIC (GALEBBG)
431
ТАМАРА УРДАРЕВИЌ (BOREC)
3024
1
2
ANASTASIJA STOIČKOV (RAMIN)
410
2
MARIE ILIEVA (TKD FIT)
3025
447
24
SERDJA STEVIC (GALEBBG)
431
0
ТАМАРА УРДАРЕВИЌ (BOREC)
3033
1
0
ANASTASIJA STOIČKOV (RAMIN)
447
12
SERDJA STEVIC (GALEBBG)
Medalists
1. SERDJA STEVIC, Galeb
2. ANASTASIJA STOIČKOV, Ramin-Niš
3. ТАМАРА УРДАРЕВИЌ, BOREC MKD
3. MARIE ILIEVA, Taekwondo Fitness
Kadetkinje A -59
2022
188
3
IGLIKA PENEVSKA (ALEXAND)
333
11
ANJA RAC (GALEBBG)
Medalists
1. ANJA RAC, Galeb
2. IGLIKA PENEVSKA, POHION
3. ----
3. ----