Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Slavonije i Baranje 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (muški) - 2004, 2005-1 (2004, 2005)
Kick (muški) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
Kick (muški) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
Kick (muški) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
Kick (muški) - 2004, 2005-1 (2004, 2005)
K001
28
0
IVAN DRGALIĆ (NA)
24
0
NIKO NOGIĆ (NA)
25
DAVID LAZIĆ (NA)
K002
29
0
LUKA PAVLIĆ (NA)
13
0
DOMINIK DAKIĆ (NA)
14
NOA KOLJĐERAJ (NA)
K003
28
0
IVAN DRGALIĆ (NA)
25
0
DAVID LAZIĆ (NA)
K004
13
0
DOMINIK DAKIĆ (NA)
14
0
NOA KOLJĐERAJ (NA)
K005
28
0
IVAN DRGALIĆ (NA)
13
0
DOMINIK DAKIĆ (NA)
Medalists
1. IVAN DRGALIĆ, Taekwondo klub Našice
2. DOMINIK DAKIĆ, Taekwondo klub Našice
3. DAVID LAZIĆ, Taekwondo klub Našice
3. NOA KOLJĐERAJ, Taekwondo klub Našice
Kick (muški) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
K006
83
0
EMANUEL TUFEKOVIĆ (KNVINOG)
42
0
VANJA CIMEŠA (NA)
K007
27
0
LOVRO KNEŽEVIĆ (NA)
11
0
TONI ZAHIROVIĆ (NA)
K008
87
0
MARTIN ČAPO (KNVINOG)
12
0
EDI STIPANOVIĆ (NA)
K009
35
0
NOA ŠTEFIČEK (NA)
10
0
ANTONIO KALMAN (NA)
K010
83
0
EMANUEL TUFEKOVIĆ (KNVINOG)
11
0
TONI ZAHIROVIĆ (NA)
K011
87
0
MARTIN ČAPO (KNVINOG)
10
0
ANTONIO KALMAN (NA)
K012
83
0
EMANUEL TUFEKOVIĆ (KNVINOG)
87
0
MARTIN ČAPO (KNVINOG)
Medalists
1. MARTIN ČAPO, Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
2. EMANUEL TUFEKOVIĆ, Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
3. ANTONIO KALMAN, Taekwondo klub Našice
3. TONI ZAHIROVIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (muški) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
K013
68
0
LEONARDO ĆIPĆIJA (SLATINA)
50
0
LOVRO ČABRAJA (TK BROD)
K014
86
0
LUKA DAMJANOV (KNVINOG)
8
0
FRAN PAVLIĆ (NA)
K015
182
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
184
0
SIMON MARUŠIĆ (OTOK)
81
BORNA ČIKOJEVIĆ (KNVINOG)
K016
67
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
52
0
EDI BEGIĆ (TK BROD)
K017
82
0
DORIAN ILIĆ (KNVINOG)
9
0
PETAR ŠVENDA (NA)
K018
77
0
ANDREJ ZUNDANOVIĆ (KNVINOG)
33
0
NIKOLA TOMAIĆ (NA)
51
BORNA ĐULA (TK BROD)
K019
68
0
LEONARDO ĆIPĆIJA (SLATINA)
86
0
LUKA DAMJANOV (KNVINOG)
K020
182
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
81
0
BORNA ČIKOJEVIĆ (KNVINOG)
K021
67
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
82
0
DORIAN ILIĆ (KNVINOG)
K022
77
0
ANDREJ ZUNDANOVIĆ (KNVINOG)
51
0
BORNA ĐULA (TK BROD)
K023
86
0
LUKA DAMJANOV (KNVINOG)
81
0
BORNA ČIKOJEVIĆ (KNVINOG)
K024
67
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
77
0
ANDREJ ZUNDANOVIĆ (KNVINOG)
K025
81
0
BORNA ČIKOJEVIĆ (KNVINOG)
77
0
ANDREJ ZUNDANOVIĆ (KNVINOG)
Medalists
1. BORNA ČIKOJEVIĆ, Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
2. ANDREJ ZUNDANOVIĆ, Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
3. LUKA DAMJANOV, Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
3. KRISTIJAN KREZNER, Slatina
Kick (muški) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
K026
71
0
MATEJ MARKOVIĆ (SLATINA)
54
0
BARTOL MATAIĆ (TK BROD)
K027
75
0
FRAN BOŠNJAK (SLATINA)
89
0
MATEJ HORVAT (KNVINOG)
K028
70
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
55
0
LOVRO MATAIĆ (TK BROD)
K029
100
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
187
0
LOVRO DŽINIĆ (OTOK)
K030
73
0
VIGGO MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
53
0
DARIO MATANOVIĆ (TK BROD)
K031
98
0
DESPOT CIMBALJEVIĆ (SLATINA)
85
0
LEON BOSJAK (KNVINOG)
K032
74
0
RENE MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
56
0
LUKA ĆOSIĆ (TK BROD)
72
MILAN IVIĆ (SLATINA)
K033
71
0
MATEJ MARKOVIĆ (SLATINA)
89
0
MATEJ HORVAT (KNVINOG)
K034
70
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
100
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
K035
73
0
VIGGO MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
85
0
LEON BOSJAK (KNVINOG)
K036
74
0
RENE MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
72
0
MILAN IVIĆ (SLATINA)
K037
89
0
MATEJ HORVAT (KNVINOG)
70
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
K038
73
0
VIGGO MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
74
0
RENE MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K039
89
0
MATEJ HORVAT (KNVINOG)
73
0
VIGGO MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
Medalists
1. VIGGO MILAŠČEVIĆ, Slatina
2. MATEJ HORVAT, Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
3. RENE MILAŠČEVIĆ, Slatina
3. MARKO BENEŠ, Slatina