Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
PRVENSTVO OŠ KARLOVAČKE ŽUPANIJE (šk. god: 2012/2013)
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
DUGA RESA
Ogulin
OŠ Banija
OŠ Barilović
OŠ Braca Seljan
OŠ Draganić
OŠ Dragojla Jarnjević
OŠ Dubovac
OŠ Generalski Stol
OŠ Grabrik
OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
OŠ Kamanje
OŠ Krnjak
OŠ Mahično
OŠ Netretić
OŠ Novigrad na Dobri
OŠ Rečica
OŠ Skakavac
OŠ Švarča
OŠ Turanj
OŠ Vojnić
Ozalj
RAKOVICA
TEŽA/LETO
Učenici (1-4 raz.)-24
Učenici (1-4 raz.)-33
Učenici (1-4 raz.)-36
Učenici (1-4 raz.)-39
Učenici (1-4 raz.)+51
Učenice (1-4 raz.)-30
Učenici (5-8 raz.)-33
Učenici (5-8 raz.)-53
Učenici (1-4 raz.)-24
A001
50
1
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
112
1
LUKA BUNETA (GRABRI1)
93
MARKO VULETIC (ŠVARČA)
61
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
83
ANDREJ TUSKAN (TURANJ)
26
RENATO CVITKOVIĆ (NETRETI)
111
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
108
BORNA SALAKOVIĆ (GRABRI1)
71
IVAN KLARIC (TURANJ)
A020
50
0
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
93
0
MARKO VULETIC (ŠVARČA)
A021
61
14
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
83
2
ANDREJ TUSKAN (TURANJ)
A022
26
0
RENATO CVITKOVIĆ (NETRETI)
111
13
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
A023
108
7
BORNA SALAKOVIĆ (GRABRI1)
71
9
IVAN KLARIC (TURANJ)
A064
50
3
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
61
6
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
A065
111
7
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
71
8
IVAN KLARIC (TURANJ)
A099
61
6
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
71
3
IVAN KLARIC (TURANJ)
Dobitniki medalj
1. MIHOVIL SAVOR RADICEVIC, OŠ Dragojla Jarnjević
2. IVAN KLARIC, OŠ Turanj
3. MARTIN ĐAKOVIC, OŠ Skakavac
3. SVEN ANIĆ, OŠ Grabrik
Učenici (1-4 raz.)-33
A007
53
0
DANIJEL BESIC (DJARNJE)
120
0
DENIS BOŽIĆ (RAKOVIC)
100
DOMAGOJ PRPIC (GRABRI1)
40
ANTE BIŠĆAN (OZALJ)
142
ROKO BLAŠKOVIĆ (OŠIGKDR)
A044
120
12
DENIS BOŽIĆ (RAKOVIC)
100
0
DOMAGOJ PRPIC (GRABRI1)
A045
40
5
ANTE BIŠĆAN (OZALJ)
142
11
ROKO BLAŠKOVIĆ (OŠIGKDR)
A089
120
3
DENIS BOŽIĆ (RAKOVIC)
142
8
ROKO BLAŠKOVIĆ (OŠIGKDR)
Dobitniki medalj
1. ROKO BLAŠKOVIĆ, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
2. DENIS BOŽIĆ, RAKOVICA
3. ANTE BIŠĆAN, Ozalj
3. DOMAGOJ PRPIC, OŠ Grabrik
Učenici (1-4 raz.)-36
A024
23
0
TOMISLAV BLAŽEVIĆ (VOJNIĆ)
78
0
MATEO KEZIC (TURANJ)
A025
88
0
MATIJA MISKOVIC (BANIJA)
103
0
NIKO RATKOVIC (GRABRI1)
A076
78
0
MATEO KEZIC (TURANJ)
103
0
NIKO RATKOVIC (GRABRI1)
Dobitniki medalj
1. MATEO KEZIC, OŠ Turanj
2. ----
3. ----
3. ----
Učenici (1-4 raz.)-39
A008
102
0
JAKOV DOLEČEK (GRABRI1)
128
0
ANTE PETRUNIĆ (TKDDRHR)
139
EDI ŠLAT (OŠIGKDR)
A009
136
0
MARIN VRATARIĆ (OŠIGKDR)
133
0
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
15
STEVAN ČORAK (KRNJAK)
A046
128
2
ANTE PETRUNIĆ (TKDDRHR)
139
3
EDI ŠLAT (OŠIGKDR)
A047
136
0
MARIN VRATARIĆ (OŠIGKDR)
15
0
STEVAN ČORAK (KRNJAK)
A090
139
5
EDI ŠLAT (OŠIGKDR)
136
12
MARIN VRATARIĆ (OŠIGKDR)
Dobitniki medalj
1. MARIN VRATARIĆ, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
2. EDI ŠLAT, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
3. ----
3. ANTE PETRUNIĆ, DUGA RESA
Učenici (1-4 raz.)+51
A010
25
0
JOSIP VULJANIĆ (NETRETI)
99
0
DOMAGOJ KOVACIC (GRABRI1)
67
MATEJ VUKOSIC (DUBOVAC)
122
LUKA SABLJAK (RAKOVIC)
110
DAVOR RADUSINOVIĆ (GRABRI1)
A048
25
0
JOSIP VULJANIĆ (NETRETI)
67
0
MATEJ VUKOSIC (DUBOVAC)
A049
122
0
LUKA SABLJAK (RAKOVIC)
110
0
DAVOR RADUSINOVIĆ (GRABRI1)
A091
67
0
MATEJ VUKOSIC (DUBOVAC)
122
0
LUKA SABLJAK (RAKOVIC)
Dobitniki medalj
1. LUKA SABLJAK, RAKOVICA
2. MATEJ VUKOSIC, OŠ Dubovac
3. ----
3. ----
Učenice (1-4 raz.)-30
A067
87
0
MAJA MIKSIC (BANIJA)
104
0
PETRA FANFANI (GRABRI1)
Dobitniki medalj
1. MAJA MIKSIC, OŠ Banija
2. ----
3. ----
3. ----
Učenici (5-8 raz.)-33
12
MARIO MUTAK (MAHIČNO)
97
HRVOJE GRCIC (SELO)
A033
48
3
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
117
0
NEVIO SVILIČIĆ (GRABRI1)
147
FRANKO JOSIP SKOKO (KRNJAK)
A032
12
8
MARIO MUTAK (MAHIČNO)
97
14
HRVOJE GRCIC (SELO)
A050A
48
5
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
147
2
FRANKO JOSIP SKOKO (KRNJAK)
A082
97
3
HRVOJE GRCIC (SELO)
48
2
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Dobitniki medalj
1. HRVOJE GRCIC, OŠ Braca Seljan
2. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. MARIO MUTAK, OŠ Mahično
3. FRANKO JOSIP SKOKO, OŠ Krnjak
Učenici (5-8 raz.)-53
A
17
11
ARIJAN JELENOVIĆ (VOJNIĆ)
32
5
FILIP RUPČIĆ (OŠ DRA)
A
125
1
LEO SABLJAK (RAKOVIC)
109
2
DAVID RAKUŠA (GRABRI1)
A
17
0
ARIJAN JELENOVIĆ (VOJNIĆ)
109
0
DAVID RAKUŠA (GRABRI1)
Dobitniki medalj
1. DAVID RAKUŠA, OŠ Grabrik
2. ARIJAN JELENOVIĆ, OŠ Vojnić
3. LEO SABLJAK, RAKOVICA
3. FILIP RUPČIĆ, OŠ Draganić