Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Prvenstvo Karlovačke županije 2015
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
DUGA RESA
Karlovac
Ogulin
TK Prana Karlovac
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -33
Kadeti -45
Kadeti -57
Kadeti -65
Kadetkinje -51
Kadetkinje -59
Juniori -63
Seniors (male) -74
Mlađi kadeti -47
1018
54
0
MATEO KEZIĆ (TKD KAR)
40
0
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
2. ----
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
1006
109
15
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
38
3
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
1007
116
2
PETRA IVOŠEVIĆ (OGULIN)
16
17
ŽELJANA MANDIĆ (TKD KAR)
1024
109
15
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
16
7
ŽELJANA MANDIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. ŽELJANA MANDIĆ, Karlovac
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA
3. PETRA IVOŠEVIĆ, Ogulin
Kadeti -45
2001
74
3
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
95
8
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
99
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
2023
95
4
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
99
15
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Dobitniki medalj
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. ----
Kadeti -57
2014
14
0
DEJAN MANDIĆ (TKD KAR)
44
0
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. DEJAN MANDIĆ, Karlovac
2. ----
3. ----
3. ----
Kadeti -65
2016
96
4
DAVID VINSKI (TKDDRHR)
97
6
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. TIN KATIĆ, DUGA RESA
2. DAVID VINSKI, DUGA RESA
3. ----
3. ----
Kadetkinje -51
2005
18
0
BARBARA BARUKČIĆ (TKD KAR)
81
8
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
43
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
2026
81
0
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
43
3
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. SARA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
3. BARBARA BARUKČIĆ, Karlovac
3. ----
Kadetkinje -59
2006
60
0
KATJA VIDAKOVIĆ (TKD KAR)
98
0
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
41
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
2027
98
9
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
41
14
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
2. ANA KUČINIĆ, Ogulin
3. ----
3. ----
Juniori -63
2010
25
16
TIBOR VRANIĆ (TKD PRA)
37
21
TARIK ĐOGIĆ (TKD KAR)
42
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
2030
37
3
TARIK ĐOGIĆ (TKD KAR)
42
14
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. TARIK ĐOGIĆ, Karlovac
3. TIBOR VRANIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
Seniors (male) -74
2011
93
0
MATEJ MLINAC (TKD KAR)
92
0
IGOR KOZINA (TKD KAR)
39
LEO KATIĆ (TKDDRHR)
2031
92
0
IGOR KOZINA (TKD KAR)
39
0
LEO KATIĆ (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. LEO KATIĆ, DUGA RESA
2. IGOR KOZINA, Karlovac
3. ----
3. ----