Mlajši kadeti (46)
Mlajši kadeti 1 -16
Mlajši kadeti 1 -18
Mlajši kadeti 1 -20
|
- 1. ADRIJANO BEZJAK - DRAGON
|
|
- 2. AMIN VELIC - TKD-KBK-MARIBOR
|
Mlajši kadeti 1 -22
Mlajši kadeti 1 -24
Mlajši kadeti 1 -27
|
- 1. ADRIAN LAH - Pantera
|
|
- 2. ALEKS BORKO - Red Power
|
|
- 3. ANEJ JERMAN - KBV TKD ZAGORJE
|
|
- 4. MAKS BRČAN - TKD klub Kang
|
|
- 5. TJAŠ KUHELJ - TKD klub Kang
|
Mlajši kadeti 1 -30
Mlajši kadeti 1 -33
|
- 1. FRAN TOMLJANOVIĆ - Pantera
|
|
- 2. NAJ AUGUŠTIN - Red Power
|
|
- 3. RINO PRODANOVIĆ - Red Power
|
Mlajši kadeti 1 -36
Mlajši kadeti 1 +36
|
- 1. JURE RAMŠAK - TKD-KBK-MARIBOR
|
Mlajše kadetinje 1 -16
Mlajše kadetinje 1 -18
Mlajše kadetinje 1 -20
Mlajše kadetinje 1 -22
Mlajše kadetinje 1 -24
Mlajše kadetinje 1 -27
Mlajše kadetinje 1 -30
Mlajše kadetinje 1 -33
Mlajše kadetinje 1 -36
Mlajše kadetinje 1 +36
Mlajši kadeti 2 -24
Mlajši kadeti 2 -27
|
- 1. ALEX SEVŠEK - Red Power
|
|
- 2. ALJAŽ MIKLAVČIČ - TKD PANTAR
|
Mlajši kadeti 2 -30
Mlajši kadeti 2 -33
|
- 1. GABRIEL KOPI - TKD PANTAR
|
|
- 2. GAŠPER ŠTAJNAR - TKD klub Kang
|
|
- 3. MARK HREN - TKD klub Kang
|
|
- 4. ŽAN GABRŠČEK - TKD PANTAR
|
Mlajši kadeti 2 -36
|
- 1. AMADEJ KRIČAJ KOTNIK - Red Power
|
|
- 2. ENEJ RODOŠEK - Red Power
|
|
- 3. JAKA VOLJČ - TKD PANTAR
|
|
- 4. MIHA BRADAČ - TKD PANTAR
|
|
- 5. NIKOLAJ BULATOVIC - TKD PANTAR
|
|
- 6. TEVŽ OLOVEC - TKD klub Kang
|
Mlajši kadeti 2 -39
|
- 1. JAKA BABIĆ - TKD-KBK-MARIBOR
|
|
- 2. OGNJEN BJELOŠEVIĆ - Red Power
|
Mlajši kadeti 2 -43
|
- 1. LAMAR BUZOV - TKD-KBK-MARIBOR
|
|
- 2. LUKA MAKSIMOVIĆ - DRAGON
|
|
- 3. MARKO FARKAS - DRAGON
|
|
- 4. MITJA DINEJ DOBRIČ - TKD klub Kang
|
|
- 5. TIJAN DEVIĆ - TKD PANTAR
|
Mlajši kadeti 2 -47
|
- 1. NIKOLA KAČAVENDA - Red Power
|
|
- 2. TIAN KRANJEC - TKD PANTAR
|
Mlajši kadeti 2 -51
Mlajši kadeti 2 +51
Mlajše kadetinje 2 -24
Mlajše kadetinje 2 -27
Mlajše kadetinje 2 -30
|
- 1. ANJA RODOŠEK - Red Power
|
|
- 2. MEDEJA MOHORIČ - Red Power
|
|
- 3. TARA BEZJAK - DRAGON
|
Mlajše kadetinje 2 -33
|
- 1. NIKA PUČNIK - Red Power
|
|
- 2. SARA SPASOJEVIC - Pantera
|
Mlajše kadetinje 2 -36
|
- 1. KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ - ORIENT TKD
