Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OLIMPIC SCC Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BUGOJNO
Centar Hadžići
Iskra
Jastreb-Sarajevo
KEUMGANG Sarajevo
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
TKD SARAJEVO
Zeljeznicar
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Vrtićanci A -22
Mlađi kadeti A +51
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -43
Kadetkinje B +59
Juniori -73
Vrtićanci A -22
1009
228
0
DIN KAPO (TKDSA)
35
5
ADIN VELIĆ (BUGOJNO)
Medalists
1. ADIN VELIĆ, BUGOJNO
2. DIN KAPO, TKD SARAJEVO
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A +51
2001
226
8
EMIN MUFTIĆ (TKDSA)
124
2
NIJAZ KUNOVAC (TKDNGS)
36
ARMIN LONČAREVIĆ (BUGOJNO)
213
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
86
MEHMED KUBAT (TKDNGS)
2018
226
0
EMIN MUFTIĆ (TKDSA)
36
0
ARMIN LONČAREVIĆ (BUGOJNO)
2019
213
0
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
86
0
MEHMED KUBAT (TKDNGS)
2040
36
1
ARMIN LONČAREVIĆ (BUGOJNO)
213
13
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
Medalists
1. NAMIK KURIĆ, TKD SARAJEVO
2. ARMIN LONČAREVIĆ, BUGOJNO
3. MEHMED KUBAT, Novi Grad Sarajevo
3. EMIN MUFTIĆ, TKD SARAJEVO
Mlađi kadeti B -27
2011
38
0
JUSUF VELIĆ (BUGOJNO)
64
0
BAKIR HARDAGA (TKDNGS)
2012
254
0
NEDIM HADŽIĆ (TKDOLC)
188
0
ALI BULBUL (TKDNGS)
2036
64
12
BAKIR HARDAGA (TKDNGS)
188
2
ALI BULBUL (TKDNGS)
Medalists
1. BAKIR HARDAGA, Novi Grad Sarajevo
2. ALI BULBUL, Novi Grad Sarajevo
3. JUSUF VELIĆ, BUGOJNO
3. NEDIM HADŽIĆ, Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti B -43
2029
46
4
LUKA LENERT (ZELJO)
37
8
ANES ĆURIĆ (BUGOJNO)
Medalists
1. ANES ĆURIĆ, BUGOJNO
2. LUKA LENERT, Zeljeznicar
3. ----
3. ----
Kadetkinje B +59
3020
40
2
DELILA LISIĆ (BUGOJNO)
13
10
ERNADA MUHIC (TKD JAS)
Medalists
1. ERNADA MUHIC, Jastreb-Sarajevo
2. DELILA LISIĆ, BUGOJNO
3. ----
3. ----
Juniori -73
3009
152
8
JAHJA ĆEMAN (TKDOLC)
78
16
ARMAN DUBRAVAC (TKDNGS)
39
KENAN ČURIĆ (BUGOJNO)
3029
78
12
ARMAN DUBRAVAC (TKDNGS)
39
0
KENAN ČURIĆ (BUGOJNO)
Medalists
1. ARMAN DUBRAVAC, Novi Grad Sarajevo
2. KENAN ČURIĆ, BUGOJNO
3. JAHJA ĆEMAN, Olimpic Sarajevo
3. ----