Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
PRVENSTVO OŠ KARLOVAČKE ŽUPANIJE (šk. god: 2012/2013)
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DUGA RESA
Ogulin
OŠ Banija
OŠ Barilović
OŠ Braca Seljan
OŠ Draganić
OŠ Dragojla Jarnjević
OŠ Dubovac
OŠ Generalski Stol
OŠ Grabrik
OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
OŠ Kamanje
OŠ Krnjak
OŠ Mahično
OŠ Netretić
OŠ Novigrad na Dobri
OŠ Rečica
OŠ Skakavac
OŠ Švarča
OŠ Turanj
OŠ Vojnić
Ozalj
RAKOVICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Students (1-4 grade) (male)-33
Students (1-4 grade) (male)-39
Students (1-4 grade) (male)-43
Students (1-4 grade) (male)-47
Mlađe kadetkinje -36
Students (5-8 grade) (female)-51
Students (5-8 grade) (female)-55
Students (1-4 grade) (male)-33
A007
53
0
DANIJEL BESIC (DJARNJE)
120
0
DENIS BOŽIĆ (RAKOVIC)
100
DOMAGOJ PRPIC (GRABRI1)
40
ANTE BIŠĆAN (OZALJ)
142
ROKO BLAŠKOVIĆ (OŠIGKDR)
A044
120
12
DENIS BOŽIĆ (RAKOVIC)
100
0
DOMAGOJ PRPIC (GRABRI1)
A045
40
5
ANTE BIŠĆAN (OZALJ)
142
11
ROKO BLAŠKOVIĆ (OŠIGKDR)
A089
120
3
DENIS BOŽIĆ (RAKOVIC)
142
8
ROKO BLAŠKOVIĆ (OŠIGKDR)
Medalists
1. ROKO BLAŠKOVIĆ, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
2. DENIS BOŽIĆ, RAKOVICA
3. ANTE BIŠĆAN, Ozalj
3. DOMAGOJ PRPIC, OŠ Grabrik
Students (1-4 grade) (male)-39
A008
102
0
JAKOV DOLEČEK (GRABRI1)
128
0
ANTE PETRUNIĆ (TKDDRHR)
139
EDI ŠLAT (OŠIGKDR)
A009
136
0
MARIN VRATARIĆ (OŠIGKDR)
133
0
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
15
STEVAN ČORAK (KRNJAK)
A046
128
2
ANTE PETRUNIĆ (TKDDRHR)
139
3
EDI ŠLAT (OŠIGKDR)
A047
136
0
MARIN VRATARIĆ (OŠIGKDR)
15
0
STEVAN ČORAK (KRNJAK)
A090
139
5
EDI ŠLAT (OŠIGKDR)
136
12
MARIN VRATARIĆ (OŠIGKDR)
Medalists
1. MARIN VRATARIĆ, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
2. EDI ŠLAT, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
3. ----
3. ANTE PETRUNIĆ, DUGA RESA
Students (1-4 grade) (male)-43
A026
143
0
LUKA ŠKARJAK (OŠIGKDR)
14
0
DEJAN MANDIĆ (KRNJAK)
79
LEONARDO STEPIC (TURANJ)
A077
14
8
DEJAN MANDIĆ (KRNJAK)
79
2
LEONARDO STEPIC (TURANJ)
Medalists
1. DEJAN MANDIĆ, OŠ Krnjak
2. LEONARDO STEPIC, OŠ Turanj
3. ----
3. ----
Students (1-4 grade) (male)-47
A027
132
6
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
138
7
EUGEN ŠLAT (OŠIGKDR)
144
BRUNO BURSIĆ (OŠND)
A078
138
3
EUGEN ŠLAT (OŠIGKDR)
144
4
BRUNO BURSIĆ (OŠND)
Medalists
1. BRUNO BURSIĆ, OŠ Novigrad na Dobri
2. EUGEN ŠLAT, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
3. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
A030
137
0
ANA MILJAVAC (OŠIGKDR)
51
0
NIKOLINA ZINAJA (SKAKAVA)
A031
7
0
VERONIKA BILIČIĆ (OŠ DRA)
95
0
KATJA VIDAKOVIĆ (ŠVARČA)
A081
137
15
ANA MILJAVAC (OŠIGKDR)
7
2
VERONIKA BILIČIĆ (OŠ DRA)
Medalists
1. ANA MILJAVAC, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
2. VERONIKA BILIČIĆ, OŠ Draganić
3. ----
3. ----
Students (5-8 grade) (female)-51
A037
131
4
MIHAELA FUDURIĆ (TKDDRHR)
140
3
MATEJA KASUNIĆ (OŠIGKDR)
145
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
A085
131
6
MIHAELA FUDURIĆ (TKDDRHR)
145
7
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. MIHAELA FUDURIĆ, DUGA RESA
3. MATEJA KASUNIĆ, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
3. ----
Students (5-8 grade) (female)-55
A
141
0
LORA RADINOVIĆ (OŠIGKDR)
20
1
LENA PRUGINIĆ (VOJNIĆ)
Medalists
1. LENA PRUGINIĆ, OŠ Vojnić
2. LORA RADINOVIĆ, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
3. LORA RADINOVIĆ, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
3. ----