Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Ozalj 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISPLAY TYPE
individually by category
grouped by category
individually by club
grouped by club
Kids, Y. cadets, Cadets (90)
Kids (male) -18
Kids (male) -21
1. ANDRO KATIĆ - Ozalj
2. BRUNO LATIN - Ozalj
3. LEON KLANFAR - Bistra
4. LUKAS VUKIN - Ozalj
5. ROKO JAMBROŠIĆ - Ozalj
Kids (male) -24
1. DINO VRBAN - Bistra
2. LEON SENICIC - Bistra
3. MARINO MATIĆ - RUGVICA
4. VIKTOR ŠOŠIĆ - Pantera
Kids (male) -27
1. DAVID RUŽIĆ - Sutla Šenkovec
2. IVOR ANIĆ - TK Prana Karlovac
3. JAKOV BOGOVIĆ - Ozalj
4. MISLAV DASOVIĆ - Ozalj
Kids (male) -30
Kids (male) -33
1. LUKA RUBIN - "SPARTAK" Prijedor
2. NIKOLA CRLJEN - Sutla Šenkovec
3. NOA BARBIĆ - Sutla Šenkovec
Kids (male) -36
Kids (male) +36
Kids (female) -18
Kids (female) -21
1. ANA HORVATIĆ - Ozalj
2. DORA SAMARZIJA - Pantera
3. LARA KURJAN - Bistra
4. LARA TUŠKAN - Karlovac
Kids (female) -24
1. EMA BRNARDIĆ - Karlovac
2. LEA OPARNICA - Karlovac
Kids (female) -27
1. ANDREA BERIĆ - "SPARTAK" Prijedor
2. KALA MIDŽOR - Pantera
3. LORENA EREŠ - ŠKORPION GORNJA VRBA
4. TARA HORVAT - Bistra
Kids (female) -30
1. ANTONIA ŠILJEVINAC - Ozalj
2. DALIJA BUNČIĆ - Karlovac
3. DORA ČIČAK - Sutla Šenkovec
4. IVONA FERENAC - Ozalj
5. MARIJA STIMAC - Pantera
Kids (female) -33
Kids (female) -36
Kids (female) +36
1. LANA SREDIĆ - "SPARTAK" Prijedor
Younger cadets (male) -24
Younger cadets (male) -27
1. ANDREJ TUŠKAN - Karlovac
2. TIMON CAPAN - ŠKORPION GORNJA VRBA
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (male) -33
1. BORNA GRUBIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
2. HRVOJE HORVATIĆ - Sutla Šenkovec
3. MARCEL DASOVIĆ - Ozalj
4. MARKO DRLJO - Bistra
5. MIHAEL JURIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
6. SVEN ANIĆ - TK Prana Karlovac
Younger cadets (male) -36
1. ANTONIO SENTIGAR - Ozalj
2. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC - Pantera
3. ĐORĐE BUNČIĆ - Karlovac
4. FILIP SPICEK - Bistra
Younger cadets (male) -39
1. ANTE LJUBIĆ - Sutla Šenkovec
2. DAVID MIHIC - Pantera
3. LUKA BOGOVIĆ - Ozalj
Younger cadets (male) -43
Younger cadets (male) -47
1. LOVRO BOREVKOVIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
2. PARTIK MIRT - Sutla Šenkovec
Younger cadets (male) -51
Younger cadets (male) +51
1. ALEKSEJ BURA - "SPARTAK" Prijedor
2. ANTUN MATIJA BOŽIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
3. IVAN KRAJINOVIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
4. IVAN TOMAŠIĆ - Sutla Šenkovec
5. MARKO SIRAR - "SPARTAK" Prijedor
Younger cadets (female) -24
Younger cadets (female) -27
1. MAGDALENA LJUBIĆ - Karlovac
2. MARA SAMARZIJA - Pantera
3. VANESSA BOSILJ - Ogulin
Younger cadets (female) -30
1. ANA MINKOVIĆ - Bistra
2. SARA SPASOJEVIC - Pantera
Younger cadets (female) -33
1. LEONARDA BUČAR - Sutla Šenkovec
2. LUCIJA JELIC - Pantera
Younger cadets (female) -36
Younger cadets (female) -39
1. LUCIJA NESNIDAL - RUGVICA
2. MARIS METER - Jastreb
Younger cadets (female) -43
Younger cadets (female) -47
Younger cadets (female) -51
1. ANA STIMAC - Pantera
2. ANĐELA MRKIĆ - "SPARTAK" Prijedor
3. JOVANA PANČIĆ - "SPARTAK" Prijedor
Younger cadets (female) +51
Cadets (male) -33
1. BOJAN KEŠIĆ - "SPARTAK" Prijedor
2. DAVID VELAULA - "SPARTAK" Prijedor
Cadets (male) -37
1. IAN MIDZOR - Pantera
2. TONI DUJIĆ - RUGVICA
Cadets (male) -41
1. DOMAGOJ LUKAČ - Ozalj
2. IVAN MATIĆ - RUGVICA
3. VITO JELIC - Pantera
Cadets (male) -45
1. DAVID FERKO - Ozalj
2. FILIP GALIJANIĆ - Jastreb
3. KARLO DELKOVIĆ - Ozalj
Cadets (male) -49
1. DEJAN VELAULA - "SPARTAK" Prijedor
2. MILOŠ GRUJIĆ - "SPARTAK" Prijedor
Cadets (male) -53
1. IVAN MARTIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
Cadets (male) -57
Cadets (male) -61
Cadets (male) -65
Cadets (male) +65
1. IVAN ŽIVČIĆ - Ozalj
2. LUKA MARKOVIĆ FICKO - Ozalj
Cadets (female) -29
Cadets (female) -33
1. PATRICIA ŠPRAJC - Ogulin
Cadets (female) -37
Cadets (female) -41
1. CARMEN HEINRICH - Jastreb
2. GABRIJELA ŽUPČIĆ - Ozalj
3. LARA MARAS - Sutla Šenkovec
Cadets (female) -44
Cadets (female) -47
Cadets (female) -51
1. ANĐELA GRABEŽ - "SPARTAK" Prijedor
2. MARIA BUKOVINSKI - Sutla Šenkovec
Cadets (female) -55
Cadets (female) -59
Cadets (female) +59
1. MILICA MARMAT - "SPARTAK" Prijedor
2. MILICA PANČIĆ - "SPARTAK" Prijedor
3. TAMARA VRKIĆ - Jastreb
Kick (16)
Kick (male) -1 (2006-2007)
1. ANTONIO SENTIGAR - Ozalj
2. LUKA BOGOVIĆ - Ozalj
Kick (male) -2 (2008-2009)
1. JAKOV BOGOVIĆ - Ozalj
2. JOSIP TURSAN - Sutla Šenkovec
3. MARKO BAHORIĆ - Ozalj
4. MISLAV DASOVIĆ - Ozalj
Kick (male) -3 (2010-2011)
1. ANDRO KATIĆ - Ozalj
2. BRUNO LATIN - Ozalj
3. JAN ŽAGMEISTER - Sutla Šenkovec
4. LUKAS VUKIN - Ozalj
5. MATIJA FEMBER - Ozalj
6. ROKO JAMBROŠIĆ - Ozalj
Kick (female) -1 (2006-2007)
1. ANA HORVATIĆ - Ozalj
2. LORENA VUKIN - Ozalj
Kick (female) -2 (2008-2009)
1. IVONA FERENAC - Ozalj
2. KATARINA KUĆAS - Ozalj
Kick (female) -3 (2010-2011)