Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
PRVENSTVO KARLOVAČKE ŽUPANIJE
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
sumarno po kategoriji
pojedinačno po klubu
sumarno po klubu
Borbe
Forme
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori (83)
Mlađi kadeti -24
1. ANDREJ TUŠKAN - Karlovac
2. MARTIN ĐAKOVIĆ - Karlovac
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
1. LUKA VUKUŠIĆ - Ogulin
2. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ - Karlovac
3. RENATO CVITKOVIC - Karlovac
4. SVEN ANIĆ - TK Prana Karlovac
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
1. DAVID ĐAKOVIĆ - Karlovac
2. MAURO BAUER - TK Prana Karlovac
3. NIKO POLOVIĆ - DUGA RESA
4. SANDRO TUŠKAN - Karlovac
Mlađi kadeti -39
1. IVAN RENDULIĆ - Karlovac
2. MATIJA MIŠKOVIĆ - Karlovac
3. ROKO BLAŠKOVIĆ - DUGA RESA
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
1. DEJAN MANDIĆ - Karlovac
2. KARLO MALETIĆ - TK Prana Karlovac
3. MATEO KEZIĆ - Karlovac
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
1. DOROTEA MAGDIĆ - Ogulin
2. VANESSA BOSILJ - Ogulin
Mlađe kadetkinje -30
1. PATRICIA ŠPRAJC - Ogulin
2. ŽELJANA MANDIĆ - Karlovac
Mlađe kadetkinje -33
1. HELENA DUJMIĆ - Ogulin
2. MAJA MIKŠIĆ - Karlovac
Mlađe kadetkinje -36
1. ANA LUCIA BOHAČEK - Karlovac
2. MONIKA GRDIĆ - Ogulin
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
1. MONIKA JAKŠIĆ - Ogulin
2. TEA STIPETIĆ - Ogulin
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje +51
1. EMA LONČARIĆ - Karlovac
Kadeti -37
Kadeti -41
1. DANIJEL BEŠIĆ - Karlovac
2. DENIS IVOŠEVIĆ - Ogulin
3. JOSIP PAUŠIĆ - Ogulin
4. NEVIO SVILIČIĆ - TK Prana Karlovac
Kadeti -45
1. DARKO KOLAR - DUGA RESA
2. FRANKO JOSIP SKOKO - Karlovac
3. GORAN BUNČIĆ - TK Prana Karlovac
4. HRVOJE GRČIĆ - Karlovac
5. RONALD QUITILEN - DUGA RESA
Kadeti -49
1. LUKA MAGDIC - Karlovac
2. MARIN VRATARIĆ - DUGA RESA
3. TOMISLAV ŠTEFANAC - Karlovac
Kadeti -53
Kadeti -57
1. ANDREJ LEKIĆ - Karlovac
2. BRUNO BURSIĆ - DUGA RESA
3. MATIJA BRCKOVIĆ - DUGA RESA
4. TIN KATIĆ - DUGA RESA
Kadeti -61
1. BORNA ZLATARIĆ - Karlovac
2. DAVID RAKUŠA - TK Prana Karlovac
3. LEO SABLJAK - Karlovac
Kadeti -65
Kadeti +65
1. JOSIP VULJANIĆ - Karlovac
2. MATIJA CEROVAC - Karlovac
Kadetkinje -29
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
1. ANAMARIJA ČAĐAVČAN - Karlovac
2. SARA MIŠLJENOVIĆ - Karlovac
3. TENA NAGLIĆ - Karlovac
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
1. ANA KUČINIĆ - Ogulin
2. LUCIJA POLOVIĆ - DUGA RESA
3. MIHAELA FUDURIĆ - DUGA RESA
4. VERONIKA BILIČIĆ - Karlovac
Kadetkinje -55
1. ANA MILJAVAC - DUGA RESA
2. DORA BERONIC - Karlovac
3. MATEJA KASUNIĆ - DUGA RESA
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
1. JOSIPA ČAĐAVČAN - Karlovac
2. NIKA MARČAC - Karlovac
Juniori -45
Juniori -48
Juniori -51
Juniori -55
1. ARIJAN JELENOVIĆ - Karlovac
2. LUKA MUTAK - TK Prana Karlovac
Juniori -59
Juniori -63
1. BRUNO RAHIJA - TK Prana Karlovac
2. IVAN HORVAT - Karlovac
Juniori -68
1. DOMAGOJ SPELIC - Karlovac
2. MATEJ IVANAC - Ogulin
Juniori -73
1. IGOR KOZINA - Karlovac
Juniori -78
Juniori +78
Juniorke -42
Juniorke -44
Juniorke -46
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
1. ANA OSTOJA - TK Prana Karlovac
2. MARIJA ČURILOVIĆ - Karlovac
Juniorke -63
1. TADEA BERSINIC - Karlovac
Juniorke -68
1. MAGDALENA GRUBIĆ - Karlovac
2. PETRA TUŠKAN - Karlovac
Juniorke +68
Seniors (male) -54
Seniors (male) -58
Seniors (male) -63
