Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Pantera Open 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadetkinje -36
Kadeti -49
Kadeti -57
Kadeti -61
Kadetkinje -41
Demo - Mali sportaši 2-39
Mlađi kadeti -47
2011
225
1
FILIP GOJSALIĆ (JASTREB)
367
3
LUKA MATIJEVIĆ (NOVIZ)
157
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
2012
13
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
271
8
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
2013
364
8
TOMA KRSTINIĆ (NOVIZ)
309
7
EROL MUJKIĆ (JASTREB)
2041
367
0
LUKA MATIJEVIĆ (NOVIZ)
157
14
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
2042
271
4
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
364
5
TOMA KRSTINIĆ (NOVIZ)
2063
157
3
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
364
2
TOMA KRSTINIĆ (NOVIZ)
Medalists
1. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
2. TOMA KRSTINIĆ, Novi Zagreb
3. LUKA MATIJEVIĆ, Novi Zagreb
3. ROKO EŠEGOVIĆ, Tigar Zagreb
Mlađi kadetkinje -36
2002
73
9
TEODORA RADAK (BANJICA)
294
1
PAULA FILA (ORKAAS)
304
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
164
LAURA SULJKANOVIĆ (RUG)
177
LORENA KABIĆ (JASTREB)
2003
80
11
ANA REZAR (CASPER)
160
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
360
MIA STIVIČEVIĆ (NOVIZ)
323
LUCIJA JELIC (PANTERA)
234
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
2023
73
17
TEODORA RADAK (BANJICA)
304
5
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
2024
164
6
LAURA SULJKANOVIĆ (RUG)
177
5
LORENA KABIĆ (JASTREB)
2025
80
13
ANA REZAR (CASPER)
360
0
MIA STIVIČEVIĆ (NOVIZ)
2026
323
12
LUCIJA JELIC (PANTERA)
234
0
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
2049
73
13
TEODORA RADAK (BANJICA)
164
2
LAURA SULJKANOVIĆ (RUG)
2050
80
0
ANA REZAR (CASPER)
323
1
LUCIJA JELIC (PANTERA)
2067
73
2
TEODORA RADAK (BANJICA)
323
5
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. TEODORA RADAK, Banjica
3. ANA REZAR, Casper
3. LAURA SULJKANOVIĆ, RUGVICA
Kadeti -49
3026
175
9
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
213
3
SINIŠA TODIĆ (RP-TKD)
3027
129
3
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
154
6
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
3050
175
4
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
154
5
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
2. JOSIP ŠPOLJARIĆ, Jastreb
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. SINIŠA TODIĆ, Red Power
Kadeti -57
3014
178
13
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
286
0
LUKA GRANĐA (ORI)
3015
200
2
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
369
5
LUKA MAJCEN (NOVIZ)
3016
22
3
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
255
5
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
290
TIN PAVLOVIĆ (ORI)
3040
178
5
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
369
1
LUKA MAJCEN (NOVIZ)
3041
255
15
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
290
1
TIN PAVLOVIĆ (ORI)
3059
178
12
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
255
13
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
Medalists
1. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
2. LOVRO MILOŠ, Jastreb
3. TIN PAVLOVIĆ, Orion
3. LUKA MAJCEN, Novi Zagreb
Kadeti -61
3028
320
17
JURE TOZON (ORIENT1)
70
0
IGOR ČORBA (SRBIJA)
155
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
3051
320
9
JURE TOZON (ORIENT1)
155
4
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. JURE TOZON, ORIENT TKD
2. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
3. IGOR ČORBA, Zrenjanin
3. ----
Kadetkinje -41
3017
295
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
161
1
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
183
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
287
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
231
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
3042
295
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
183
1
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
3043
287
0
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
231
1
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
3060
295
19
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
231
7
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR
3. CARMEN HEINRICH, Jastreb
3. MARTA BEBEK, TK TRNJE
Demo - Mali sportaši 2-39
1012B
372
4
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
25
3
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
354
JAKOV ČEPIN (CASPER)
156
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
189
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
1028
372
8
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
354
4
JAKOV ČEPIN (CASPER)
1029
156
20
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
189
18
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
1062
372
8
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
156
2
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. IVANO KOPITOVIĆ, Tigar Zagreb
2. IVANO BELAVIĆ, DUGA RESA
3. JAKOV ČEPIN, Casper
3. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR