Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Ozalj 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kids (male) -21
Kids (male) -24
Kids (male) -27
Kids (male) -33
Kids (female) -21
Kids (female) -24
Kids (female) -27
Kids (female) -30
Kids (male) -21
1001
45
0
LUKAS VUKIN (OZALJ)
101
14
LEON KLANFAR (BIST)
65
ANDRO KATIĆ (OZALJ)
43
BRUNO LATIN (OZALJ)
136
ROKO JAMBROŠIĆ (OZALJ)
1012
101
12
LEON KLANFAR (BIST)
65
0
ANDRO KATIĆ (OZALJ)
1013
43
3
BRUNO LATIN (OZALJ)
136
5
ROKO JAMBROŠIĆ (OZALJ)
1022
101
0
LEON KLANFAR (BIST)
136
0
ROKO JAMBROŠIĆ (OZALJ)
Medalists
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. ROKO JAMBROŠIĆ, Ozalj
3. ANDRO KATIĆ, Ozalj
3. BRUNO LATIN, Ozalj
Kids (male) -24
1003
143
13
MARINO MATIĆ (RUG)
178
1
DINO VRBAN (BIST)
1004
157
3
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
106
6
LEON SENICIC (BIST)
1017
143
3
MARINO MATIĆ (RUG)
106
4
LEON SENICIC (BIST)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. MARINO MATIĆ, RUGVICA
3. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
3. DINO VRBAN, Bistra
Kids (male) -27
1005
40
7
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
148
8
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
1006
37
12
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
111
0
DAVID RUŽIĆ (SUTLA )
1018
148
3
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
37
1
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. IVOR ANIĆ, TK Prana Karlovac
2. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
3. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
3. DAVID RUŽIĆ, Sutla Šenkovec
Kids (male) -33
1007
60
6
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
16
24
LUKA RUBIN (SPRTKPD)
134
NOA BARBIĆ (SUTLA )
1019
16
21
LUKA RUBIN (SPRTKPD)
134
9
NOA BARBIĆ (SUTLA )
Medalists
1. LUKA RUBIN, "SPARTAK" Prijedor
2. NOA BARBIĆ, Sutla Šenkovec
3. NIKOLA CRLJEN, Sutla Šenkovec
3. ----
Kids (female) -21
1008
103
4
LARA KURJAN (BIST)
50
3
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
1009
32
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
155
23
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
1020
103
7
LARA KURJAN (BIST)
155
8
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
Medalists
1. LARA TUŠKAN, Karlovac
2. LARA KURJAN, Bistra
3. ANA HORVATIĆ, Ozalj
3. DORA SAMARZIJA, Pantera
Kids (female) -24
1016
169
9
LEA OPARNICA (TKD KAR)
117
21
EMA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. EMA BRNARDIĆ, Karlovac
2. LEA OPARNICA, Karlovac
3. ----
3. ----
Kids (female) -27
1010
14
8
ANDREA BERIĆ (SPRTKPD)
141
17
LORENA EREŠ (VRBA)
1011
104
1
TARA HORVAT (BIST)
54
9
KALA MIDŽOR (PANTERA)
1021
141
2
LORENA EREŠ (VRBA)
54
3
KALA MIDŽOR (PANTERA)
Medalists
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. LORENA EREŠ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. TARA HORVAT, Bistra
3. ANDREA BERIĆ, "SPARTAK" Prijedor
Kids (female) -30
1002
140
22
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
139
0
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
96
MARIJA STIMAC (PANTERA)
23
DORA ČIČAK (SUTLA )
36
IVONA FERENAC (OZALJ)
1014
140
26
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
96
0
MARIJA STIMAC (PANTERA)
1015
23
0
DORA ČIČAK (SUTLA )
36
12
IVONA FERENAC (OZALJ)
1023
140
10
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
36
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. IVONA FERENAC, Ozalj
3. MARIJA STIMAC, Pantera
3. DORA ČIČAK, Sutla Šenkovec