Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Prvenstvo Slavonije i Baranje 2017
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori
Kick
Vse
NAČIN PRIKAZA
Posamezni rezultati
Rezultati po skupinah
Rezultati po klubu
Vse
Mlađi kadeti
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
NOA VUJICA
Taekwondo klub OTOK
MKAD-M-43
2
2
64
0
64
2.
PERO LOZIĆ
Vinkovci
MKAD-M-27
2
2
69
0
59
3.
DAVID ILIJEVIĆ
Taekwondo klub OTOK
MKAD-M-39
2
2
56
0
44
4.
SVEN SUDIĆ
BROD
MKAD-M-36
2
2
60
0
40
5.
PATRIK KOŽUL
CRO-COP
MKAD-M-30
2
2
49
0
22
6.
FILIP PAVLOVIĆ
Taekwon-do klub "Velika"
MKAD-M-33
2
2
39
0
11
7.
FILIP MILIČEVIĆ
OGRC Novska
MKAD-M-47
1
1
18
0
18
8.
FABIJAN ŠIMUNOVIĆ
OGRC Novska
MKAD-M-33
2
1
43
0
12
9.
LUKA IVANKOVIĆ
BROD
MKAD-M-30
2
1
58
0
6
10.
MANUEL PAVIĆ
Taekwondo klub OTOK
MKAD-M-30
2
1
25
0
-2
11.
EDI STIPANOVIĆ
Taekwondo klub Našice
MKAD-M-36
2
1
69
0
-4
12.
LOVRO VITIĆ
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
MKAD-M-43
2
1
0
0
-42
13.
IVO LOVRIĆ JOVANOVIĆ
Taekwondo klub OTOK
MKAD-M-43
1
0
0
0
0
14.
IVAN MARIJAN
OGRC Novska
MKAD-M-30
1
0
24
0
-8
15.
LUKA VREŠ
Slatina
MKAD-M-33
1
0
14
0
-9
16.
ALEN FAJDIĆ
BROD
MKAD-M-33
1
0
15
0
-14
17.
ALAN ĆURIĆ
BROD
MKAD-M-36
1
0
39
0
-16
18.
MATEJ NOVAČIĆ
Slatina
MKAD-M-30
1
0
6
0
-18
19.
JOSIP LALIĆ
OGRC Novska
MKAD-M-47
1
0
0
0
-18
20.
MARTIN ČAPO
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
MKAD-M-36
1
0
6
0
-20
21.
DARIO JANĐIK
BROD
MKAD-M-39
1
0
11
0
-21
22.
ANTE JUKIĆ
BROD
MKAD-M-27
1
0
8
0
-21
23.
TONI ZAHIROVIĆ
Taekwondo klub Našice
MKAD-M-43
1
0
0
0
-22
24.
ANTONIO KALMAN
Taekwondo klub Našice
MKAD-M-39
1
0
1
0
-23
25.
NOA MUŠTRAN
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
MKAD-M-27
1
0
2
0
-38
Mlađe kadetkinje
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
STELA JOZIĆ
Taekwondo klub OTOK
MKAD-Ž-43
2
2
58
0
58
2.
VALENTINA PLAŠĆ
Vinkovci
MKAD-Ž-47
2
2
80
0
57
3.
KARLA ČENGIĆ
Taekwondo klub OTOK
MKAD-Ž-36
2
2
37
0
32
4.
LANA ZNAHOR
Taekwondo klub OTOK
MKAD-Ž-27
2
2
23
0
17
5.
TENA DEKANIĆ
Vinkovci
MKAD-Ž-30
1
1
29
0
21
6.
PAULA ŠIMIĆ
Taekwondo klub Našice
MKAD-Ž-39
1
1
8
0
4
7.
NORA VERNER
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
MKAD-Ž-27
2
1
22
0
11
8.
EMA PAP
Taekwondo klub OTOK
MKAD-Ž-47
2
1
38
0
-16
9.
NIKA FILKOVIĆ
Slatina
MKAD-Ž-39
1
0
4
0
-4
10.
EVA GAL
Slatina
MKAD-Ž-27
1
0
6
0
-8
11.
UMA MILAŠČEVIĆ
Slatina
MKAD-Ž-36
1
0
3
0
-9
12.
IVANA TADIĆ
Taekwondo klub OTOK
MKAD-Ž-47
1
0
12
0
-20
13.
IVA RUNJE
Taekwondo klub Našice
MKAD-Ž-27
1
0
2
0
-20
14.
MARTINA URSA
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
MKAD-Ž-43
1
0
0
0
-20
15.
IVANA JOZIĆ
Taekwondo klub OTOK
MKAD-Ž-30
1
0
8
0
-21
16.
ANA JOSIPOVIĆ
BROD
MKAD-Ž-47
1
0
6
0
-21
17.
ISKRA CVEK
Slatina
MKAD-Ž-36
1
0
2
0
-23
18.
ANJA RADULOVIĆ
Slatina
MKAD-Ž-43
1
0
0
0
-38
Kadeti A
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
FILIP ZAHIROVIĆ
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
KAD-A-M-41
2
2
13
0
11
2.
BRANIMIR KUVEŽDIĆ
Taekwondo klub OTOK
KAD-A-M-49
1
1
22
0
19
3.
HRVOJE JOZIĆ
Taekwondo klub OTOK
KAD-A-M-61
1
1
18
0
2
4.
LUKA PAVLIĆ
Taekwondo klub Našice
KAD-A-M-41
1
0
0
0
0
5.
SAUL HORVAT
Taekwondo klub OTOK
KAD-A-M-61
1
0
16
0
-2
6.
