Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
K022
347
0
TARIK NURKIĆ (JASTREB)
89
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
K023
431
0
MIHAEL MIHALIĆ (OZALJ)
20
0
ŠIMUN ŠUMEČKI (FOX)
K024
345
0
TIN MARČETIĆ (JASTREB)
36
0
PAVEL MARJANOVIĆ (FOX)
K024A
92
0
ABIČIĆ ABIČIĆ (DUBRAVA)
467
0
NIKO TOPALUŠIĆ (SPRTUS)
K025
342
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
106
0
DOMINIK RAZUM (DUBRAVA)
350
PATRIK SERTIĆ (SPRTUS)
K026
370
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
76
0
LOVRO PRESKOČIL (DUBRAVA)
26
LIAM LAZAREVIĆ (FOX)
K027
89
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
431
0
MIHAEL MIHALIĆ (OZALJ)
K028
345
0
TIN MARČETIĆ (JASTREB)
92
0
ABIČIĆ ABIČIĆ (DUBRAVA)
K029
342
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
350
0
PATRIK SERTIĆ (SPRTUS)
K030
370
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
26
0
LIAM LAZAREVIĆ (FOX)
K031
89
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
92
0
ABIČIĆ ABIČIĆ (DUBRAVA)
K032
342
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
370
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
K033
89
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
342
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
Medalists
1. NEO IVKOVIĆ, Dubrava
2. LEON PEČARIĆ, Jastreb
3. ABIČIĆ ABIČIĆ, Dubrava
3. ALEKSEJ BERBER, Cobra
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
K054
41
0
DAMJAN ERSEK (BIST)
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
407
ROKO MELEH (COB)
164
ZVONIMNIR PRIŠĆAN (FOX)
344
LEON POTOČNIK VINKOVIĆ (JASTREB)
K055
428
0
MATEJ PERETIN (OZALJ)
250
0
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
296
VIKTOR BRAČIĆ (DUBRAVA)
406
NIKO MELEH (COB)
339
MAKS GARAČA (JASTREB)
K056
42
0
IVAN STREK (BIST)
404
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
105
GABRIJEL RAZUM (DUBRAVA)
396
MISLAV KUNŠTEK (JAKOVLJ)
340
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
K057
430
0
NEO CINDRIĆ (OZALJ)
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
78
MARKO PRESKOČIL (DUBRAVA)
393
GRGA MARTINOVSKY (COB)
341
MATEO BOŽIĆ (JASTREB)
K058
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
407
0
ROKO MELEH (COB)
K059
164
0
ZVONIMNIR PRIŠĆAN (FOX)
344
0
LEON POTOČNIK VINKOVIĆ (JASTREB)
K060
250
0
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
296
0
VIKTOR BRAČIĆ (DUBRAVA)
K061
406
0
NIKO MELEH (COB)
339
0
MAKS GARAČA (JASTREB)
K062
42
0
IVAN STREK (BIST)
105
0
GABRIJEL RAZUM (DUBRAVA)
K063
396
0
MISLAV KUNŠTEK (JAKOVLJ)
340
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
K064
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
78
0
MARKO PRESKOČIL (DUBRAVA)
K065
393
0
GRGA MARTINOVSKY (COB)
341
0
MATEO BOŽIĆ (JASTREB)
K066
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
344
0
LEON POTOČNIK VINKOVIĆ (JASTREB)
K067
250
0
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
406
0
NIKO MELEH (COB)
K068
42
0
IVAN STREK (BIST)
340
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
K069
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
341
0
MATEO BOŽIĆ (JASTREB)
K070
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
250
0
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
K071
340
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
K072
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. FRANKO GRKINIĆ, Jastreb
2. FILIP GOLIĆ, Tigar Zagreb
3. TIN SOPIĆ, Tigar Zagreb
3. ADAM JANEŠ LINDBERGH, Jastreb
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
K086
223
0
IVAN ŠVABINEC (TIGAZ)
388
0
DAVID DOŽUDIĆ (COB)
K087
213
0
FRANO SVEČNJAK (TIGAZ)
440
0
AMIN VELIČ (MARIBOR)
K088
252
0
TONI RAOS (TIGAZ)
386
0
BRUNO ANIĆ (COB)
84
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
K089
239
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
383
0
ADRIAN MARTINOVIĆ (COB)
K090
222
0
QUVIAN ADAMOVIĆ (JASTREB)
439
0
JAKA STRNAD (MARIBOR)
K091
242
0
PATRICK TIN ČAVLINA (TIGAZ)
441
0
MATEVŽ ANDERLIČ (MARIBOR)
395
PETAR FABIJANIĆ (COB)
K092
388
0
DAVID DOŽUDIĆ (COB)
440
0
AMIN VELIČ (MARIBOR)
K093
386
0
BRUNO ANIĆ (COB)
84
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
K094
239
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
222
0
QUVIAN ADAMOVIĆ (JASTREB)
K095
441
0
MATEVŽ ANDERLIČ (MARIBOR)
395
0
PETAR FABIJANIĆ (COB)
K096
440
0
AMIN VELIČ (MARIBOR)
84
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
K097
239
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
395
0
PETAR FABIJANIĆ (COB)
K098
440
0
AMIN VELIČ (MARIBOR)
239
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
Medalists
1. NATKO VEČEK, Tigar Zagreb
2. AMIN VELIČ, Akademija športa športno društvo
3. PETAR FABIJANIĆ, Cobra
3. JURAJ GAJSKI, Dubrava
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
K099
161
0
DARIAN KORPAR (FOX)
351
0
PATRIK PLANINIĆ (SPRTUS)
378
LOVRO MILOVČIĆ (COB)
K100
399
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
364
0
ERIK VIDAKOVIĆ (SPRTUS)
397
VID BERBER (COB)
K101
161
0
DARIAN KORPAR (FOX)
378
0
LOVRO MILOVČIĆ (COB)
K102
399
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
397
0
VID BERBER (COB)
K103
378
0
LOVRO MILOVČIĆ (COB)
399
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
Medalists
1. LOVRO MILOVČIĆ, Cobra
2. DOMINIK MALOŠEVAC, Cobra
3. DARIAN KORPAR, Fox
3. VID BERBER, Cobra