Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO OŠ KARLOVAČKE ŽUPANIJE (šk. god: 2012/2013)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DUGA RESA
Ogulin
OŠ Banija
OŠ Barilović
OŠ Braca Seljan
OŠ Draganić
OŠ Dragojla Jarnjević
OŠ Dubovac
OŠ Generalski Stol
OŠ Grabrik
OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
OŠ Kamanje
OŠ Krnjak
OŠ Mahično
OŠ Netretić
OŠ Novigrad na Dobri
OŠ Rečica
OŠ Skakavac
OŠ Švarča
OŠ Turanj
OŠ Vojnić
Ozalj
RAKOVICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Učenici (1-4 raz.)-24
Učenici (1-4 raz.)-27
Učenici (1-4 raz.)-30
Učenici (1-4 raz.)-33
Učenici (5-8 raz.)-41
Učenici (5-8 raz.)-45
Učenici (5-8 raz.)-49
Učenici (5-8 raz.)-61
Učenice (5-8 raz.)-37
Učenice (5-8 raz.)-59
Učenici (1-4 raz.)-24
A001
50
1
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
112
1
LUKA BUNETA (GRABRI1)
93
MARKO VULETIC (ŠVARČA)
61
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
83
ANDREJ TUSKAN (TURANJ)
26
RENATO CVITKOVIĆ (NETRETI)
111
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
108
BORNA SALAKOVIĆ (GRABRI1)
71
IVAN KLARIC (TURANJ)
A020
50
0
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
93
0
MARKO VULETIC (ŠVARČA)
A021
61
14
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
83
2
ANDREJ TUSKAN (TURANJ)
A022
26
0
RENATO CVITKOVIĆ (NETRETI)
111
13
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
A023
108
7
BORNA SALAKOVIĆ (GRABRI1)
71
9
IVAN KLARIC (TURANJ)
A064
50
3
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
61
6
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
A065
111
7
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
71
8
IVAN KLARIC (TURANJ)
A099
61
6
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
71
3
IVAN KLARIC (TURANJ)
Medalists
1. MIHOVIL SAVOR RADICEVIC, OŠ Dragojla Jarnjević
2. IVAN KLARIC, OŠ Turanj
3. MARTIN ĐAKOVIC, OŠ Skakavac
3. SVEN ANIĆ, OŠ Grabrik
Učenici (1-4 raz.)-27
A002
82
3
SANDRO TUSKAN (TURANJ)
119
2
DOMINIK MALKOČ (RAKOVIC)
115
MAURO BAUER (DJARNJE)
70
SASA MISLJENOVIC (DUBOVAC)
34
STEFAN SOLAK (KRNJAK)
A040
82
0
SANDRO TUSKAN (TURANJ)
115
0
MAURO BAUER (DJARNJE)
A041
70
0
SASA MISLJENOVIC (DUBOVAC)
34
0
STEFAN SOLAK (KRNJAK)
A087
82
0
SANDRO TUSKAN (TURANJ)
70
6
SASA MISLJENOVIC (DUBOVAC)
Medalists
1. SASA MISLJENOVIC, OŠ Dubovac
2. SANDRO TUSKAN, OŠ Turanj
3. ----
3. MAURO BAUER, OŠ Dragojla Jarnjević
Učenici (1-4 raz.)-30
A003
47
4
GORAN LISICA (OGULIN)
54
1
DANIJEL MAGDIC (DJARNJE)
A004
134
7
NIKOLA BRNDARDIĆ (BARILOV)
42
5
FRANKO JOSIP SKOKO (KRNJAK)
A005
121
13
LEO CONJAR (RAKOVIC)
49
1
DAVID ĐAKOVIĆ (SKAKAVA)
A006
84
0
ALDIJAN BALIC (RECICA)
35
0
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
A042
47
3
GORAN LISICA (OGULIN)
134
16
NIKOLA BRNDARDIĆ (BARILOV)
A043
121
7
LEO CONJAR (RAKOVIC)
35
1
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
A088
134
3
NIKOLA BRNDARDIĆ (BARILOV)
121
4
LEO CONJAR (RAKOVIC)
Medalists
1. LEO CONJAR, RAKOVICA
2. NIKOLA BRNDARDIĆ, OŠ Barilović