HRVOJE KUVEŽDIĆ
Taekwondo klub OTOK
KAD-A-M-41
1
0
2
0
-11
7.
MARKO ŠIMON
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
KAD-A-M-49
1
0
3
0
-19
Kadetkinje A
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
MARTINA TEŠIĆ
Taekwondo klub OTOK
KAD-A-Ž+59
1
1
0
0
0
2.
ANDA PEHAR
CRO-COP
KAD-A-Ž+59
1
0
0
0
0
Kadeti B
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
ANTONIO MIROSAVLJEVIĆ
BROD
KAD-B-M-45
2
2
13
0
1
2.
DOMINIK DAKIĆ
Taekwondo klub Našice
KAD-B-M-61
1
1
19
0
12
3.
LEO LAGANČIĆ
Taekwondo klub OTOK
KAD-B-M-41
1
1
9
0
7
4.
DINO BAKUNIĆ
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
KAD-B-M-49
1
1
0
0
0
5.
IVAN DRGALIĆ
Taekwondo klub Našice
KAD-B-M-49
1
0
0
0
0
6.
LUKA VIDAKOVIĆ
OGRC Novska
KAD-B-M-45
1
0
0
0
0
7.
IVAN IVANKOVIĆ
Taekwondo klub OTOK
KAD-B-M-45
1
0
12
0
-1
8.
ANTE DRAGUN
Taekwondo klub OTOK
KAD-B-M-41
1
0
2
0
-7
9.
NOA KOLJĐERAJ
Taekwondo klub Našice
KAD-B-M-61
1
0
7
0
-12
Kadetkinje B
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
ARIJANA PILJIĆ
Vinkovci
KAD-B-Ž-55
2
2
41
0
22
2.
GABRIJELA PLAŠĆ
Vinkovci
KAD-B-Ž-51
1
1
25
0
21
3.
IVA DOMITROVIĆ
CRO-COP
KAD-B-Ž-41
1
1
9
0
8
4.
TEA BERTIĆ
Taekwondo klub OTOK
KAD-B-Ž-55
2
1
14
0
-2
5.
LUCIJA ZEBA
Taekwon-do klub "Velika"
KAD-B-Ž-55
1
0
0
0
0
6.
MARINA ANDABAK
Vinkovci
KAD-B-Ž-41
1
0
1
0
-8
7.
RAHELA IVANKOVIĆ
Taekwon-do klub "Velika"
KAD-B-Ž-55
1
0
5
0
-20
8.
LAURA GRBAVICA
Taekwondo klub OTOK
KAD-B-Ž-51
1
0
4
0
-21
Juniori
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
MATEJ VOLAREVIĆ
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
JUN-M-68
2
2
24
0
7
2.
NOA MOSTARKIĆ
BROD
JUN-M+78
1
1
23
0
21
3.
DARIJO KOŽUL
CRO-COP
JUN-M-48
1
1
23
0
20
4.
DOMINIK LOVAKOVIĆ
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
JUN-M-68
2
1
48
0
15
5.
FRAN DEKANIĆ
Vinkovci
JUN-M-68
1
0
0
0
0
6.
MATKO ČAUŠIĆ
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
JUN-M-48
1
0
3
0
-20
7.
IVAN ČAČIĆ
Taekwon-do klub "Velika"
JUN-M+78
1
0
2
0
-21
8.
IVOR PETRIĆ
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
JUN-M-68
1
0
9
0
-22
Juniorke
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
UNA MARAVIĆ
Slatina
JUN-Ž-59
3
3
39
0
15
2.
MIRNA MILJEVIĆ
Taekwondo klub OTOK
JUN-Ž-68
1
1
24
0
22
3.
MATEA BEGIĆ
Taekwondo klub Našice
JUN-Ž+68
1
1
31
0
20
4.
MELANIE MOLNAR
OGRC Novska
JUN-Ž-46
1
1
24
0
17
5.
MATEJA ŠUVAK
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
JUN-Ž-59
2
1
31
0
13
6.
ANTONELA ABRAMOVIĆ
Taekwondo klub OTOK
JUN-Ž-59
2
1
32
0
2
7.
HANA MARKOVIĆ
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
JUN-Ž-59
2
1
15
0
-4
8.
IVA MARAS
Taekwondo klub OTOK
JUN-Ž-59
1
0
13
0
-1
9.
MONIKA JELIĆ
Taekwon-do klub "Velika"
JUN-Ž-59
1
0
17
0
-5
10.
ANA PEŠIKAN
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
JUN-Ž-46
1
0
7
0
-17
11.
PATRICIJA MANDIĆ
Taekwon-do klub "Velika"
JUN-Ž+68
1
0
11
0
-20
12.
BARBARA MARINOVIĆ
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
JUN-Ž-59
1
0
2
0
-20
13.
PETRA ŠTRBIK
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
JUN-Ž-68
1
0
2
0
-22
Seniori
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
MATEJ ILIJEVIĆ
Taekwondo klub OTOK
SEN-M+80
2
2
40
0
11
2.
MILOŠ BABIĆ
CRO-COP
SEN-M-80
1
1
24
0
18
3.
BLAŽ ČAČIĆ
Taekwon-do klub "Velika"
SEN-M+80
1
0
13
0
-5
4.
ANTONIO MARINOVIĆ
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
SEN-M+80
1
0
16
0
-6
5.
MATEJ KRAJCAR
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
SEN-M-80
1
0
6
0
-18
Seniorke
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
LAURA ZAHIROVIĆ
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
SEN-F-67
1
1
16
0
15
2.
ANDREA BEGIĆ
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
SEN-F-67
1
0
1
0
-15