Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
PRVENSTVO OŠ KARLOVAČKE ŽUPANIJE (šk. god: 2012/2013)
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
DUGA RESA
Ogulin
OŠ Banija
OŠ Barilović
OŠ Braca Seljan
OŠ Draganić
OŠ Dragojla Jarnjević
OŠ Dubovac
OŠ Generalski Stol
OŠ Grabrik
OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
OŠ Kamanje
OŠ Krnjak
OŠ Mahično
OŠ Netretić
OŠ Novigrad na Dobri
OŠ Rečica
OŠ Skakavac
OŠ Švarča
OŠ Turanj
OŠ Vojnić
Ozalj
RAKOVICA
TEŽA/LETO
Učenici (1-4 raz.)-24
Učenice (1-4 raz.)-33
Učenice (1-4 raz.)-43
Učenice (1-4 raz.)-51
Učenice (5-8 raz.)-41
Učenici (1-4 raz.)-24
A001
50
1
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
112
1
LUKA BUNETA (GRABRI1)
93
MARKO VULETIC (ŠVARČA)
61
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
83
ANDREJ TUSKAN (TURANJ)
26
RENATO CVITKOVIĆ (NETRETI)
111
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
108
BORNA SALAKOVIĆ (GRABRI1)
71
IVAN KLARIC (TURANJ)
A020
50
0
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
93
0
MARKO VULETIC (ŠVARČA)
A021
61
14
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
83
2
ANDREJ TUSKAN (TURANJ)
A022
26
0
RENATO CVITKOVIĆ (NETRETI)
111
13
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
A023
108
7
BORNA SALAKOVIĆ (GRABRI1)
71
9
IVAN KLARIC (TURANJ)
A064
50
3
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
61
6
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
A065
111
7
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
71
8
IVAN KLARIC (TURANJ)
A099
61
6
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
71
3
IVAN KLARIC (TURANJ)
Dobitniki medalj
1. MIHOVIL SAVOR RADICEVIC, OŠ Dragojla Jarnjević
2. IVAN KLARIC, OŠ Turanj
3. MARTIN ĐAKOVIC, OŠ Skakavac
3. SVEN ANIĆ, OŠ Grabrik
Učenice (1-4 raz.)-33
A029
65
0
LANA GOLUB (DUBOVAC)
90
0
EMA CAR (ŠVARČA)
1
ANA COLARIĆ (KAMANJE)
A080
65
0
LANA GOLUB (DUBOVAC)
1
0
ANA COLARIĆ (KAMANJE)
Dobitniki medalj
1. ANA COLARIĆ, OŠ Kamanje
2. ----
3. ----
3. ----
Učenice (1-4 raz.)-43
A069
74
0
LORA PROTULIPAC (TURANJ)
94
0
TAMARA BRKLJACIC (ŠVARČA)
Dobitniki medalj
1. LORA PROTULIPAC, OŠ Turanj
2. ----
3. ----
3. ----
Učenice (1-4 raz.)-51
A030
137
0
ANA MILJAVAC (OŠIGKDR)
51
0
NIKOLINA ZINAJA (SKAKAVA)
A031
7
0
VERONIKA BILIČIĆ (OŠ DRA)
95
0
KATJA VIDAKOVIĆ (ŠVARČA)
A081
137
15
ANA MILJAVAC (OŠIGKDR)
7
2
VERONIKA BILIČIĆ (OŠ DRA)
Dobitniki medalj
1. ANA MILJAVAC, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
2. VERONIKA BILIČIĆ, OŠ Draganić
3. ----
3. ----
Učenice (5-8 raz.)-41
A074
91
0
MAGDALENA CAR (ŠVARČA)
127
0
TANJA BOSILJEVAC (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. TANJA BOSILJEVAC, DUGA RESA
2. ----
3. ----
3. ----