Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Prvenstvo karlovačke županije 2017.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
DUGA RESA
Karlovac
Ogulin
Ozalj
Taekwondo savez Karlovačke županije
TK Prana Karlovac
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -30
Kadeti -49
Kadetkinje -41
Juniori -68
Juniori +78
Juniorke -59
Mlađi kadeti -30
A021
104
22
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
126
1
PATRICK KARABOGDAN (TKD KAR)
154
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
71
LOVRO FANJAK (TKDDRHR)
129
IVAN HADUŠEK (TKD KAR)
A026
104
6
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
154
7
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
A027
71
20
LOVRO FANJAK (TKDDRHR)
129
0
IVAN HADUŠEK (TKD KAR)
A034
154
24
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
71
32
LOVRO FANJAK (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. LOVRO FANJAK, DUGA RESA
2. IVOR ANIĆ, TK Prana Karlovac
3. IVAN HADUŠEK, Karlovac
3. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
Kadeti -49
B002
139
2
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
67
12
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
35
FRAN SUTLIĆ (TKD KAR)
B019
67
0
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
35
0
FRAN SUTLIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
2. FRAN SUTLIĆ, Karlovac
3. IVAN RENDULIĆ, Karlovac
3. ----
Kadetkinje -41
B003
64
6
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
101
10
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
40
IVANA FILIPČIĆ JURIĆ (TKD KAR)
B020
101
9
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
40
0
IVANA FILIPČIĆ JURIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS
2. IVANA FILIPČIĆ JURIĆ, Karlovac
3. TEA TRUPKOVIĆ, DUGA RESA
3. ----
Juniori -68
B014
166
32
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
153
8
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
3. ----
3. ----
Juniori +78
B005
141
0
MATIJA VULJANIĆ (TKD KAR)
165
0
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
132
JOSIP VULJANIĆ (TKD KAR)
B022
141
0
MATIJA VULJANIĆ (TKD KAR)
132
0
JOSIP VULJANIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. JOSIP VULJANIĆ, Karlovac
2. MATIJA VULJANIĆ, Karlovac
3. TIN KATIĆ, DUGA RESA
3. ----
Juniorke -59
B006
68
6
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
20
0
BRIGITA BARUKČIĆ (TKD KAR)
B007
27
16
PAULA PETRIĆ (TKD KAR)
19
18
BARBARA BARUKČIĆ (TKD KAR)
B023
68
0
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
19
0
BARBARA BARUKČIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. BARBARA BARUKČIĆ, Karlovac
3. BRIGITA BARUKČIĆ, Karlovac
3. PAULA PETRIĆ, Karlovac