Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
NURKO-KUP TAEKWON-DO ITF CHAMPIONSHIP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
FORME
BORBE
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Forme - Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ELDAR PANJETA
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
4
4
0
0
0
2.
ARON SAMARDŽIĆ
TIGAR CAZIN
FOR-Z5KUP-MKAD-M
3
3
0
0
0
3.
HAMZA ČAMDŽIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Z5KUP-MKAD-M
4
3
0
0
0
4.
NEDIM ĆEHAJIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
4
3
0
0
0
5.
ADIJAN ĆEHAJIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
3
2
0
0
0
6.
AJDIN MEHMEDOVIC
TKD Hwarang Klagenfurt
FOR-Z5KUP-MKAD-M
3
2
0
0
0
7.
DANI RUŽNIĆ
TIGAR CAZIN
FOR-Z5KUP-MKAD-M
3
2
0
0
0
8.
OMAR DELALIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
3
2
0
0
0
9.
ABDULAH FIŠEKOVIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Z5KUP-MKAD-M
2
1
0
0
0
10.
AHMED PERVIZ
TKD Hwarang Klagenfurt
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
2
1
0
0
0
11.
AJDIN MUJAGIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
2
1
0
0
0
12.
KARLOS KADIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
2
1
0
0
0
13.
ABDURAHMAN KUDELIĆ
Hamza
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
14.
ADI ORAŠČANIN
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
15.
ADNAN MURATOVIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
16.
AFAN TELAĆEVIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Z5KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
17.
AMAR KAMENCIC
TKD Hwarang Klagenfurt
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
18.
AMER ŠEBO
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
19.
AVNI EMINOVIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Z5KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
20.
DŽAN RUŽNIĆ
TIGAR CAZIN
FOR-Z5KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
21.
EDIN JUSUFOVIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
22.
HAMZA MEHMEDOVIC
TKD Hwarang Klagenfurt
FOR-Z5KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
23.
ISMAIL BRDARIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Z5KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
24.
KENAN MEHMEDOVIC
TKD Hwarang Klagenfurt
FOR-Z5KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
25.
MUHAMED MULALIĆ
Hamza
FOR-Z5KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
26.
SINAN MESIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
27.
TARIK DURAN
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Ž7KUP-MKAD-M
1
0
0
0
0
Forme - Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
EMELA TAHIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Ž7KUP-MKAD-Ž
4
4
0
0
0
2.
BERINA TIHIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Z5KUP-MKAD-Ž
2
2
0
0
0
3.
ESMA PANJETA
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Ž7KUP-MKAD-Ž
3
2
0
0
0
4.
AMINA ODOBAŠIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Ž7KUP-MKAD-Ž
2
1
0
0
0
5.
AZRA MESIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-MKAD-Ž
2
1
0
0
0
6.
MEDINA NUHIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-MKAD-Ž
2
1
0
0
0
7.
NAILA BRKIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-MKAD-Ž
2
1
0
0
0
8.
NEDŽELA HAMIDOVIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-MKAD-Ž
2
1
0
0
0
9.
AJKA HRNJIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
10.
BERINA MAJETIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
11.
HANA IDRIZOVIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Ž7KUP-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
12.
HANA TUNTIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Ž7KUP-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
13.
LARISA MUSLIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Z5KUP-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
14.
MERSA MESIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
15.
MINELA KLJAJIĆ
Hamza
FOR-Z5KUP-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
Forme - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
AJDIN NUHANOVIĆ
TIGAR CAZIN
FOR-Ž7KUP-SKAD-M
4
4
0
0
0
2.
AJDIN MURATOVIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Z5KUP-SKAD-M
3
3
0
0
0
3.
HAMULIC EDIN
TIGAR CAZIN
FOR-P3KUP-SKAD-M
2
2
0
0
0
4.
DŹENAN MELKIĆ
Hamza
FOR-R1KUP-SKAD-M
1
1
0
0
0
5.
DŽEJLAN OŽEGOVIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Ž7KUP-SKAD-M
4
3
0
0
0
6.
