Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRET KLUBOVA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
0RION
Čigra
Jastreb
Karlovac
M.T.A.
MAKSIMIR
ORKA AS
Pantera
RUGVICA
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Tigar Zagreb
TK Osvit
Zagreb
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali školarci -27
Mali školarci -30
Mali školarci -36
Mlađi kadeti - A -30
Mlađe kadetkinje - A -30
Mali školarci -27
B001
105
17
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
90
5
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
B002
128
13
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
127
1
TINO BESIC (TKD KAR)
B003
107
13
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
29
18
GRGA DUGAC (0RION)
87
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
B006
105
20
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
128
16
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
B007
29
20
GRGA DUGAC (0RION)
87
19
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
B010
105
19
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
29
7
GRGA DUGAC (0RION)
Medalists
1. FRAN ANDRIJANIĆ, Tigar Zagreb
2. GRGA DUGAC, 0RION
3. TEO BEŠIĆ, ORKA AS
3. LOVRO MATIĆ, Čigra
Mali školarci -30
C001
57
6
IVAN VUGRINEC (TKKORYO)
39
0
JAN ČOP (JASTREB)
28
BORNA REZO (0RION)
C002
91
6
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
44
10
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
54
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
C003
57
5
IVAN VUGRINEC (TKKORYO)
28
0
BORNA REZO (0RION)
C004
44
0
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
54
9
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
C007
57
1
IVAN VUGRINEC (TKKORYO)
54
9
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ADNAN ALAGIĆ, Jastreb
2. IVAN VUGRINEC, Taekwondo Klub KORYO Varaždin
3. KARLO MALEČIĆ, Jastreb
3. BORNA REZO, 0RION
Mali školarci -36
B014
51
3
FILIP GOJSALIĆ (JASTREB)
30
1
JAN LATINOVIĆ (0RION)
Medalists
1. FILIP GOJSALIĆ, Jastreb
2. JAN LATINOVIĆ, 0RION
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti - A -30
B017
122
11
LEON DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
119
19
ANTE HERCEG (0RION)
120
FABIAN BARIŠIĆ (0RION)
56
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
32
STJEPAN CULEJ (0RION)
B019
119
13
ANTE HERCEG (0RION)
120
8
FABIAN BARIŠIĆ (0RION)
B020
56
13
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
32
1
STJEPAN CULEJ (0RION)
B023
119
21
ANTE HERCEG (0RION)
56
16
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. ANTE HERCEG, 0RION
2. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
3. FABIAN BARIŠIĆ, 0RION
3. STJEPAN CULEJ, 0RION
Mlađe kadetkinje - A -30
A015
121
19
TARRA BUDAK (TKOSVIT)
31
15
STELA VEČEK (0RION)
A016
4
17
LANA DEMETER (MAKSMR)
116
5
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
A019
121
3
TARRA BUDAK (TKOSVIT)
4
14
LANA DEMETER (MAKSMR)
Medalists
1. LANA DEMETER, MAKSIMIR
2. TARRA BUDAK, TK Osvit
3. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. STELA VEČEK, 0RION