|
|
- 2. LUCIJA JELIC - Pantera
|
|
- 3. MAŠA ŠTANTE - Red Power
|
|
- 4. NIKA RUDOLF - TKD PANTAR
|
Mlajše kadetinje 2 -39
Mlajše kadetinje 2 -43
Mlajše kadetinje 2 -47
|
- 1. KAJA KREMPL - TKD-KBK-MARIBOR
|
|
- 2. LEJA KOVAČIČ - TKD PANTAR
|
Mlajše kadetinje 2 -51
|
- 1. GAJA ZUPANIČ - TKD-KBK-MARIBOR
|
|
- 2. PIA ČERNČIČ - TKD-KBK-MARIBOR
|
Mlajše kadetinje 2 +51
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -57
|
- 1. GAL MARŠIČ - TKD klub Kang
|
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadetinje B -29
Kadetinje B -33
Kadetinje B -37
Kadetinje B -41
Kadetinje B -44
Kadetinje B -47
Kadetinje B -51
Kadetinje B -55
Kadetinje B -59
Kadetinje B +59
Kick (33)
Kick (muški) 1 - 2006, 2007 (2006, 2007)
|
- 1. ALJAŽ MIKLAVČIČ - TKD PANTAR
|
|
- 2. JURE RAMŠAK - TKD-KBK-MARIBOR
|
|
- 3. LEON KRISTIJAN OGRINC - Red Power
|
|
- 4. TINO VOGLAR - Red Power
|
|
- 5. URBAN KNEZ - KBV TKD ZAGORJE
|
Kick (muški) 2 - 2008, 2009 (2008, 2009)
|
- 1. ADRIAN LAH - Pantera
|
|
- 2. ADRIJANO BEZJAK - DRAGON
|
|
- 3. ALEKSANDAR STANKOVIĆ - ORIENT TKD
|
|
- 4. ALEŠ TIJAN - ORIENT TKD
|
|
- 5. ALEX ČORIĆ - ORIENT TKD
|
|
- 6. FRAN TOMLJANOVIĆ - Pantera
|
|
- 7. LAN FRIDRIH - Red Power
|
|
- 8. MAKS BRČAN - TKD klub Kang
|
|
- 9. MAKSIMILJAN MARUŠEK - Red Power
|
|
- 10. NAJ AUGUŠTIN - Red Power
|
|
- 11. RINO PRODANOVIĆ - Red Power
|
|
- 12. SAMO JAN - Red Power
|
|
- 13. TEVŽ NEUVIRT - Red Power
|
|
- 14. ŽIGA ŠTIRN - ORIENT TKD
|
Kick (muški) 3 - 2010, 2011 (2010, 2011)
|
- 1. AMIN VELIC - TKD-KBK-MARIBOR
|
|
- 2. TARIK MUŠANOVIČ - KBV TKD ZAGORJE
|
Kick (ženski) 1 - 2006, 2007 (2006, 2007)
|
- 1. EVA JANŽIČ - Red Power
|
|
- 2. LUCIJA JELIC - Pantera
|
|
- 3. SARA SPASOJEVIC - Pantera
|
Kick (ženski) 2 - 2008, 2009 (2008, 2009)
|
- 1. ELA EKERT - Red Power
|
|
- 2. LIA FRAS - Red Power
|
|
- 3. MIA KRETIČ - Red Power
|
|
- 4. MOJCA MARŠIČ - TKD klub Kang
|
Kick (ženski) 3 - 2010, 2011 (2010, 2011)
|
- 1. LILI PUČNIK - Red Power
|
|
- 2. MILA VUTE - ORIENT TKD
|
|
- 3. NEŽA BRGLEZ - Red Power
|
|
- 4. SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ - ORIENT TKD
|
|
- 5. TIA OSTOJIĆ - Red Power
|
|
|