ANES MACANOVIĆ
TIGAR CAZIN
FOR-Z5KUP-SKAD-M
3
2
0
0
0
7.
DŽENIZ HADŽIPAŠIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-SKAD-M
3
2
0
0
0
8.
ABDULAH OKANOVIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Z5KUP-SKAD-M
2
1
0
0
0
9.
AMAR BEGOVIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-P3KUP-SKAD-M
2
1
0
0
0
10.
AMIL TAHIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Z5KUP-SKAD-M
2
1
0
0
0
11.
ARON SAMARDŽIĆ
TIGAR CAZIN
FOR-Z5KUP-SKAD-M
2
1
0
0
0
12.
BAKIR DŽEHOVIĆ
KBV Taekyon- Sarajevo
FOR-P3KUP-SKAD-M
2
1
0
0
0
13.
ZEMIN MUJAGIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Ž7KUP-SKAD-M
2
1
0
0
0
14.
ADEM KAPIĆ
TIGAR CAZIN
FOR-Z5KUP-SKAD-M
1
0
0
0
0
15.
ADIN MUŠELJIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-SKAD-M
1
0
0
0
0
16.
ADIN MUSLIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Z5KUP-SKAD-M
1
0
0
0
0
17.
AMER LJUBIJANKIĆ
Hamza
FOR-R1KUP-SKAD-M
1
0
0
0
0
18.
ANDI MUJAGIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Ž7KUP-SKAD-M
1
0
0
0
0
19.
DŽAN SALAN
TORNADO - SARAJEVO
FOR-P3KUP-SKAD-M
1
0
0
0
0
20.
EMIN BALTIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-SKAD-M
1
0
0
0
0
21.
ENIS OZEGOVIC
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Ž7KUP-SKAD-M
1
0
0
0
0
22.
ENIZ MURIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-SKAD-M
1
0
0
0
0
23.
IBRAHIM ODOBAŠIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Ž7KUP-SKAD-M
1
0
0
0
0
24.
ISHAK MURIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Z5KUP-SKAD-M
1
0
0
0
0
25.
MUHAMED BADIĆ
TIGAR CAZIN
FOR-Z5KUP-SKAD-M
1
0
0
0
0
26.
MUHAMED LJUBIJAKIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-P3KUP-SKAD-M
1
0
0
0
0
27.
RIDVAN ALAGIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-SKAD-M
1
0
0
0
0
Forme - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
AJKA DURDŽIĆ
TIGAR CAZIN
FOR-Z5KUP-SKAD-Ž
3
3
0
0
0
2.
ALMEDINA ŠAHINOVIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-SKAD-Ž
3
3
0
0
0
3.
DANINA DURIĆ
TIGAR CAZIN
FOR-P3KUP-SKAD-Ž
2
2
0
0
0
4.
IMANA PERVIZ
TKD Hwarang Klagenfurt
FOR-Z5KUP-SKAD-Ž
4
3
0
0
0
5.
EMELA MUZAFEROVIC
"JEZERSKI"-BOSANSKA KRUPA
FOR-B1KUP-SKAD-Ž, FOR-Ž7KUP-SKAD-Ž
3
2
0
0
0
6.
NADIA ALEŠEVIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Z5KUP-SKAD-Ž
2
1
0
0
0
7.
NUDŽEJMA HADŽIPAŠIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-SKAD-Ž
2
1
0
0
0
8.
SUREJA MEHIC
"JEZERSKI"-BOSANSKA KRUPA
FOR-P3KUP-SKAD-Ž
2
1
0
0
0
9.
TAJRA ELKASOVIČ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-SKAD-Ž
2
1
0
0
0
10.
UNA MAJETIČ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Z5KUP-SKAD-Ž
2
1
0
0
0
11.
ADISA SALKIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-SKAD-Ž
1
0
0
0
0
12.
ADNA DELALIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Z5KUP-SKAD-Ž
1
0
0
0
0
13.
AJKA HADŽIPAŠIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-SKAD-Ž
1
0
0
0
0
14.
AJLA TELAĆEVIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Z5KUP-SKAD-Ž
1
0
0
0
0
15.
