Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 3. kolo (413 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
K050
239
0
NIKO MELEH (COB)
402
0
MISLAV FEMBER (OZALJ)
329
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
313
LUKA EREŠ (RUG)
390
ANDREJ BENČAK (RADNIK)
177
RONI MALJKOVIĆ (ROYAL)
330
LEON POTOČNIK VINKOVIĆ (JASTREB)
379
MARKO BENETA (JASTREB)
398
MARTIN KUNJEK (RADNIK)
K050A
46
0
VIGO ŠAKOTA (ROYAL)
432
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
418
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
303
IVAN ARAMBAŠIĆ (RUG)
392
MATEJ MATOIĆ (RADNIK)
43
ANTONIO JURČIĆ (ROYAL)
103
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
335
MAKS GARAČA (JASTREB)
389
SEBASTIAN PARAMINSKI (RADNIK)
K051
402
0
MISLAV FEMBER (OZALJ)
329
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
K052
313
0
LUKA EREŠ (RUG)
390
0
ANDREJ BENČAK (RADNIK)
K053
177
0
RONI MALJKOVIĆ (ROYAL)
330
0
LEON POTOČNIK VINKOVIĆ (JASTREB)
K054
379
0
MARKO BENETA (JASTREB)
398
0
MARTIN KUNJEK (RADNIK)
K055
432
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
418
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
K056
303
0
IVAN ARAMBAŠIĆ (RUG)
392
0
MATEJ MATOIĆ (RADNIK)
K057
43
0
ANTONIO JURČIĆ (ROYAL)
103
0
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
K058
335
0
MAKS GARAČA (JASTREB)
389
0
SEBASTIAN PARAMINSKI (RADNIK)
K059
329
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
390
0
ANDREJ BENČAK (RADNIK)
K060
330
0
LEON POTOČNIK VINKOVIĆ (JASTREB)
398
0
MARTIN KUNJEK (RADNIK)
K061
418
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
392
0
MATEJ MATOIĆ (RADNIK)
K062
103
0
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
389
0
SEBASTIAN PARAMINSKI (RADNIK)
K063
329
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
330
0
LEON POTOČNIK VINKOVIĆ (JASTREB)
K064
418
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
389
0
SEBASTIAN PARAMINSKI (RADNIK)
K065
329
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
389
0
SEBASTIAN PARAMINSKI (RADNIK)
Osvajači medalja
1. SEBASTIAN PARAMINSKI, Radnik
2. FRANKO GRKINIĆ, Jastreb
3. ADAM JANEŠ LINDBERGH, Jastreb
3. LEON POTOČNIK VINKOVIĆ, Jastreb