Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
OLIMPIC SCC Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Kick (muški) -1 (2007)
Kick (muški) -2 (2008)
Kick (muški) -3 (2009)
Kick (muški) -4 (2010)
Kick (muški) -5 (2011)
Kick (muški) -6 (2012)
Kick (ženski) -1 (2007)
Kick (ženski) -2 (2008)
Kick (ženski) -3 (2009)
Kick (ženski) -4 (2010)
Kick (ženski) -5 (2011)
Kick (muški) -1 (2007)
K001
105
0
KERIM MUSIĆ (TKDNGS)
122
0
ALDIN SULJKOVIC (ZELJO)
123
JAN DEDIC (ZELJO)
K002
105
0
KERIM MUSIĆ (TKDNGS)
123
0
JAN DEDIC (ZELJO)
Osvajači medalja
1. KERIM MUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. JAN DEDIC, Zeljeznicar
3. ALDIN SULJKOVIC, Zeljeznicar
3. ----
Kick (muški) -2 (2008)
K003
240
3
MUSTAFA KALJANAC (TKDOLC)
205
1
SALEM STRUGA (HADZIC)
K004
236
3
AJNUR MULAHALILOVIĆ (TKDOLC)
118
2
BENJAMIN MLIVO (ZELJO)
K005
240
0
MUSTAFA KALJANAC (TKDOLC)
236
0
AJNUR MULAHALILOVIĆ (TKDOLC)
Osvajači medalja
1. MUSTAFA KALJANAC, Olimpic Sarajevo
2. AJNUR MULAHALILOVIĆ, Olimpic Sarajevo
3. SALEM STRUGA, Centar Hadžići
3. BENJAMIN MLIVO, Zeljeznicar
Kick (muški) -3 (2009)
K006
21
0
ALEM JEGINOVIĆ (KEUMGAN)
202
0
ARMAN HUJIĆ (HADZIC)
K007
116
0
DAMIR BRAJKOVIC (ZELJO)
176
0
SAMI JUSUF ĐEREKARAC (TKDOLC)
K008
130
0
EMIN DEMIĆ (TKDNGS)
198
0
ALMIN KORO (HADZIC)
264
ARMAN HADZIOMEROVIC (ISK)
K009
104
0
TARIK SUTROVIĆ (TKDNGS)
194
0
FARIS ČOVIĆ (HADZIC)
114
ARMAN GORO (ZELJO)
K010
106
0
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDNGS)
238
0
AMAR KOVAČ (TKDOLC)
196
ADNAN ČOVIĆ (HADZIC)
K011
202
0
ARMAN HUJIĆ (HADZIC)
176
0
SAMI JUSUF ĐEREKARAC (TKDOLC)
K012
130
0
EMIN DEMIĆ (TKDNGS)
264
0
ARMAN HADZIOMEROVIC (ISK)
K013
104
0
TARIK SUTROVIĆ (TKDNGS)
114
0
ARMAN GORO (ZELJO)
K014
106
0
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDNGS)
196
0
ADNAN ČOVIĆ (HADZIC)
K015
202
0
ARMAN HUJIĆ (HADZIC)
264
0
ARMAN HADZIOMEROVIC (ISK)
K016
104
0
TARIK SUTROVIĆ (TKDNGS)
106
0
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDNGS)
K017
264
0
ARMAN HADZIOMEROVIC (ISK)
104
0
TARIK SUTROVIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. ARMAN HADZIOMEROVIC, Iskra
2. TARIK SUTROVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ARMAN HUJIĆ, Centar Hadžići
3. ELEZ MEMIŠEVIĆ, Novi Grad Sarajevo
Kick (muški) -4 (2010)
K018
111
0
MALIK SAMIC (ZELJO)
128
0
DANIS MEHMEDOVIĆ (TKDNGS)
K019
175
0
NASR ŽILIĆ (TKDOLC)
243
0
TIN ALIĆ (TKDSA)
K020
111
0
MALIK SAMIC (ZELJO)
243
0
TIN ALIĆ (TKDSA)
Osvajači medalja
1. TIN ALIĆ, TKD SARAJEVO
2. MALIK SAMIC, Zeljeznicar
3. NASR ŽILIĆ, Olimpic Sarajevo
3. DANIS MEHMEDOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
Kick (muški) -5 (2011)
K021
107
53
HUSEIN DEMIĆ (TKDNGS)
219
46
ADAM TUBIN (ZELJO)
25
DZENAN GLUHIC (TKD JAS)
K022
127
25
DANI MUJČINOVIĆ (TKDNGS)
266
8
ADIJAN DIZDAREVIĆ (ZELJO)
19
SLATINA SAMI (KEUMGAN)
K023
107
16
HUSEIN DEMIĆ (TKDNGS)
25
25
DZENAN GLUHIC (TKD JAS)
K024
127
29