AMNA PANJETA
TORNADO - SARAJEVO
FOR-Ž7KUP-SKAD-Ž
1
0
0
0
0
16.
FATIMA ŠAHINOVIĆ
Hamza
FOR-Z5KUP-SKAD-Ž
1
0
0
0
0
17.
LEJLA ALEŠEVIĆ
Hamza
FOR-P3KUP-SKAD-Ž
1
0
0
0
0
18.
LEMANA DURDŽIC
TIGAR CAZIN
FOR-Z5KUP-SKAD-Ž
1
0
0
0
0
19.
MIA JANDA
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-SKAD-Ž
1
0
0
0
0
20.
SARA DELALIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Z5KUP-SKAD-Ž
1
0
0
0
0
21.
SUADA IČANOVIĆ
Hamza
FOR-P3KUP-SKAD-Ž
1
0
0
0
0
Forme - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DŽENAN OŽEGOVIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Ž7KUP-JUN-M
3
3
0
0
0
2.
ZEKERIJJA RAMIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-R1KUP-JUN-M
2
2
0
0
0
3.
EDI JUSIC
"JEZERSKI"-BOSANSKA KRUPA
FOR-P3KUP-JUN-M
1
1
0
0
0
4.
TARIK OKERIĆ
KBV Taekyon- Sarajevo
FOR-B1KUP-JUN-M
1
1
0
0
0
5.
ENIZ OŽEGOVIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Ž7KUP-JUN-M
3
2
0
0
0
6.
ANES MUŠELJIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-JUN-M
2
1
0
0
0
7.
ADIN HADŽIPAŠIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-JUN-M
1
0
0
0
0
8.
ALMEDIN BEGIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-P3KUP-JUN-M
1
0
0
0
0
9.
EDIJAN HADŽIPAŠIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-JUN-M
1
0
0
0
0
10.
ELDIN HAMULIĆ
TIGAR CAZIN
FOR-B1KUP-JUN-M
1
0
0
0
0
11.
HADI BAHTANOVIĆ
TORNADO - SARAJEVO
FOR-R1KUP-JUN-M
1
0
0
0
0
12.
HAMZA MAMIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-Ž7KUP-JUN-M
1
0
0
0
0
13.
HASAN BEGOVIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-R1KUP-JUN-M
1
0
0
0
0
14.
JUSUF TOPIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-JUN-M
1
0
0
0
0
Forme - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LIDIJA ZIRDUM
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-JUN-Ž
3
3
0
0
0
2.
NAIDA PANDŽIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-P3KUP-JUN-Ž
3
3
0
0
0
3.
AMILA TAHIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-B1KUP-JUN-Ž
1
1
0
0
0
4.
AMINA HAFIZOVIC
"JEZERSKI"-BOSANSKA KRUPA
FOR-P3KUP-JUN-Ž
3
2
0
0
0
5.
AJŠA DŽEHOVIĆ
KBV Taekyon- Sarajevo
FOR-B1KUP-JUN-Ž
2
1
0
0
0
6.
SUMEJA HADŽIPAŠIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-JUN-Ž
2
1
0
0
0
7.
AMILA TOPALOVIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-P3KUP-JUN-Ž
1
0
0
0
0
8.
ELVEDINA ŠAHINOVIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-JUN-Ž
1
0
0
0
0
9.
EMA RAMIĆ
Hamza
FOR-B1KUP-JUN-Ž
1
0
0
0
0
10.
ENA OMEROVIĆ
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-JUN-Ž
1
0
0
0
0
11.
MELINA RUŽNIĆ
TIGAR CAZIN
FOR-P3KUP-JUN-Ž
1
0
0
0
0
12.
MUBINA VELADŽIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
FOR-P3KUP-JUN-Ž
1
0
0
0
0
13.
NUDŽEJMA ORAŠČANIN
TKD BOSNA-CAZIN
FOR-Ž7KUP-JUN-Ž
1
0
0
0
0
14.
SUEJLA JUSIC
"JEZERSKI"-BOSANSKA KRUPA
FOR-P3KUP-JUN-Ž
1
0
0
0
0