3. JOSIP BLAŽUN, Ozalj
3. GORAN LISICA, Ogulin
Učenici (1-4 raz.)-33
A007
53
0
DANIJEL BESIC (DJARNJE)
120
0
DENIS BOŽIĆ (RAKOVIC)
100
DOMAGOJ PRPIC (GRABRI1)
40
ANTE BIŠĆAN (OZALJ)
142
ROKO BLAŠKOVIĆ (OŠIGKDR)
A044
120
12
DENIS BOŽIĆ (RAKOVIC)
100
0
DOMAGOJ PRPIC (GRABRI1)
A045
40
5
ANTE BIŠĆAN (OZALJ)
142
11
ROKO BLAŠKOVIĆ (OŠIGKDR)
A089
120
3
DENIS BOŽIĆ (RAKOVIC)
142
8
ROKO BLAŠKOVIĆ (OŠIGKDR)
Medalists
1. ROKO BLAŠKOVIĆ, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
2. DENIS BOŽIĆ, RAKOVICA
3. ANTE BIŠĆAN, Ozalj
3. DOMAGOJ PRPIC, OŠ Grabrik
Učenici (5-8 raz.)-41
A011
123
0
TOMISLAV SABLJAK (RAKOVIC)
58
0
LUKA MAGDIC (DJARNJE)
A012
96
14
ANDREJ LEKIC (SELO)
72
2
KRUNOSLAV STAVLJENIC (TURANJ)
A013
41
0
ALEN FEMBER (OZALJ)
56
0
DOMINIK BUDIMIROVIC (DJARNJE)
146
ANTONIO RUDMAN (OZALJ)
A050
123
1
TOMISLAV SABLJAK (RAKOVIC)
96
4
ANDREJ LEKIC (SELO)
A051
41
1
ALEN FEMBER (OZALJ)
146
2
ANTONIO RUDMAN (OZALJ)
A092
96
4
ANDREJ LEKIC (SELO)
41
0
ALEN FEMBER (OZALJ)
Medalists
1. ANDREJ LEKIC, OŠ Braca Seljan
2. ALEN FEMBER, Ozalj
3. TOMISLAV SABLJAK, RAKOVICA
3. ANTONIO RUDMAN, Ozalj
Učenici (5-8 raz.)-45
A072
57
0
DARKO TOMICIC (DJARNJE)
85
0
BORNA ZLATARIC (RECICA)
Medalists
1. DARKO TOMICIC, OŠ Dragojla Jarnjević
2. ----
3. ----
3. ----
Učenici (5-8 raz.)-49
A014
59
0
MARIO MAGDIC (DJARNJE)
38
0
MATEO TRŽOK (OZALJ)
135
TIN KATIĆ (OŠGSTOL)
116
GORAN BUNČIĆ (KRNJAK)
37
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
A052
59
0
MARIO MAGDIC (DJARNJE)
135
0
TIN KATIĆ (OŠGSTOL)
A053
116
0
GORAN BUNČIĆ (KRNJAK)
37
0
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
A093
135
7
TIN KATIĆ (OŠGSTOL)
37
0
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
Medalists
1. TIN KATIĆ, OŠ Generalski Stol
2. IVAN ŽIVČIĆ, Ozalj
3. ----
3. GORAN BUNČIĆ, OŠ Krnjak
Učenici (5-8 raz.)-61
A017
68
0
MATIJA CEROVAC (DUBOVAC)
3
0
LUKA KOLAR (KAMANJE)
28
LEON BILJAN (OŠ DRA)
62
SLAVKO SAVKOVIC (DJARNJE)
39
PATRIK CIPRIJANOVIĆ (OZALJ)
A058
3
0
LUKA KOLAR (KAMANJE)
28
0
LEON BILJAN (OŠ DRA)
A059
62
0
SLAVKO SAVKOVIC (DJARNJE)
39
0
PATRIK CIPRIJANOVIĆ (OZALJ)
A096
3
1
LUKA KOLAR (KAMANJE)
39
7
PATRIK CIPRIJANOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. PATRIK CIPRIJANOVIĆ, Ozalj
2. LUKA KOLAR, OŠ Kamanje
3. ----
3. ----
Učenice (5-8 raz.)-37
A034
60
1
MARTA SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
30
2
ANAMARIJA ČAĐAVĆAN (OŠ DRA)
A035
81
0
PAULA TUSKAN (TURANJ)
126
0
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
A083
30
0
ANAMARIJA ČAĐAVĆAN (OŠ DRA)
126
2
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. ANAMARIJA ČAĐAVĆAN, OŠ Draganić
3. ----
3. MARTA SAVOR RADICEVIC, OŠ Dragojla Jarnjević
Učenice (5-8 raz.)-59
A038
106
0
ANAMARIA METULJ (DUBOVAC)
63
0
TARA PAJIC (DJARNJE)
A039
64
0
TEA PEJAZIC (DJARNJE)
98
0
PAULA LEKIC (SELO)
A086
106
2
ANAMARIA METULJ (DUBOVAC)
98
9
PAULA LEKIC (SELO)
Medalists
1. PAULA LEKIC, OŠ Braca Seljan
2. ANAMARIA METULJ, OŠ Dubovac
3. ----
3. ----