Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO OŠ KARLOVAČKE ŽUPANIJE (šk. god: 2012/2013)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DUGA RESA
Ogulin
OŠ Banija
OŠ Barilović
OŠ Braca Seljan
OŠ Draganić
OŠ Dragojla Jarnjević
OŠ Dubovac
OŠ Generalski Stol
OŠ Grabrik
OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
OŠ Kamanje
OŠ Krnjak
OŠ Mahično
OŠ Netretić
OŠ Novigrad na Dobri
OŠ Rečica
OŠ Skakavac
OŠ Švarča
OŠ Turanj
OŠ Vojnić
Ozalj
RAKOVICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Učenici (1-4 raz.)-30
Učenici (1-4 raz.)-33
Učenici (5-8 raz.)-41
Učenici (5-8 raz.)-49
Učenici (5-8 raz.)-57
Učenici (5-8 raz.)-61
Učenici (1-4 raz.)-30
A003
47
4
GORAN LISICA (OGULIN)
54
1
DANIJEL MAGDIC (DJARNJE)
A004
134
7
NIKOLA BRNDARDIĆ (BARILOV)
42
5
FRANKO JOSIP SKOKO (KRNJAK)
A005
121
13
LEO CONJAR (RAKOVIC)
49
1
DAVID ĐAKOVIĆ (SKAKAVA)
A006
84
0
ALDIJAN BALIC (RECICA)
35
0
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
A042
47
3
GORAN LISICA (OGULIN)
134
16
NIKOLA BRNDARDIĆ (BARILOV)
A043
121
7
LEO CONJAR (RAKOVIC)
35
1
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
A088
134
3
NIKOLA BRNDARDIĆ (BARILOV)
121
4
LEO CONJAR (RAKOVIC)
Medalists
1. LEO CONJAR, RAKOVICA
2. NIKOLA BRNDARDIĆ, OŠ Barilović
3. JOSIP BLAŽUN, Ozalj
3. GORAN LISICA, Ogulin
Učenici (1-4 raz.)-33
A007
53
0
DANIJEL BESIC (DJARNJE)
120
0
DENIS BOŽIĆ (RAKOVIC)
100
DOMAGOJ PRPIC (GRABRI1)
40
ANTE BIŠĆAN (OZALJ)
142
ROKO BLAŠKOVIĆ (OŠIGKDR)
A044
120
12
DENIS BOŽIĆ (RAKOVIC)
100
0
DOMAGOJ PRPIC (GRABRI1)
A045
40
5
ANTE BIŠĆAN (OZALJ)
142
11
ROKO BLAŠKOVIĆ (OŠIGKDR)
A089
120
3
DENIS BOŽIĆ (RAKOVIC)
142
8
ROKO BLAŠKOVIĆ (OŠIGKDR)
Medalists
1. ROKO BLAŠKOVIĆ, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
2. DENIS BOŽIĆ, RAKOVICA
3. ANTE BIŠĆAN, Ozalj
3. DOMAGOJ PRPIC, OŠ Grabrik
Učenici (5-8 raz.)-41
A011
123
0
TOMISLAV SABLJAK (RAKOVIC)
58
0
LUKA MAGDIC (DJARNJE)
A012
96
14
ANDREJ LEKIC (SELO)
72
2
KRUNOSLAV STAVLJENIC (TURANJ)
A013
41
0
ALEN FEMBER (OZALJ)
56
0
DOMINIK BUDIMIROVIC (DJARNJE)
146
ANTONIO RUDMAN (OZALJ)
A050
123
1
TOMISLAV SABLJAK (RAKOVIC)
96
4
ANDREJ LEKIC (SELO)
A051
41
1
ALEN FEMBER (OZALJ)
146
2
ANTONIO RUDMAN (OZALJ)
A092
96
4
ANDREJ LEKIC (SELO)
41
0
ALEN FEMBER (OZALJ)
Medalists
1. ANDREJ LEKIC, OŠ Braca Seljan
2. ALEN FEMBER, Ozalj
3. TOMISLAV SABLJAK, RAKOVICA
3. ANTONIO RUDMAN, Ozalj
Učenici (5-8 raz.)-49
A014
59
0
MARIO MAGDIC (DJARNJE)
38
0
MATEO TRŽOK (OZALJ)
135
TIN KATIĆ (OŠGSTOL)
116
GORAN BUNČIĆ (KRNJAK)
37
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
A052
59
0
MARIO MAGDIC (DJARNJE)
135
0
TIN KATIĆ (OŠGSTOL)
A053
116
0
GORAN BUNČIĆ (KRNJAK)
37
0
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
A093
135
7
TIN KATIĆ (OŠGSTOL)
37
0
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
Medalists
1. TIN KATIĆ, OŠ Generalski Stol
2. IVAN ŽIVČIĆ, Ozalj
3. ----
3. GORAN BUNČIĆ, OŠ Krnjak
Učenici (5-8 raz.)-57
A016
29
0
BRUNO GRDOŠIĆ (OŠ DRA)
36
0
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
124
MARIJAN SABLJAK (RAKOVIC)
33
LUKA MUTAK (MAHIČNO)
113
BRUNO RAHIJA (NETRETI)
A056
36
5
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
124
1
MARIJAN SABLJAK (RAKOVIC)
A057
33
5
LUKA MUTAK (MAHIČNO)
113
7
BRUNO RAHIJA (NETRETI)
A095
36
0
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
113
0
BRUNO RAHIJA (NETRETI)
Medalists
1. ANTONIO JELENČIĆ, Ozalj
2. BRUNO RAHIJA, OŠ Netretić
3. MARIJAN SABLJAK, RAKOVICA
3. LUKA MUTAK, OŠ Mahično
Učenici (5-8 raz.)-61
A017
68
0
MATIJA CEROVAC (DUBOVAC)
3
0
LUKA KOLAR (KAMANJE)
28
LEON BILJAN (OŠ DRA)
62
SLAVKO SAVKOVIC (DJARNJE)
39
PATRIK CIPRIJANOVIĆ (OZALJ)
A058
3
0
LUKA KOLAR (KAMANJE)
28
0
LEON BILJAN (OŠ DRA)
A059
62
0
SLAVKO SAVKOVIC (DJARNJE)
39
0
PATRIK CIPRIJANOVIĆ (OZALJ)
A096
3
1
LUKA KOLAR (KAMANJE)
39
7
PATRIK CIPRIJANOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. PATRIK CIPRIJANOVIĆ, Ozalj
2. LUKA KOLAR, OŠ Kamanje
3. ----
3. ----