Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Slavonije i Baranje 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (ženski) - 2004, 2005-1 (2004, 2005)
Kick (ženski) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
Kick (ženski) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
Kick (ženski) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
Kick (ženski) - 2004, 2005-1 (2004, 2005)
K040
31
0
JULIJA BARIŠIĆ (NA)
142
0
PAULA ŠIMIĆ (NA)
143
ANA GAJIĆ (NA)
K041
31
0
JULIJA BARIŠIĆ (NA)
143
0
ANA GAJIĆ (NA)
Medalists
1. JULIJA BARIŠIĆ, Taekwondo klub Našice
2. ANA GAJIĆ, Taekwondo klub Našice
3. PAULA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
Kick (ženski) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
K042
6
0
MILA BARIŠIĆ (NA)
79
0
ARNALDA LOVAŠ (KNVINOG)
114
EMA CVRKOVIĆ (VK)
K043
6
0
MILA BARIŠIĆ (NA)
114
0
EMA CVRKOVIĆ (VK)
Medalists
1. MILA BARIŠIĆ, Taekwondo klub Našice
2. EMA CVRKOVIĆ, Vinkovci
3. ----
3. ----
Kick (ženski) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
K044
198
0
ISKRA CVEK (SLATINA)
186
0
EMA SABADOŠ (OTOK)
32
IVA GAJIĆ (NA)
113
NIKA SUDAREVIĆ (VK)
137
BARBARA REBROVIĆ (OGRC)
K045
92
0
ANA MARIJA FABIJANAC (SLATINA)
76
0
ANA TUFEKOVIĆ (KNVINOG)
3
IVA RUNJE (NA)
2
TIA MARKS (NA)
179
PETRA ŽDRAVAC (OTOK)
K046
195
0
EVA GAL (SLATINA)
84
0
KARLA MARINOVIĆ (KNVINOG)
26
JANA KOLJĐERAJ (NA)
115
LAURA DEVALD (VK)
181
LEA ILIJEVIĆ (OTOK)
66
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
1
PETRA MOHILA (NA)
4
MARIJA VUČEMILOVIĆ (NA)
180
EMA HAJNAL (OTOK)
K047
198
0
ISKRA CVEK (SLATINA)
32
0
IVA GAJIĆ (NA)
K048
113
0
NIKA SUDAREVIĆ (VK)
137
0
BARBARA REBROVIĆ (OGRC)
K049
92
0
ANA MARIJA FABIJANAC (SLATINA)
3
0
IVA RUNJE (NA)
K050
2
0
TIA MARKS (NA)
179
0
PETRA ŽDRAVAC (OTOK)
K051
84
0
KARLA MARINOVIĆ (KNVINOG)
26
0
JANA KOLJĐERAJ (NA)
K052
115
0
LAURA DEVALD (VK)
181
0
LEA ILIJEVIĆ (OTOK)
K053
66
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
1
0
PETRA MOHILA (NA)
K054
4
0
MARIJA VUČEMILOVIĆ (NA)
180
0
EMA HAJNAL (OTOK)
K055
198
0
ISKRA CVEK (SLATINA)
137
0
BARBARA REBROVIĆ (OGRC)
K056
3
0
IVA RUNJE (NA)
179
0
PETRA ŽDRAVAC (OTOK)
K057
84
0
KARLA MARINOVIĆ (KNVINOG)
115
0
LAURA DEVALD (VK)
K058
66
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
180
0
EMA HAJNAL (OTOK)
K059
137
0
BARBARA REBROVIĆ (OGRC)
179
0
PETRA ŽDRAVAC (OTOK)
K060
84
0
KARLA MARINOVIĆ (KNVINOG)
66
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
K061
137
0
BARBARA REBROVIĆ (OGRC)
84
0
KARLA MARINOVIĆ (KNVINOG)
Medalists
1. KARLA MARINOVIĆ, Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
2. BARBARA REBROVIĆ, OGRC Novska
3. ANA BLJAKAJ, Slatina
3. PETRA ŽDRAVAC, Taekwondo klub OTOK
Kick (ženski) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
K062
34
0
EMA TOMAIĆ (NA)
183
0
MARTINA HAJNAL (OTOK)
K063
116
0
TEA ČAVLINA (VK)
99
0
EMA IVIĆ (SLATINA)
K064
91
0
PATRICIJA ILIĆ (KNVINOG)
101
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
K065
112
0
MIHAELA BARIŠIĆ (VK)
49
0
SARA NAĐ (CRO-COP)
K066
183
0
MARTINA HAJNAL (OTOK)
116
0
TEA ČAVLINA (VK)
K067
101
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
112
0
MIHAELA BARIŠIĆ (VK)
K068
116
0
TEA ČAVLINA (VK)
112
0
MIHAELA BARIŠIĆ (VK)
Medalists
1. TEA ČAVLINA, Vinkovci
2. MIHAELA BARIŠIĆ, Vinkovci
3. MARTINA HAJNAL, Taekwondo klub OTOK
3. STEFANI OSKOMIĆ, Slatina