Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
PRVENSTVO OŠ KARLOVAČKE ŽUPANIJE (šk. god: 2012/2013)
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DUGA RESA
Ogulin
OŠ Banija
OŠ Barilović
OŠ Braca Seljan
OŠ Draganić
OŠ Dragojla Jarnjević
OŠ Dubovac
OŠ Generalski Stol
OŠ Grabrik
OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
OŠ Kamanje
OŠ Krnjak
OŠ Mahično
OŠ Netretić
OŠ Novigrad na Dobri
OŠ Rečica
OŠ Skakavac
OŠ Švarča
OŠ Turanj
OŠ Vojnić
Ozalj
RAKOVICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Students (1-4 grade) (male)-30
Students (1-4 grade) (female)-24
Students (1-4 grade) (female)-27
Students (1-4 grade) (female)-36
Mlađe kadetkinje -51
Students (5-8 grade) (male)-37
Students (5-8 grade) (female)-51
Students (1-4 grade) (male)-30
A003
47
4
GORAN LISICA (OGULIN)
54
1
DANIJEL MAGDIC (DJARNJE)
A004
134
7
NIKOLA BRNDARDIĆ (BARILOV)
42
5
FRANKO JOSIP SKOKO (KRNJAK)
A005
121
13
LEO CONJAR (RAKOVIC)
49
1
DAVID ĐAKOVIĆ (SKAKAVA)
A006
84
0
ALDIJAN BALIC (RECICA)
35
0
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
A042
47
3
GORAN LISICA (OGULIN)
134
16
NIKOLA BRNDARDIĆ (BARILOV)
A043
121
7
LEO CONJAR (RAKOVIC)
35
1
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
A088
134
3
NIKOLA BRNDARDIĆ (BARILOV)
121
4
LEO CONJAR (RAKOVIC)
Medalists
1. LEO CONJAR, RAKOVICA
2. NIKOLA BRNDARDIĆ, OŠ Barilović
3. JOSIP BLAŽUN, Ozalj
3. GORAN LISICA, Ogulin
Students (1-4 grade) (female)-24
A
46
6
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
16
3
ŽELJANA MANDIĆ (KRNJAK)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. ŽELJANA MANDIĆ, OŠ Krnjak
3. ŽELJANA MANDIĆ, OŠ Krnjak
3. ----
Students (1-4 grade) (female)-27
A066
77
0
MARTINA EPET (TURANJ)
44
0
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. ----
3. ----
3. ----
Students (1-4 grade) (female)-36
A068
69
12
SARA MISLJENOVIC (DUBOVAC)
45
0
ISABELA LUKETIĆ (OGULIN)
Medalists
1. SARA MISLJENOVIC, OŠ Dubovac
2. ISABELA LUKETIĆ, Ogulin
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -51
12
MARIO MUTAK (MAHIČNO)
97
HRVOJE GRCIC (SELO)
A033
48
3
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
117
0
NEVIO SVILIČIĆ (GRABRI1)
147
FRANKO JOSIP SKOKO (KRNJAK)
A032
12
8
MARIO MUTAK (MAHIČNO)
97
14
HRVOJE GRCIC (SELO)
A050A
48
5
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
147
2
FRANKO JOSIP SKOKO (KRNJAK)
A082
97
3
HRVOJE GRCIC (SELO)
48
2
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Medalists
1. HRVOJE GRCIC, OŠ Braca Seljan
2. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. MARIO MUTAK, OŠ Mahično
3. FRANKO JOSIP SKOKO, OŠ Krnjak
Students (5-8 grade) (male)-37
A071
43
1
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
13
0
STJEPAN MLAČAK (MAHIČNO)
Medalists
1. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
2. STJEPAN MLAČAK, OŠ Mahično
3. ----
3. ----
Students (5-8 grade) (female)-51
A037
131
4
MIHAELA FUDURIĆ (TKDDRHR)
140
3
MATEJA KASUNIĆ (OŠIGKDR)
145
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
A085
131
6
MIHAELA FUDURIĆ (TKDDRHR)
145
7
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. MIHAELA FUDURIĆ, DUGA RESA
3. MATEJA KASUNIĆ, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
3. ----