Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Ozalj 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SPARTAK" Prijedor
Bistra
Jastreb
Karlovac
Ogulin
Ozalj
Pantera
RUGVICA
Sutla Šenkovec
ŠKORPION GORNJA VRBA
TK Prana Karlovac
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kids (male) -33
Kids (female) -27
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (female) -51
Cadets (male) -33
Cadets (male) -49
Cadets (female) -51
Cadets (female) +59
Kids (male) -33
1007
60
6
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
16
24
LUKA RUBIN (SPRTKPD)
134
NOA BARBIĆ (SUTLA )
1019
16
21
LUKA RUBIN (SPRTKPD)
134
9
NOA BARBIĆ (SUTLA )
Medalists
1. LUKA RUBIN, "SPARTAK" Prijedor
2. NOA BARBIĆ, Sutla Šenkovec
3. NIKOLA CRLJEN, Sutla Šenkovec
3. ----
Kids (female) -27
1010
14
8
ANDREA BERIĆ (SPRTKPD)
141
17
LORENA EREŠ (VRBA)
1011
104
1
TARA HORVAT (BIST)
54
9
KALA MIDŽOR (PANTERA)
1021
141
2
LORENA EREŠ (VRBA)
54
3
KALA MIDŽOR (PANTERA)
Medalists
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. LORENA EREŠ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. TARA HORVAT, Bistra
3. ANDREA BERIĆ, "SPARTAK" Prijedor
Younger cadets (male) +51
2003
7
0
ALEKSEJ BURA (SPRTKPD)
77
0
IVAN KRAJINOVIĆ (VRBA)
95
IVAN TOMAŠIĆ (SUTLA )
8
MARKO SIRAR (SPRTKPD)
79
ANTUN MATIJA BOŽIĆ (VRBA)
2015
77
8
IVAN KRAJINOVIĆ (VRBA)
95
2
IVAN TOMAŠIĆ (SUTLA )
2016
8
6
MARKO SIRAR (SPRTKPD)
79
3
ANTUN MATIJA BOŽIĆ (VRBA)
2036
77
0
IVAN KRAJINOVIĆ (VRBA)
8
2
MARKO SIRAR (SPRTKPD)
Medalists
1. IVAN KRAJINOVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
2. MARKO SIRAR, "SPARTAK" Prijedor
3. IVAN TOMAŠIĆ, Sutla Šenkovec
3. ANTUN MATIJA BOŽIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
Younger cadets (female) -51
2008
48
12
ANA STIMAC (PANTERA)
63
11
JOVANA PANČIĆ (SPRTKPD)
170
ANĐELA MRKIĆ (SPRTKPD)
2030
48
14
ANA STIMAC (PANTERA)
170
3
ANĐELA MRKIĆ (SPRTKPD)
Medalists
1. ANA STIMAC, Pantera
2. ANĐELA MRKIĆ, "SPARTAK" Prijedor
3. JOVANA PANČIĆ, "SPARTAK" Prijedor
3. ----
Cadets (male) -33
2022
150
0
BOJAN KEŠIĆ (SPRTKPD)
149
13
DAVID VELAULA (SPRTKPD)
Medalists
1. DAVID VELAULA, "SPARTAK" Prijedor
2. BOJAN KEŠIĆ, "SPARTAK" Prijedor
3. ----
3. ----
Cadets (male) -49
2024
165
3
MILOŠ GRUJIĆ (SPRTKPD)
164
4
DEJAN VELAULA (SPRTKPD)
Medalists
1. DEJAN VELAULA, "SPARTAK" Prijedor
2. MILOŠ GRUJIĆ, "SPARTAK" Prijedor
3. ----
3. ----
Cadets (female) -51
2026
64
0
ANĐELA GRABEŽ (SPRTKPD)
160
7
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
Medalists
1. MARIA BUKOVINSKI, Sutla Šenkovec
2. ANĐELA GRABEŽ, "SPARTAK" Prijedor
3. ----
3. ----
Cadets (female) +59
2012
18
10
MILICA PANČIĆ (SPRTKPD)
75
4
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
166
MILICA MARMAT (SPRTKPD)
2034
18
0
MILICA PANČIĆ (SPRTKPD)
166
0
MILICA MARMAT (SPRTKPD)
Medalists
1. MILICA PANČIĆ, "SPARTAK" Prijedor
2. MILICA MARMAT, "SPARTAK" Prijedor
3. TAMARA VRKIĆ, Jastreb
3. ----