Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
OLIMPIC SCC Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BUGOJNO
Centar Hadžići
Iskra
Jastreb-Sarajevo
KEUMGANG Sarajevo
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
TKD SARAJEVO
Zeljeznicar
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Vrtićanci A -22
Vrtićanke A -36
Vrtićanci B -20
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -39
Mlađe kadetkinje B -33
Kadeti B -49
Kadeti B -57
Kadetkinje B -51
Kick (muški) -4 (2010)
Vrtićanci A -22
1009
228
0
DIN KAPO (TKDSA)
35
5
ADIN VELIĆ (BUGOJNO)
Osvajači medalja
1. ADIN VELIĆ, BUGOJNO
2. DIN KAPO, TKD SARAJEVO
3. ----
3. ----
Vrtićanke A -36
1016
221
11
AMILA KURIĆ (TKDSA)
241
1
AZRA PLJEVLJAK (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. AMILA KURIĆ, TKD SARAJEVO
2. AZRA PLJEVLJAK, Novi Grad Sarajevo
3. ----
3. ----
Vrtićanci B -20
1007
53
3
HUSEIN DEMIĆ (TKDNGS)
227
12
NERMIN MUJIĆ (KEUMGAN)
242
TIN ALIĆ (TKDSA)
1025
227
4
NERMIN MUJIĆ (KEUMGAN)
242
14
TIN ALIĆ (TKDSA)
Osvajači medalja
1. TIN ALIĆ, TKD SARAJEVO
2. NERMIN MUJIĆ, KEUMGANG Sarajevo
3. HUSEIN DEMIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
Mlađi kadeti A +51
2001
226
8
EMIN MUFTIĆ (TKDSA)
124
2
NIJAZ KUNOVAC (TKDNGS)
36
ARMIN LONČAREVIĆ (BUGOJNO)
213
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
86
MEHMED KUBAT (TKDNGS)
2018
226
0
EMIN MUFTIĆ (TKDSA)
36
0
ARMIN LONČAREVIĆ (BUGOJNO)
2019
213
0
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
86
0
MEHMED KUBAT (TKDNGS)
2040
36
1
ARMIN LONČAREVIĆ (BUGOJNO)
213
13
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
Osvajači medalja
1. NAMIK KURIĆ, TKD SARAJEVO
2. ARMIN LONČAREVIĆ, BUGOJNO
3. MEHMED KUBAT, Novi Grad Sarajevo
3. EMIN MUFTIĆ, TKD SARAJEVO
Mlađe kadetkinje A -33
2010
184
0
ZARA RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
208
0
ADA AVDAGIĆ (TKDSA)
142
MERJEM ĆEMAN (TKDOLC)
2035
208
10
ADA AVDAGIĆ (TKDSA)
142
1
MERJEM ĆEMAN (TKDOLC)
Osvajači medalja
1. ADA AVDAGIĆ, TKD SARAJEVO
2. MERJEM ĆEMAN, Olimpic Sarajevo
3. ZARA RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
Mlađi kadeti B -30
2002
11
5
ARMEN MENZILOVIC (HADZIC)
145
1
AMIR LIČINA (TKDOLC)
161
JUSUF GIBANICA (TKDOLC)
209
ALAN GUDELJ (TKDSA)
256
AMER BAJRIĆ (TKDOLC)
2020
11
3
ARMEN MENZILOVIC (HADZIC)
161
1
JUSUF GIBANICA (TKDOLC)
2021
209
3
ALAN GUDELJ (TKDSA)
256
0
AMER BAJRIĆ (TKDOLC)
2041
11
10
ARMEN MENZILOVIC (HADZIC)
209
13
ALAN GUDELJ (TKDSA)
Osvajači medalja
1. ALAN GUDELJ, TKD SARAJEVO
2. ARMEN MENZILOVIC, Centar Hadžići
3. AMER BAJRIĆ, Olimpic Sarajevo
3. JUSUF GIBANICA, Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti B -39
2004
233
0
DŽAN KAPO (TKDSA)
57
0
JAHJA LIŠČANČIĆ (TKDNGS)
189
TAIB HADŽIHASANAGIĆ (TKDNGS)
109
ANDREJ RADOVIC (ZELJO)
61
FARIS HASANOVIC (TKDNGS)
2024
57
0
JAHJA LIŠČANČIĆ (TKDNGS)
189
0
TAIB HADŽIHASANAGIĆ (TKDNGS)
2025
109
0
ANDREJ RADOVIC (ZELJO)
61
0
FARIS HASANOVIC (TKDNGS)
2043
57
3
JAHJA LIŠČANČIĆ (TKDNGS)
61
5
FARIS HASANOVIC (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. FARIS HASANOVIC, Novi Grad Sarajevo
2. JAHJA LIŠČANČIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ANDREJ RADOVIC, Zeljeznicar
3. TAIB HADŽIHASANAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -33
2017
269
0
DŽEJLA MAKAŠ (TKDNGS)
223
0
AMNA BAJRIĆ (TKDSA)
211
HENA KUDRA (TKDSA)
2039
269
14
DŽEJLA MAKAŠ (TKDNGS)
211
0
HENA KUDRA (TKDSA)
Osvajači medalja
1. DŽEJLA MAKAŠ, Novi Grad Sarajevo
2. HENA KUDRA, TKD SARAJEVO
3. AMNA BAJRIĆ, TKD SARAJEVO
3. ----
Kadeti B -49
3005
14
6
DENI FRANJIC (TKD JAS)
165
3
AHMED HUREM (TKDOLC)
3006
23
6
MUNIB ŠAHIC (HADZIC)
224
5
EROL NUĆI (TKDSA)
3026
14
12
DENI FRANJIC (TKD JAS)
23
6
MUNIB ŠAHIC (HADZIC)
Osvajači medalja
1. DENI FRANJIC, Jastreb-Sarajevo
2. MUNIB ŠAHIC, Centar Hadžići
3. AHMED HUREM, Olimpic Sarajevo
3. EROL NUĆI, TKD SARAJEVO
Kadeti B -57
3007
215
0
TIMUR SUBAŠIĆ (TKDSA)
170
0
ARMIN POPARA (TKDOLC)
173
BILAL PEHILJ (TKDOLC)
3027
215
0
TIMUR SUBAŠIĆ (TKDSA)
173
0
BILAL PEHILJ (TKDOLC)
Osvajači medalja
1. TIMUR SUBAŠIĆ, TKD SARAJEVO
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -51
3019
225
6
EMA ŠIŠIĆ (TKDSA)
15
5
FATIMA KOKANOVIC (TKD JAS)
Osvajači medalja
1. EMA ŠIŠIĆ, TKD SARAJEVO
2. FATIMA KOKANOVIC, Jastreb-Sarajevo
3. ----
3. ----
Kick (muški) -4 (2010)
K018
111
0
MALIK SAMIC (ZELJO)
128
0
DANIS MEHMEDOVIĆ (TKDNGS)
K019
175
0
NASR ŽILIĆ (TKDOLC)
243
0
TIN ALIĆ (TKDSA)
K020
111
0
MALIK SAMIC (ZELJO)
243
0
TIN ALIĆ (TKDSA)
Osvajači medalja
1. TIN ALIĆ, TKD SARAJEVO
2. MALIK SAMIC, Zeljeznicar
3. NASR ŽILIĆ, Olimpic Sarajevo
3. DANIS MEHMEDOVIĆ, Novi Grad Sarajevo