DANI MUJČINOVIĆ (TKDNGS)
19
30
SLATINA SAMI (KEUMGAN)
K025
25
34
DZENAN GLUHIC (TKD JAS)
19
29
SLATINA SAMI (KEUMGAN)
Osvajači medalja
1. DZENAN GLUHIC, Jastreb-Sarajevo
2. SLATINA SAMI, KEUMGANG Sarajevo
3. HUSEIN DEMIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. DANI MUJČINOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
Kick (muški) -6 (2012)
K026
125
6
MAK BEŠLIJA (TKDNGS)
180
17
FARIN CHEN YANG GAO (TKDOLC)
K027
182
29
FARIS ZHAO YANG GAO (TKDOLC)
207
21
EMIN DELIC (HADZIC)
K028
180
0
FARIN CHEN YANG GAO (TKDOLC)
182
0
FARIS ZHAO YANG GAO (TKDOLC)
Osvajači medalja
1. FARIN CHEN YANG GAO, Olimpic Sarajevo
2. FARIS ZHAO YANG GAO, Olimpic Sarajevo
3. MAK BEŠLIJA, Novi Grad Sarajevo
3. EMIN DELIC, Centar Hadžići
Kick (ženski) -1 (2007)
K029
121
0
AZRA KHALILI (ZELJO)
204
0
ILHANA FAZLIĆ (HADZIC)
50
EMANA OSMANČEVIĆ (TKDNGS)
K030
121
0
AZRA KHALILI (ZELJO)
50
0
EMANA OSMANČEVIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. AZRA KHALILI, Zeljeznicar
2. EMANA OSMANČEVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ILHANA FAZLIĆ, Centar Hadžići
3. ----
Kick (ženski) -2 (2008)
K031
210
61
RAMIZA VATRIĆ (HADZIC)
117
51
LANA AVDOVIC (ZELJO)
120
EDNA BASIC (ZELJO)
K032
210
54
RAMIZA VATRIĆ (HADZIC)
120
41
EDNA BASIC (ZELJO)
Osvajači medalja
1. RAMIZA VATRIĆ, Centar Hadžići
2. EDNA BASIC, Zeljeznicar
3. LANA AVDOVIC, Zeljeznicar
3. ----
Kick (ženski) -3 (2009)
K033
119
64
ZINA TURAJLIC (ZELJO)
178
26
MAY TALAKIĆ (TKDOLC)
K034
235
24
RIHANA BEŠIREVIĆ (TKDOLC)
103
40
LAURA KUJAČIĆ (TKDNGS)
K035
234
10
HENA MERDŽANIĆ (TKDOLC)
177
37
AJLIN ZAKLAN (TKDOLC)
232
EDNA ŠENDEROVIĆ (TKDOLC)
K036
119
63
ZINA TURAJLIC (ZELJO)
103
27
LAURA KUJAČIĆ (TKDNGS)
K037
177
37
AJLIN ZAKLAN (TKDOLC)
232
38
EDNA ŠENDEROVIĆ (TKDOLC)
K038
119
55
ZINA TURAJLIC (ZELJO)
232
41
EDNA ŠENDEROVIĆ (TKDOLC)
Osvajači medalja
1. ZINA TURAJLIC, Zeljeznicar
2. EDNA ŠENDEROVIĆ, Olimpic Sarajevo
3. LAURA KUJAČIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. AJLIN ZAKLAN, Olimpic Sarajevo
Kick (ženski) -4 (2010)
K039
112
28
IMAN HEBIBOVIC (ZELJO)
206
18
AMINA GACANOVIC (HADZIC)
K040
113
46
UNA BANDA (ZELJO)
16
25
DZEJNA GLUHIC (TKD JAS)
K041
112
31
IMAN HEBIBOVIC (ZELJO)
113
39
UNA BANDA (ZELJO)
Osvajači medalja
1. UNA BANDA, Zeljeznicar
2. IMAN HEBIBOVIC, Zeljeznicar
3. DZEJNA GLUHIC, Jastreb-Sarajevo
3. AMINA GACANOVIC, Centar Hadžići
Kick (ženski) -5 (2011)
K042
131
39
MERJEM DACIĆ (TKDNGS)
218
20
NADJA OMERAGIC (ZELJO)
220
AJNA MUJEZINOVIC (ZELJO)
126
ADA VATREŠ (TKDNGS)
110
HANA KADRIC (ZELJO)
K043
131
0
MERJEM DACIĆ (TKDNGS)
220
0
AJNA MUJEZINOVIC (ZELJO)
K044
126
35
ADA VATREŠ (TKDNGS)
110
21
HANA KADRIC (ZELJO)
K045
131
37
MERJEM DACIĆ (TKDNGS)
126
16
ADA VATREŠ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. MERJEM DACIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. ADA VATREŠ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
3. HANA KADRIC, Zeljeznicar