Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Pantera Open 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -36
Kadetkinje -37
Demo - Male sportašice 1 -22
Mlađi kadetkinje -30
2014
78
1
KALA MIDŽOR (PANTERA)
11
11
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
163
MIA VERNIK (RUG)
2015
296
7
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
151
0
LARA KRILIĆ (ZTŠ)
16
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
2043
11
5
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
163
3
MIA VERNIK (RUG)
2044
296
4
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
16
3
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
2064
11
1
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
296
4
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. MIA VERNIK, RUGVICA
Mlađi kadetkinje -36
2002
73
9
TEODORA RADAK (BANJICA)
294
1
PAULA FILA (ORKAAS)
304
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
164
LAURA SULJKANOVIĆ (RUG)
177
LORENA KABIĆ (JASTREB)
2003
80
11
ANA REZAR (CASPER)
160
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
360
MIA STIVIČEVIĆ (NOVIZ)
323
LUCIJA JELIC (PANTERA)
234
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
2023
73
17
TEODORA RADAK (BANJICA)
304
5
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
2024
164
6
LAURA SULJKANOVIĆ (RUG)
177
5
LORENA KABIĆ (JASTREB)
2025
80
13
ANA REZAR (CASPER)
360
0
MIA STIVIČEVIĆ (NOVIZ)
2026
323
12
LUCIJA JELIC (PANTERA)
234
0
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
2049
73
13
TEODORA RADAK (BANJICA)
164
2
LAURA SULJKANOVIĆ (RUG)
2050
80
0
ANA REZAR (CASPER)
323
1
LUCIJA JELIC (PANTERA)
2067
73
2
TEODORA RADAK (BANJICA)
323
5
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. TEODORA RADAK, Banjica
3. ANA REZAR, Casper
3. LAURA SULJKANOVIĆ, RUGVICA
Kadetkinje -37
3030
356
1
NINA CVJETKO (NOVIZ)
152
15
MAREA VODOPIJA (COB)
303
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
3053
152
16
MAREA VODOPIJA (COB)
303
3
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. MAREA VODOPIJA, Cobra
2. DORA STARČEVIĆ, ORKA AS
3. NINA CVJETKO, Novi Zagreb
3. ----
Demo - Male sportašice 1 -22
1024
108
0
GABRIJELA KELNER (JAKOVLJ)
292
12
EMA FILA (ORKAAS)
117
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
1059
292
2
EMA FILA (ORKAAS)
117
0
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. EMA FILA, ORKA AS
2. LEA TUKIĆ, MAKSIMIR
3. GABRIJELA KELNER, JAKOVLJE
3. ----