Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Pantera Open 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area A.
Area B
Area B.
Area C
Area C.
Area D
Area D.
Area K-D
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -61
Kadeti +65
Kadetkinje -33
Kadetkinje -41
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Kadeti -49
D.007
238
22
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
388
14
ANDRO PLESKALT (MED)
D.008
342
4
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
133
2
NEJC PRIJATELJ (ORIENT1)
D.025
238
6
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
342
0
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
Medalists
1. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
2. ANTONIO DRAGAŠEVIĆ, Radnik
3. ANDRO PLESKALT, Medvedgrad
3. NEJC PRIJATELJ, ORIENT TKD
Kadeti -53
D.009
239
2
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
317
3
MARKO VUKUŠIĆ (DUBRAVA)
D.010
448
9
IVAN POLIĆ (DUBRAVA)
374
2
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
D.026
317
1
MARKO VUKUŠIĆ (DUBRAVA)
448
6
IVAN POLIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. IVAN POLIĆ, Dubrava
2. MARKO VUKUŠIĆ, Dubrava
3. KARLO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
3. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
Kadeti -61
D.001
347
1
SANDRO CELOVEC (RADNIK)
233
24
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
431
FILIP MARKOVIĆ (BIST)
454
JOSIP VIMAN (MED)
104
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
D.015
233
16
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
431
0
FILIP MARKOVIĆ (BIST)
D.016
454
17
JOSIP VIMAN (MED)
104
3
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
D.031
233
8
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
454
3
JOSIP VIMAN (MED)
Medalists
1. TIN KATIĆ, DUGA RESA
2. JOSIP VIMAN, Medvedgrad
3. FILIP MARKOVIĆ, Bistra
3. IVAN ŽIVČIĆ, Ozalj
Kadeti +65
D.011
406
0
MATEJ DESANIĆ (SIBENIK)
305
0
DRAŽEN SMOTALIĆ (DUBRAVA)
262
DINO PRELOG (MASTER)
D.027
406
0
MATEJ DESANIĆ (SIBENIK)
262
0
DINO PRELOG (MASTER)
Medalists
1. DINO PRELOG, MASTER
2. MATEJ DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. DRAŽEN SMOTALIĆ, Dubrava
3. ----
Kadetkinje -33
D.023
249
3
NIKA KOLAREK (PANTERA)
281
7
TEODORA RADAK (TKDBGD)
Medalists
1. TEODORA RADAK, Beograd
2. NIKA KOLAREK, Pantera
3. ----
3. ----
Kadetkinje -41
D.012
221
13
PETRA ŠKALEC (CONTRA)
268
9
WANDA VIGNA (FORTECA)
302
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
D.028
221
0
PETRA ŠKALEC (CONTRA)
302
15
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. EMA GALIĆ, Dubrava
2. PETRA ŠKALEC, Contra
3. WANDA VIGNA, Forteca Korčula
3. ----
Kadetkinje -47
D.002
209
13
BRUNA LUKAČIĆ (ORI)
92
1
IVANA LULIĆ (MAKSMR)
49
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
D.002B
271
0
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
33
0
ENA VEVEREC (BIST)
94
NIKA GROZDEK (MAKSMR)
D.017
209
6
BRUNA LUKAČIĆ (ORI)
49
7
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
D.018
271
0
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
94
0
NIKA GROZDEK (MAKSMR)
D.032
49
14
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
94
0
NIKA GROZDEK (MAKSMR)
Medalists
1. TENA NAGLIĆ, Karlovac
2. NIKA GROZDEK, MAKSIMIR
3. BRUNA LUKAČIĆ, Orion
3. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
Kadetkinje -51
D.013
220
6
SANDINI IVANIĆ (CONTRA)
116
5
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
234
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
D.029
220
2
SANDINI IVANIĆ (CONTRA)
234
14
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. SANDINI IVANIĆ, Contra
3. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
Kadetkinje -55
D.014
115
12
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
378
0
JELENA BUČAR (ORKAAS)
219
PAOLA BRBOT (CONTRA)
D.030
115
12
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
219
0
PAOLA BRBOT (CONTRA)
Medalists
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. PAOLA BRBOT, Contra
3. JELENA BUČAR, ORKA AS
3. ----
Kadetkinje -59
D.003
236
9
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
208
0
KLARA SLATINAC (ORI)
411
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
353
MARIJA VUJEVIĆ (IM)
179
SARA RAK (SIBENIK)
D.019
236
5
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
411
12
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
D.020
353
0
MARIJA VUJEVIĆ (IM)
179
0
SARA RAK (SIBENIK)
D.033
411
15
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
179
5
SARA RAK (SIBENIK)
Medalists
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. SARA RAK, JURAJ DALMATINAC
3. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. ----
Kadetkinje +59
D.004
304
1
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
266
0
LAURA GRBIN (FORTECA)
D.005
50
12
NIKA MARČAC (TKD KAR)
67
0
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
D.006
319
0
IDA LUJIĆ (OGRC)
52
0
JOSIPA ČAĐAVČAN (TKD KAR)
68
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
D.021
304
4
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
50
3
NIKA MARČAC (TKD KAR)
D.022
52
0
JOSIPA ČAĐAVČAN (TKD KAR)
68
0
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
D.034
304
8
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
68
5
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. NIKA PETANJEK, Dubrava
2. MIRNA JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
3. NIKA MARČAC, Karlovac
3. JOSIPA ČAĐAVČAN, Karlovac