Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OLIMPIC SCC Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BUGOJNO
Centar Hadžići
Iskra
Jastreb-Sarajevo
KEUMGANG Sarajevo
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
TKD SARAJEVO
Zeljeznicar
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Vrtićanci B +33
Kadetkinje A +59
Kadeti B -49
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B +59
Kick (muški) -5 (2011)
Kick (ženski) -4 (2010)
Vrtićanci B +33
1020
259
5
RIMA FARRAJ (TKDOLC)
272
3
DZEJNA GLUHIC (TKD JAS)
271
FARAH ŽIGA (ISK)
1027
259
3
RIMA FARRAJ (TKDOLC)
271
6
FARAH ŽIGA (ISK)
Medalists
1. FARAH ŽIGA, Iskra
2. RIMA FARRAJ, Olimpic Sarajevo
3. DZEJNA GLUHIC, Jastreb-Sarajevo
3. ----
Kadetkinje A +59
3017
267
6
ŠEJLA ĆATIĆ (ZLJBIH)
17
3
AZRA MUHIC (TKD JAS)
Medalists
1. ŠEJLA ĆATIĆ, ZLATNI LJILJANI
2. AZRA MUHIC, Jastreb-Sarajevo
3. ----
3. ----
Kadeti B -49
3005
14
6
DENI FRANJIC (TKD JAS)
165
3
AHMED HUREM (TKDOLC)
3006
23
6
MUNIB ŠAHIC (HADZIC)
224
5
EROL NUĆI (TKDSA)
3026
14
12
DENI FRANJIC (TKD JAS)
23
6
MUNIB ŠAHIC (HADZIC)
Medalists
1. DENI FRANJIC, Jastreb-Sarajevo
2. MUNIB ŠAHIC, Centar Hadžići
3. AHMED HUREM, Olimpic Sarajevo
3. EROL NUĆI, TKD SARAJEVO
Kadetkinje B -51
3019
225
6
EMA ŠIŠIĆ (TKDSA)
15
5
FATIMA KOKANOVIC (TKD JAS)
Medalists
1. EMA ŠIŠIĆ, TKD SARAJEVO
2. FATIMA KOKANOVIC, Jastreb-Sarajevo
3. ----
3. ----
Kadetkinje B +59
3020
40
2
DELILA LISIĆ (BUGOJNO)
13
10
ERNADA MUHIC (TKD JAS)
Medalists
1. ERNADA MUHIC, Jastreb-Sarajevo
2. DELILA LISIĆ, BUGOJNO
3. ----
3. ----
Kick (muški) -5 (2011)
K021
107
53
HUSEIN DEMIĆ (TKDNGS)
219
46
ADAM TUBIN (ZELJO)
25
DZENAN GLUHIC (TKD JAS)
K022
127
25
DANI MUJČINOVIĆ (TKDNGS)
266
8
ADIJAN DIZDAREVIĆ (ZELJO)
19
SLATINA SAMI (KEUMGAN)
K023
107
16
HUSEIN DEMIĆ (TKDNGS)
25
25
DZENAN GLUHIC (TKD JAS)
K024
127
29
DANI MUJČINOVIĆ (TKDNGS)
19
30
SLATINA SAMI (KEUMGAN)
K025
25
34
DZENAN GLUHIC (TKD JAS)
19
29
SLATINA SAMI (KEUMGAN)
Medalists
1. DZENAN GLUHIC, Jastreb-Sarajevo
2. SLATINA SAMI, KEUMGANG Sarajevo
3. HUSEIN DEMIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. DANI MUJČINOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
Kick (ženski) -4 (2010)
K039
112
28
IMAN HEBIBOVIC (ZELJO)
206
18
AMINA GACANOVIC (HADZIC)
K040
113
46
UNA BANDA (ZELJO)
16
25
DZEJNA GLUHIC (TKD JAS)
K041
112
31
IMAN HEBIBOVIC (ZELJO)
113
39
UNA BANDA (ZELJO)
Medalists
1. UNA BANDA, Zeljeznicar
2. IMAN HEBIBOVIC, Zeljeznicar
3. DZEJNA GLUHIC, Jastreb-Sarajevo
3. AMINA GACANOVIC, Centar Hadžići