Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Pantera Open 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje +51
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadetkinje -44
Kadetkinje +59
Demo - Male sportašice 1 -30
Mlađi kadetkinje -27
2052
244
4
VANESA LEDINSKI (RADNIK)
311
14
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
2. VANESA LEDINSKI, Radnik
3. ----
3. ----
Mlađi kadetkinje +51
2034
185
7
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
224
0
KARMEN DOLINAR (TKD KAR)
226
ANA RENE COLAK (JASTREB)
2059
185
8
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
226
2
ANA RENE COLAK (JASTREB)
Medalists
1. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
2. ANA RENE COLAK, Jastreb
3. KARMEN DOLINAR, Karlovac
3. ----
Kadeti -41
3007
361
0
KARLO FRANCETIĆ (NOVIZ)
68
16
NIK BERGANT (SILLA)
3008
370
4
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
165
3
TONI DUJIĆ (RUG)
3009
182
0
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
211
0
VID MOHORIČ (RP-TKD)
3010
279
2
LEO CONJAR (TKD KAR)
48
6
VITO JELIC (PANTERA)
3034
68
6
NIK BERGANT (SILLA)
370
0
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
3035
182
3
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
48
6
VITO JELIC (PANTERA)
3056
68
2
NIK BERGANT (SILLA)
48
13
VITO JELIC (PANTERA)
Medalists
1. VITO JELIC, Pantera
2. NIK BERGANT, Taekwondo klub Silla
3. VITO MILANOVIĆ, Jastreb
3. GABRIJEL IKANOVIĆ, Forteca Korčula
Kadeti -45
3011
179
0
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
230
12
LIN KOVACIC (TKD KBK)
139
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
3012
43
5
MARKO KRISTOF (PANTERA)
130
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
199
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
3036
230
1
LIN KOVACIC (TKD KBK)
139
1
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
3037
43
8
MARKO KRISTOF (PANTERA)
199
5
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
3057
230
3
LIN KOVACIC (TKD KBK)
43
0
MARKO KRISTOF (PANTERA)
Medalists
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MARKO KRISTOF, Pantera
3. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra
3. HRVOJE PAŽIN, Forteca Korčula
Kadeti -49
3026
175
9
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
213
3
SINIŠA TODIĆ (RP-TKD)
3027
129
3
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
154
6
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
3050
175
4
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
154
5
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
2. JOSIP ŠPOLJARIĆ, Jastreb
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. SINIŠA TODIĆ, Red Power
Kadeti -53
3013
293
10
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
218
3
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
176
LEON ZORKO (JASTREB)
278
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
246
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
3038
293
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
176
6
LEON ZORKO (JASTREB)
3039
278
11
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
246
2
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
3058
293
13
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
278
8
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. GORAN BUNČIĆ, Karlovac
3. LEON ZORKO, Jastreb
3. ANTONIO DRAGAŠEVIĆ, Radnik
Kadetkinje -44
3031
123
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
173
5
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
3032
143
0
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
181
0
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
3054
173
6
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
181
9
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
Medalists
1. NICOLE DAGELIĆ, Jastreb
2. ELA SEKUŠAK, Jastreb
3. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
3. VITA PRPIĆ, SENJ
Kadetkinje +59
3018
184
2
ANASTASIA LAKATOŠ (JASTREB)
201
8
LAURA GRBIN (FORTECA)
3019
229
16
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
124
4
ANA VULJANIĆ (TKD KAR)
3020
54
10
KAJA KASTELIC (SILLA)
301
4
MARCELA MARJANOVIĆ (ORI)
3021
72
4
DANICA PETKOV (SRBIJA)
338
2
KLAUDIA CESSARE (MED)
3044
201
0
LAURA GRBIN (FORTECA)
229
0
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
3045
54
6
KAJA KASTELIC (SILLA)
72
11
DANICA PETKOV (SRBIJA)
3061
229
13
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
72
0
DANICA PETKOV (SRBIJA)
Medalists
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. DANICA PETKOV, Zrenjanin
3. LAURA GRBIN, Forteca Korčula
3. KAJA KASTELIC, Taekwondo klub Silla
Demo - Male sportašice 1 -30
1009
272
13
KALA MIDŽOR (PANTERA)
235
0
MIA LEPENIK (TKD KBK)
257
TARA HORVAT (BIST)
1010
315
49
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
153
1
NIKA HABULINEC (ZTŠ)
67
MARIJA STIMAC (PANTERA)
1039
272
0
KALA MIDŽOR (PANTERA)
257
0
TARA HORVAT (BIST)
1040
315
17
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
67
0
MARIJA STIMAC (PANTERA)
1068
257
2
TARA HORVAT (BIST)
315
26
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. TARA HORVAT, Bistra
3. MARIJA STIMAC, Pantera
3. KALA MIDŽOR, Pantera