1. IVAN HORVAT - Karlovac
Seniors (male) -68
Seniors (male) -74
1. IGOR KOZINA - Karlovac
2. MARKO STRUSA - Karlovac
Seniors (male) -80
1. ADAM MRAOVIĆ - Karlovac
2. YANG JONG HYEOK - Karlovac
Seniors (male) -87
Seniors (male) +87
1. BRUNO KIŠ - Karlovac
2. PETAR LUKEŽIĆ - Karlovac
Seniors (female) -46
Seniors (female) -49
Seniors (female) -53
1. MATEA BERŠINIĆ - Karlovac
Seniors (female) -57
Seniors (female) -62
1. TADEA BERSINIC - Karlovac
Seniors (female) -67
1. MAGDALENA GRUBIĆ - Karlovac
Seniors (female) -73
1. ANJA DRAGANIC - Karlovac
Seniors (female) +73
Younger cadets (STD) (4)
KA-1 - Younger cadets - M (08-11 year) 8-5 GEUP
KA-2 - Younger cadets - M (08-11 year) 4-1 GEUP
1. LUCIO MATUZIĆ - Karlovac
2. MAKS RAKOČEVIĆ - Karlovac
3. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ - Karlovac
KB-1 - Younger cadets - F (08-11 year) 8-5 GEUP
KB-2 - Younger cadets - F (08-11 year) 4-1 GEUP
1. MAJA DUMENČIĆ - Karlovac
Cadets (STD) (2)
KA-3 - Cadets - M (12-14 year) 8-5 GEUP
KA-4 - Cadets - M (12-14 year) 4-1 GEUP
KA-5 - Cadets - M (08-14 year) 1-3 POOM
1. DANIJEL BEŠIĆ - Karlovac
KB-3 - Cadets - F (12-14 year) 8-5 GEUP
KB-4 - Cadets - F (12-14 year) 4-1 GEUP
1. TENA NAGLIĆ - Karlovac
KB-5 - Cadets - F (08-14 year) 1-3 POOM
Juniors (STD) (1)
JA-1 - Juniori - M (15-17 year) 8-5 GEUP
1. MATIJA VULJANIĆ - Karlovac
JA-2 - Juniori - M (15-17 year) 4-1 GEUP
JA-3 - Juniori - M (15-17 year) 1 POOM/DAN
JB-1 - Juniori - F (15-17 year) 8-5 GEUP
JB-2 - Juniori - F (15-17 year) 4-1 GEUP
JB-3 - Juniori - F (15-17 year) 1 POOM/DAN
Seniors (STD) (5)
SA-1 - Seniors - M (>18 year) 6-1 GEUP
SA-2 - Seniors - M (18-30 year) >1 DAN
1. MARKO STRUSA - Karlovac
SA-3 - Seniors - M (31-40 year) >1 DAN
1. YANG JONG HYEOK - Karlovac
MA-1 - Seniors - M (41-50 year) >1 DAN
1. MIRSAD BEĆIROVIĆ - Karlovac
MA-2 - Seniors - M (51-60 year) >1 DAN
MA-3 - Seniors - M (61-65 year) >1 DAN
1. ZDRAVKO FERENČINA - Karlovac
MA-4 - Seniors - M (>65 year) >1 DAN
SB-1 - Seniors - F (>18 year) 6-1 GEUP
SB-2 - Seniors - F (18-30 year) >1 DAN
1. MATEA BERŠINIĆ - Karlovac
SB-3 - Seniors - F (31-40 year) >1 DAN
MB-1 - Seniors - F (41-50 year) >1 DAN
MB-2 - Seniors - F (51-60 year) >1 DAN
MB-3 - Seniors - F (61-65 year) >1 DAN
MB-4 - Seniors - F (>65 year) >1 DAN
Harmonised pair (STD) (2)
D1 - Harmonized pair (8-14 year) 8.-1. geup
D2 - Harmonized pair (8-14 year) >1 POOM/DAN
D3 - Harmonized pair (15-17 year) >1 POOM/DAN
D4 - Harmonized pair (>18 year) >1 POOM/DAN
1. MARKO STRUSA - Karlovac (KARLOVAC)
2. MATEA BERŠINIĆ - Karlovac (KARLOVAC)
Harmonised team (STD) (3)
TA1 - Synchronized team M (8-17 year) >1 POOM/DAN
TA2 - Synchronized team M (>18 year) >1 POOM/DAN
1. MARKO STRUSA - Karlovac (TKD KARLOVAC)
2. PETAR LUKEŽIĆ - Karlovac (TKD KARLOVAC)
3. YANG JONG HYEOK - Karlovac (TKD KARLOVAC)
TB1 - Synchronized team F (8-17 year) >1 POOM/DAN
TB2 - Synchronized team F (>18 year) >1 POOM/DAN
Cadets (Creative) (0)
K-KA - Cadets creative M (08-11 year) > 4 GEUP
K-KB - Cadets creative F (08-11 year) > 4 GEUP
Juniors (Creative) (0)
K-JA - Juniors creative M (12-17 year) > 1. POOM/DAN
K-JB - Juniors creative F (12-17 year) > 1. POOM/DAN
Seniors (Creative) (0)
K-A - Seniors creative M (>18 year) > 1. POOM/DAN
K-B - Seniors creative F (>18 year) > 1. POOM/DAN
Creative pair (0)
K-D1 - Creative pair 1 (12-17 year) > 1. POOM/DAN
K-D2 - Creative pair 2 (>18 year) > 1. POOM/DAN
Creative team (0)
K-T - Creative team (>12 year.) > 1 POOM/DAN