Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO OŠ KARLOVAČKE ŽUPANIJE (šk. god: 2012/2013)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DUGA RESA
Ogulin
OŠ Banija
OŠ Barilović
OŠ Braca Seljan
OŠ Draganić
OŠ Dragojla Jarnjević
OŠ Dubovac
OŠ Generalski Stol
OŠ Grabrik
OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
OŠ Kamanje
OŠ Krnjak
OŠ Mahično
OŠ Netretić
OŠ Novigrad na Dobri
OŠ Rečica
OŠ Skakavac
OŠ Švarča
OŠ Turanj
OŠ Vojnić
Ozalj
RAKOVICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Učenici (1-4 raz.)-24
Učenici (1-4 raz.)-30
Učenice (1-4 raz.)-51
Učenici (5-8 raz.)+65
Učenici (1-4 raz.)-24
A001
50
1
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
112
1
LUKA BUNETA (GRABRI1)
93
MARKO VULETIC (ŠVARČA)
61
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
83
ANDREJ TUSKAN (TURANJ)
26
RENATO CVITKOVIĆ (NETRETI)
111
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
108
BORNA SALAKOVIĆ (GRABRI1)
71
IVAN KLARIC (TURANJ)
A020
50
0
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
93
0
MARKO VULETIC (ŠVARČA)
A021
61
14
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
83
2
ANDREJ TUSKAN (TURANJ)
A022
26
0
RENATO CVITKOVIĆ (NETRETI)
111
13
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
A023
108
7
BORNA SALAKOVIĆ (GRABRI1)
71
9
IVAN KLARIC (TURANJ)
A064
50
3
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
61
6
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
A065
111
7
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
71
8
IVAN KLARIC (TURANJ)
A099
61
6
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
71
3
IVAN KLARIC (TURANJ)
Medalists
1. MIHOVIL SAVOR RADICEVIC, OŠ Dragojla Jarnjević
2. IVAN KLARIC, OŠ Turanj
3. MARTIN ĐAKOVIC, OŠ Skakavac
3. SVEN ANIĆ, OŠ Grabrik
Učenici (1-4 raz.)-30
A003
47
4
GORAN LISICA (OGULIN)
54
1
DANIJEL MAGDIC (DJARNJE)
A004
134
7
NIKOLA BRNDARDIĆ (BARILOV)
42
5
FRANKO JOSIP SKOKO (KRNJAK)
A005
121
13
LEO CONJAR (RAKOVIC)
49
1
DAVID ĐAKOVIĆ (SKAKAVA)
A006
84
0
ALDIJAN BALIC (RECICA)
35
0
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
A042
47
3
GORAN LISICA (OGULIN)
134
16
NIKOLA BRNDARDIĆ (BARILOV)
A043
121
7
LEO CONJAR (RAKOVIC)
35
1
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
A088
134
3
NIKOLA BRNDARDIĆ (BARILOV)
121
4
LEO CONJAR (RAKOVIC)
Medalists
1. LEO CONJAR, RAKOVICA
2. NIKOLA BRNDARDIĆ, OŠ Barilović
3. JOSIP BLAŽUN, Ozalj
3. GORAN LISICA, Ogulin
Učenice (1-4 raz.)-51
A030
137
0
ANA MILJAVAC (OŠIGKDR)
51
0
NIKOLINA ZINAJA (SKAKAVA)
A031
7
0
VERONIKA BILIČIĆ (OŠ DRA)
95
0
KATJA VIDAKOVIĆ (ŠVARČA)
A081
137
15
ANA MILJAVAC (OŠIGKDR)
7
2
VERONIKA BILIČIĆ (OŠ DRA)
Medalists
1. ANA MILJAVAC, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
2. VERONIKA BILIČIĆ, OŠ Draganić
3. ----
3. ----
Učenici (5-8 raz.)+65
A018
19
0
IGOR KOZINA (VOJNIĆ)
52
0
VLADIMIR ZINAJA (SKAKAVA)
129
IVAN LUKETIĆ (TKDDRHR)
31
DOMINIK JURČIĆ (OŠ DRA)
18
DEJAN BIJELIĆ (VOJNIĆ)
A060
19
8
IGOR KOZINA (VOJNIĆ)
129
0
IVAN LUKETIĆ (TKDDRHR)
A061
31
1
DOMINIK JURČIĆ (OŠ DRA)
18
10
DEJAN BIJELIĆ (VOJNIĆ)
A097
19
0
IGOR KOZINA (VOJNIĆ)
18
0
DEJAN BIJELIĆ (VOJNIĆ)
Medalists
1. IGOR KOZINA, OŠ Vojnić
2. DEJAN BIJELIĆ, OŠ Vojnić
3. IVAN LUKETIĆ, DUGA RESA
3. DOMINIK JURČIĆ, OŠ Draganić