Selected tournament: Ozalj 2016


AREA
 
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
 
 

Kids (male) -21

1001
45
0
LUKAS VUKIN (OZALJ)
101
14
LEON KLANFAR (BIST)
 
 
65
ANDRO KATIĆ (OZALJ)
 
43
BRUNO LATIN (OZALJ)
 
 
136
ROKO JAMBROŠIĆ (OZALJ)
 
1012
101
12
LEON KLANFAR (BIST)
65
0
ANDRO KATIĆ (OZALJ)
 
 
 
 
1013
43
3
BRUNO LATIN (OZALJ)
136
5
ROKO JAMBROŠIĆ (OZALJ)
 
1022
101
0
LEON KLANFAR (BIST)
136
0
ROKO JAMBROŠIĆ (OZALJ)
 
Medalists
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. ROKO JAMBROŠIĆ, Ozalj
3. ANDRO KATIĆ, Ozalj
3. BRUNO LATIN, Ozalj

Kids (male) -24

1003
143
13
MARINO MATIĆ (RUG)
178
1
DINO VRBAN (BIST)
 
 
1004
157
3
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
106
6
LEON SENICIC (BIST)
 
1017
143
3
MARINO MATIĆ (RUG)
106
4
LEON SENICIC (BIST)
 
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. MARINO MATIĆ, RUGVICA
3. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
3. DINO VRBAN, Bistra

Kids (male) -27

1005
40
7
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
148
8
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
 
 
1006
37
12
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
111
0
DAVID RUŽIĆ (SUTLA )
 
1018
148
3
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
37
1
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
 
Medalists
1. IVOR ANIĆ, TK Prana Karlovac
2. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
3. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
3. DAVID RUŽIĆ, Sutla Šenkovec

Kids (male) -33

1007
60
6
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
16
24
LUKA RUBIN (SPRTKPD)
 
 
134
NOA BARBIĆ (SUTLA )
 
1019
16
21
LUKA RUBIN (SPRTKPD)
134
9
NOA BARBIĆ (SUTLA )
 
Medalists
1. LUKA RUBIN, "SPARTAK" Prijedor
2. NOA BARBIĆ, Sutla Šenkovec
3. NIKOLA CRLJEN, Sutla Šenkovec
3. ----

Kids (female) -21

1008
103
4
LARA KURJAN (BIST)
50
3
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
 
 
1009
32
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
155
23
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
 
1020
103
7
LARA KURJAN (BIST)
155
8
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
 
Medalists
1. LARA TUŠKAN, Karlovac
2. LARA KURJAN, Bistra
3. ANA HORVATIĆ, Ozalj
3. DORA SAMARZIJA, Pantera

Kids (female) -24

1016
169
9
LEA OPARNICA (TKD KAR)
117
21
EMA BRNARDIĆ (TKD KAR)
 
Medalists
1. EMA BRNARDIĆ, Karlovac
2. LEA OPARNICA, Karlovac
3. ----
3. ----

Kids (female) -27

1010
14
8
ANDREA BERIĆ (SPRTKPD)
141
17
LORENA EREŠ (K)
 
 
1011
104
1
TARA HORVAT (BIST)
54
9
KALA MIDŽOR (PANTERA)
 
1021
141
2
LORENA EREŠ (K)
54
3
KALA MIDŽOR (PANTERA)
 
Medalists
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. LORENA EREŠ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. TARA HORVAT, Bistra
3. ANDREA BERIĆ, "SPARTAK" Prijedor

Kids (female) -30

1002
140
22
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
139
0
ANTONIJA ŠILJEVINAC (OZALJ)
 
 
96
MARIJA STIMAC (PANTERA)
 
23
DORA ČIČAK (SUTLA )
 
 
36
IVONA FERENAC (OZALJ)
 
1014
140
26
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
96
0
MARIJA STIMAC (PANTERA)
 
 
 
 
1015
23
0
DORA ČIČAK (SUTLA )
36
12
IVONA FERENAC (OZALJ)
 
1023
140
10
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
36
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
 
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. IVONA FERENAC, Ozalj
3. MARIJA STIMAC, Pantera
3. DORA ČIČAK, Sutla Šenkovec